С гостби ухайни и приказки омайни разкриваме ние арабските тайни - 85

  • 18 398
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Тъй, тъй, Наде, и аз така мисля. Hug

Шехерезада, благодаря за труда, чудесно си се справила с темата.  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 184
...

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 02:46 от elip

# 17
  • Мнения: 590
Следобедното кафе е от мен .Имам повод , но не празнувам .Това обаче не ми пречи да почерпя .



 Да оставите и за посетещите  Laughing

Белбей, честито  Hug.Лека бременност и сладко бебче ти желая .

elip , радвам се да те "видя "  bouquet. Как изкара в БГ .

От утре и аз съм в отбора посетещи, иншаалла.
Някой беше споменал за соф. джамия нямало място за жени ,мъж ми твърди ,че имало на 2 етаж. Скоро ще разбера лично, но се съмнявам да няма.

# 18
  • Мнения: 569
  Браво Шехи! Важното е че успя да я пуснеш на време темичката!И заглавието е много сладко!Благодарим!  bouquet
  Аз не се осмелих- не съм сигурна как точно става, а има ли начин някъде да се "репетира"?
  Sarated- добре си се завърнала!Много се радвам , че си успяла да си починеш- напълно заслужено!
  Сега дано и леко се адаптираш обратно към реалността!Чакаме снимките!
  Дани мерси! От теб това е повече от комплимент!Ясминка колко зъбчета има вече? Дано не я мъчат много, че няма сън- ни за тебе , ни за нея.
  Рали , аз видях снимките- много са хубави и мястото е разкошно- къде точное това?
  Лили и аз мисля , че си доста сурова, всеки знае сам за себе си и не мисля ,че Елип афишира с това- момичетата я бяха питали какво и как се носи в Джедаи тя в тази връзка дава пример със себе си.Според мен няма голяма разлика дали ще носи хиджаб без да го прави заради убежденията си или няма да носи.Но най-вече нека не съдим другите, има кой да ни съди...
 Момичета усещам много притеснителни бодежи в ушите- хем в гърлото, но не точно а повече се усеща болката в ушите. Досега не съм ималала отит или нещо такова , а днес няма как да отида на преглед. Знаете ли някакво домашно превантивно средство- да не я загазя?
  Манел- благодаря за почерпката!
  
  

   На всички приятен ден и хубава вечер!

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 16:42 от Dina767

# 19
  • Мнения: 2 804
Дина , две зъбета има малката и вчера си ги изпробва на крака ми . Така ми захапа пръста , че както дремех до нея скочих почти на нивото на леглото .
Момичета , не се заяждайте Рамадан , е все пак !

# 20
  • Мнения: 110
Честита нова тема, Шехи, много е красива! Да я изпишем с интересни неща.

Манел, видях, но не знаеш дали празнуваш! Както и да е, много изгреви и залези още да посрещаш с мъдрост, вяра и кураж!  Hug Лек пост.

Аз казах  за мястото за молитви на жените в джамията. Обособени са офиси там сега на втория етаж, но има и къде да се съсредоточи човек - не са и така много присъстващите.

Аз днес само спя, топло ми е, сънливо, Абра  Hugме е търсила по телефона, ама кой да чуе? Явно стреса от петъчния ден се трасформира в очакване, че утре Иншалла, всичко ще се разреши, макар и със закъснение /за работата ми иде реч/.

Дина, капни в ухото с памуче затоплено олио - топличко да е. Сложи после по една памучна тапичка и ще те облекчи. Това ми е изпитано поне и помага.  

И моите мароканци казват, че Рамадан е източник на стрес тази година - не заради празника, а заради това, че цените на някои стоки, при това основни, скочиха изключително много, има семейства, които купуват ли купуват - сушени плодове, ядки, скъпи неща, които иначе не си позволяват, нови дрехи за празника- да се покаже човек, училището започва на 11.09, а колежите - поне в Агадир на 03.10 и затова има и семейства, които влизат в дългове - от близки и познати или от роднини в чужбина.      

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 17:09 от akhyal_katya

# 21
  • Мнения: 590


Аз казах  за мястото за молитви на жените в джамията. Обособени са офиси там сега на втория етаж, но има и къде да се съсредоточи човек - не са и така много присъстващите.



Жалко ! Преди да забременея ходех в Рамадан , винаги е имало мнооого жени , мястото не стигаше на 2 -я етаж .Понякога се е случвало да правя молитва в стаичките долу зад мъжете .Това беше преди ремонта  от тогава не съм ходила.

