С гостби ухайни и приказки омайни разкриваме ние арабските тайни - 85

  • 18 399
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Пу пу ама вече май съм по добре,секси ти как си? а другите?
Манел,Честит РОжден Ден!!
Лили,тъкмо се чудих къде изчезнаа,сигорноо в кухнята пак вкусотий творишш!  Hug
Дина страхотни неща си приготвилаа вчера като ги гледах.... особенно супичката... стана ми кофти ,че още немога да хапвам !  Grinning бравоо Бравооо   Hug
Дани и на тебе...тази рибка,пържени картофкии малеее.... ти преди дина почна да ме изкушаваш!   Hug а Наде,твоете пилшекии кълкии.... ако имаше 10 минутни доставки,си запазвам мястоо !  Hug
Ажда, мисля вторник да се отлепя от леглото и ще отида до джамията да провере кога ще са тези сбирки с рецитирането на Корана,но ако не се лъжа за ифтар се събират хора там... преди и жени също но за тази година незнам! После ще ти пиша ,както ако има и други желаещи от Варна  Wink  Hug

  bouquet
 

# 31
  • Мнения: 800
Деске, пристигнахте ли ?

Манел, ми честито   bouquet

Дезърт, добре ,че се появи. Ха, така с кюрда, заеми изчаквателна позиция, много да не вири нос  Thinking

Найра, честото оздравяване  Wink

Лилке, нищо не помага за отърваване от хлебарки и мишки  Sick Мисля да командировам котарака ми в СФ, ама ми е жал в една стая да го затворя и да го лиша от женска компания   Twisted Evil

Абе какъв е тоя мой късмет, все на малоумници попадам  Whistling Преди 2м оня дето ни нападна в стаята.. Пък оня ден качвам си се аз в рейчето за към вкъщи и някакъв пиян-залян зад мен сяда. Отказва да си плати билета. Почва да рита седалката. Крещи, ругае , вие, бийства. През цялото време слуша музика от телефона, върна ни към първите шлагери на Софи Маринова, после Чибурашка и стигна до денс парчета. За капак на всичко, не знам по какви неведпоми пътища тая утрепка се беше сдобила с ....  езан !!!!!  Та след всяко "Пута ди мадре, поко трабахо , мучо динеро", идваше ред на "Аллаху акбар", а тоя  виеше и се дереше  Rolling Eyes

Огледах се аз да др , място- нямаше.  Тоя почна да се заяжда с момчето, седящо до него.
Вика му, ти знаеш ли кой съм аз " Чочо Резбата, всичките в рейса ще ви изчукам". Почна да дрънчи цигари от пътниците. Отново удари и тряскане по седалката.   На мен ви ври и кипи, чудя се какво да правя. Така ми се искаше да го фрасна, но се сетих за случката ми отпреди 2м с др. пияндурник. Сетих се как сеирджии зяпаха от терасите и никой не реагира.  Гледах путьовците в рейса и стигнах до извода, че ако ще тоя и нож да извади, никой няма да реагира. Явно за тях е ОК някакъв рецидивист да бълва цинизми и да чупи седалки пред децата им!!!

Виждам, че шофьора ме гледа в огледалото как издувам бузи и пуфтя, ама си трайка и си кара рейсчето. От бяс и безсилие , почнах да си гриза ноктите.

Много бях ядосана, едвам се сдържах. И разни въпроси бушуваха в мен , от сорта на :
1. Защо шофьора качва очевидно пиян /ако не и дрогиран/, агресивен, бийстващ, който на всичкото отгоре отказва да си плати билета???
2. Толкова ли не се намериха 2 достойни мъже от всичките 50 пътника, които да го свалят и да ни лишат от това грозно зрелище.
3. Да не би да съм се превърнала в тъпа патка и женка, че започнах да разсъждавам, да се сдържам  и да се страхувам от бой   Embarassed 

Все си мисля, че е това 3тото и не мога да си простя  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out

Преди година се бих в маршрутка, защото някакъв наглец ми досаждаше. Embarassed  Отнови нито шофьора, нито пътниците реагираха, че някакъв пиян тип закача само момиче. Благодарение  на това, че беше твърдеее пиян и  едвам се държеше, успях добре да го наложа, та чак му разкървавих муцуната.

Преди 3-4години, със съквартирантката ми във влака попаднахме на наркомани, които чак и нож ни извадиха. Как съм успяла да издърпам ножа, не мога да си обнясня, не помня и как успяхме да ги избутаме от купето и да се заключим отвътре , също не помня. Но помня, че никой  от сеирджиите не реагира! А едва като с еприбрахме и осъзнахме, че сме били е реална опасност. И до ден днешен като се видим с нея, се сещаме за тази случка.

За случката отпреди 2. месеца сте подробно информирамни .