# 22
  • Мнения: 333
Хоп и аз в новата темичка!    Party

Спорти Мерси за темата, чудесно си се справила.   bouquet

Лили Кой знае колко е хубаво сега там през Рамадана.  Heart Eyes Ех не можах да си осъществя мечтата един път поне през Рамазана да съм в мюсюлманска страна. Исках да ходя в Турция при леля ми, но не успях да се освободя навреме от работа.  Confused Сестра ми и майка ми ходиха....сестра ми толкова въодушевено ми разказва колко хубаво е било след ифтар.  Heart Eyes
А с кюрда няма напредък. Престанах да му пиша и търся, а утре си идва.  Crossing Arms За сега не знам какво ще направя, но май искам да съм си сама известно време. Така е по-добре. Искам вече да си намеря наистина сериозен човек, с който ще имам бъдеще.

Вени  Hug Много интересни статии пускаш. Как е Елито, много поздрави да и пратиш!  Heart Eyes

Найра Как си мила?  Hug Оздравяваш ли вече?  Praynig

Амалче  Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 909
 
smile3510Ч Е С Т И Т   Р О Ж Д Е Н   Д Е Н    М А Н Е Л  smile3510

МНОГО УСМИВКИ И ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ ТИ ПОЖЕЛАВАМ


# 24
  • Мнения: 206
Шехи и аз гледах днеска за кувейтчанката. Първом си рекох машаллах на жената, не е от управляшащата династия, сама е постигнала всичко. Но после разбрах, че баща и лека му пръст е бил шеф на парламента и третия по ранг човек в емирството. Както и да е, тя си има акъл жената и затова е успяла. А е наборка..... Колко е напред въобще с материала....
Ажда мерси за поздравите, след малко ги подбирам тримата и отиваме у мама на барбекю. Чака ме трудна вечер Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Колкото до любовта, добре си решила. Не става да се насилват нещата...
На всички момичета лека вечер  Hug и много смях и веселие на празничните ви трапези  chef  bowuu . Слагайте снимки, много им се кефя. Дина твоята вечеря я показах на всички в къщи. Ще ти пиша и на лични, сега умуваме нещо и затова изчаквам.

МАНЕЛ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН -

# 25
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Манел, да си жива и здрава! Много щастлива и обичана!  Hug bouquet

# 26
  • Мнения: 569
  Кате Мароко-благодаря! Направих , го- наистина има облекчение.
  Наде - весело изкарване и сладко похапване!
   Ние пак  за летището...ще се изпращаме Sad
   Дайте идея за подарък за близка , дългогодишна приятелка , с която през годините сме си подарили вече какво ли не ...изчерпах идеите? А имам само 2 дни. ( Наде-тя ти е съгражданка- от Русе е!67 набора е , ама то Русе е голям град , така че... не е като при нас да се знаем всички Blush)
 

# 27
  • Мнения: 2 804
Манел , Честит ти ден рожден !
Много здраве , щастие и късмет в живота !

# 28
Честит рожден ден, Манел!

# 29
  • София
  • Мнения: 18 051
Шехи,голяма съм заспа, пропуснах в сутрешния си пост да те поздравя за хубавата тема!  bouquetДина, можеш да "репетираш" изготвянето на тема, ама май не можеш да запазиш направеното по време на репетиция Mr. GreenДоколкото съм светната по въпроса, публикуването  на нова тема е своево рода пускане на постинг , съдържащ текст, снимки, линкове и т.н..Така, че можеш да видиш направеното с опцията "предварителен преглед"..Ако греша, нека по-опитните ме поправят Rolling EyesКак е малкият сладурчо, вече по-добре ли е? На него, на теб /заради евентуалния отит/, на Наайра  и другите боледуващи пожелавам бързо възстановяване от болежките, вирусите и прочие неразположения..
Рали,Страхотни снимки от моренцето, някъде из Созопол ли са или греша?И аз качих снимчици на Синеморските плажове и на моите девойки, търчащи из тях LaughingПървите три дни вълнението беше голямо, знамето червено и съответно къпането - до кръста..А моичките страх от дълбокото нямат, та само мрънкаха за ограниченията..После морето се укроти, започна едно нескончаемо къпане, возене на водно колело, на лодка, та и за банан бяха мераклийки, ама щастието не им се усмихна Stop
Манел,Бъди жива и здрава, много обичана и нека мечтите ти се превърнат в реалност!  bouquet
Деси,Как мина пътят?Надявам се, че вече сте пристигнали благополучно!
Наде,приятно изкарване и сподели с нас барбекюто! Wink

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 19:15 от sarated

Общи условия

Активация на акаунт