Та  след целия ми богат опит, какво ми се е случило, то ясно че бг мъже са калпави и няма да помогнат , ама  аз страхливка ли съм станала по дяволите  Cry

Та не мога да си простя к


Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 20:38 от Шилан & Шиар

# 32
  • Мнения: 112
здравейте,
и аз съм по-добре даже днеска излизах 2 пъти,дано всички оздравеят по-бързо и няма повече болни
Манел-Честит Рожден Ден!!!![/color]
сега ще бягам да гледам филм Party

# 33
  • Мнения: 206
Една топка се въргаля към форума, ако питате коя е топката - аз съм. Барбекюто е вътре в стомаха ми... Ужас... Голямо товарене Simple Smile
Дина ти по пощата ли ще го пратиш? Може някой костюм за belly dances ако иска да си впечатли любимия или някакви типични арабски сувенири като свещници, бижутерия... Незнам какви са ти възможностите и какъв вид подаръци си разменяте... Ако не и един хубав парфюм от последните новости пак ще я зарадва.
Саратед споделвам си барбекюто с теб, Наира и ти заповядай, абе въобще всички гладни и месоядни душици са добре дошли на вечерното арабско соаре.



Ще има ли приказка?
Кате наистина привличаш белите като Пипи Дългото Чорапче, Денис Белята, Карлсон от покрива и други подобни образи Simple Smile
Секси кой филм?

# 34
  • Мнения: 1 184
Манел, честит празник   bouquet!!! Много щастие и радост ти желая и леки пости!!!

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 02:42 от elip

# 35
  • Мнения: 112
хихихих дръпнала съм си войната на таралежите и сега ще се забавлявам, Thinking Thinking Thinkingмаи ще дойда да живея в русе,поне няма гладна да стоя
какво стана с МамаМиа?

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 21:52 от sexymomiche

# 36
  • Мнения: 3 215
Брей, днес уж неделя, пък толкова турболентен ден се оказа,че не е истина.Едва сега сварвам да пиша,тъй както аз пуснах темата.То стресът с това започне,де.Но се оправих горе-долу.Последно допълних и картинките.
Хайде да ни е честита наистина новата тема и само хубави новини да се чуват!
Рали, и аз така пробвах да добавя предната тема,получава се обаче и по някакви неведоми пътища се копира и половината заглавна страница и става мазало  CrazyЗатова се отказах да я добавям.Може би който пуска следващата тема,ще добави наведнъж предишната и тази.Мислиш ли,че това е добра идея или да се мъча пак??
Наде, беше питала дали араби идват в Банско.През зимата със сигурност не,но това лято мернах едни пред един магазин,млади момчета,май някъде от Гълфа бяха,ако се съди по акцента.Нямах време да се спирам иначе щях да ги сканирам по-подобрно.По принцип мился,че би им било интересно тук,ако не са виждали планини преди.А и хубави момичета има,та ще им е дваж по-интересно  Mr. Green Да ти кажа,от месото няма да си взема,обаче моля те запзаи ми царевицата - аз съм пристрастена към варена царевица откакто се помня,мога да ям до припадък.
Теди, добре дошла от морето.Радвам се много,че си си починала.Знаех си аз и ти го казах преди да тръгнеш.Кога ще има резултат от конкурса с песните на Сара??
Дина, Катето ти е дала съвет за олиото - и аз това знам и върши работа.Дано си по-добре!
Либра, това с 15-те страници е изискване на форума,а ние само спазваме правилата.Не можем да ги променяме.
Секси, това филмче е супер,както и всички подобни.Аз си ги имам и си ги гледам периодично.
Водна Лилио, няма повече да те депресирам с разврата по курортите.За Мексико ще разкажа като му дойде времето  Mr. Green
Деси, стигнахте ли??
Иман, къде изчезна??
Кате Ш, отвратително е това,което разказваш,но е факт.Не знам накъде върви обществото ни,но със сигурност не е нагоре.
Абра, още веднъж мерси,че ми удари едно рамо днес! Рали, не и се сърди,тя заради мен ти звъня в 10.30!
Манел, честит рожден ден!!Много здраве,късмет и благословен Рамадан!
Дани, леки пости и на теб,както и на всички останали,които постят!
Марси, поразхлади ли се малко при вас??
Раф, приказки ще има,само че не тази вечер,че стана късно и съм гроги,а утре ще ставам рано,защото имам работа в любимото ми Енерго  #2gunfire Бах забравила,че половинката ти беше работил в Сауди.Наистин али толкова много му е харесало?Я да каже чрез теб защо,че се заинтригувах!
Елип,Ясмин,Наайра,Кате М  Hug

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 22:17 от Old Sport

# 37
  • Мнения: 800
a да, забравих- пак по време на безгрижното студентство, 2 ма пияни скинари ни разбиха вратата. Аз въпреки, че съм подозрително черна не бях целта им! Имаха зъб на съквартирантката ми, та решили да я сплашат!

В гимназята пък, на концерт на Ъндърграунд, дърта циганка реши да ме крадне и води в махалата  Mr. Green  Сега ми е смешно, като си помисля, че вече 6 циганчета щях да имам, ама тогава беше бая страшно. Тая дъртата и две момчета ме дърпат, аз ритам на където сваря, крещя. Та циганин ме отърва де, майка ми му водеше фирма в банката, та ме познал и ме спаси човека, а бг отново гледаха безмълвно.

Егати черния списък извадих. Наистина ли съм такава беля  Rolling Eyes

Наде, бравос за софрата  Laughing  как ми липсва бялата покривка в студентски... Пък и друго си е мама да готви и глези, малка съм аз , малка, а вече ми се налага да домакинствам  Sad

Лили, кажи за имсака де! Нали след езан вече не се яде. То не че има откъде да чуя езан де, ама времето горе-долу...

Снеже
, видях те  Hug  как я каращ в жегите? оше колко остава, напредва ли коремчето Simple Smile 
за мен, кажи как да кажа кг, като все нерви   Embarassed 

# 38
  • Мнения: 569
  Завърнали сте се значи Hug
  Хей смилете се над Шехи- дайте и почивка тази вечер- цяла тема пусна!Освен ако тя не е решила да разказва естествено Wink
  Наде, аз ще си взема от месцето! А после ще сложа и малко от мойта трапеза , но нека поизгладнеете малко. А сега мисля да спретна един сладкиш, че утре се завръщат другите отпускари от БГ и сигурно ще ни навестят.
  Наде, рожденничката е тук в Бахрейн- повече от 10 години...И затова ми е много трудно , понеже ни местни сувенири ще са новост за нея , виж- костюма за belly dances е страхотна идея, ама за съжаление си няма любим в момента и няма кого да впечатлява Sad
   А  от парфюми и козметика една жена никога не се разочарова , но ще помисля до утре , иска ми се да е нещо по-различно- тя лети и с това непрекъснато минаване през Duty free по няколко пъти на ден , се опасявам , че ще е малко банално.
   Аз съм добре засега-изпих 1 горещ чай с много мед и лимон и един нурофен.
   Кате Шилан- аз преди 2 вечери четох старите теми и стигнах точно до твоята ужасяваща история с пияния, който нахлул у вас. Бях шокирана! Не можех да повярвам най-вече на безскрупулността ,с която те е удрял , ритал и т.н.Просто нямам думи
 
  
   Исках даже да ти пиша на лични , но реших да не ти напомням за случката ConfusedНе си станала страхливка- От твоята кипяща кръв лесно страхливец не се става. За съжаление си много права , че повечето хора остават пасивни наблюдатели Rolling Eyes
  Найра и Сексимомиче-радвам се , че сте по- добре!
  

# 39
  • Мнения: 73
Добър вечер,вчера кекса стана страшно вкусен,а и красив.Ето и рецептата:
КЕЙК С ТРИ ЦВЯТА

    Продукти:: 7 яйца
                        1 1/2 ч.ч. захар
                        1 1/2 ч.ч. брашно
                        1 ч.лъж. сода
                        8 суп.лъж. олио
                        1-2 суп.лъж. какао

    
      1 СМЕС: Разбиваме 4 жълтъка и 3 цели яйца + 1 ч.ч. захар + 8 суп.лъж. олио +
                   1 ч.ч. брашно смесено със содата. Разделя се на две части, като едната
                    е малко повече от другата.

                          
      2 СМЕС: Тази, която е по-малко към нея се прибавя какаото.

                          
      3 СМЕС: Разбиват се 4 белтъка на сняг и се прибавят 1/2 ч.ч. захар + 1/2 ч.ч. брашно.

                            
      Приготовление:  
                
            Подрежда се в намазана с олио и поръсена с брашно тавичка(аз използвам тавичката на електри-
            ческата тенджера и в средата поставям чашката - защото сместа е много и от нормалните форми
            за кекс излиза). Сместа се насипва с лъжица равномерно навсякъде.Всяка една смес покрива  
            напълно предната.Изсипваме първо кафявата,после бялата-като върху бялото се поръсва с цедка
            сухо какао да покрие навсякъде. (може да се сложат стафиди или орехи) Най-отгоре върху
            сухото какао се насипва жълтата смес.
            Пече се в предварително загрята фурна до 100-150 градуса около 30-35 мин.
            Като се изпече се изважда, престоява 5 мин. и се обръща в поднос. Наръсва се с пудра захар
            докато е топъл за да полепне.
Кате-ще оставиш нервите за след Рамадана,Наяждаш се обилно и лягаш да спиш. Crazy
Амал-ще гледам да ти пиша утре на лични,че свекито пак цъфна  bouquet


чЕСТИ РОЖДЕН ДЕН НА МАНЕЛ  bouquet  bouquet

# 40
  • Мнения: 800
Снеже, щом даваш рецептата, значи ти е харесал кеска. ще го сейвна някъде из компа, та като ми дойде музата...

Дина, оздравявай. За мойта случка  Sick После всичките ми се караха, запо съм тичала да го гоня. ако съм си седяла мирно, само с един шамар шяла съм да се отърва, ама аз нали съм тъпа и упорита, та си изпросих още  Joy   Whistling  пууууууууууу 

# 41
  • Мнения: 2 804
Снежнамар , много калорично звучи кекса , но предполагам е бил много вкусен .
Наде , браво на теб , но с тази царевица не трябваше да ме изкушаваш .
Аз съм зле днес , силно главоболие и колики някъде дълбоко в корема та чак започва да ми пречи и на дишането .
Напомня ми за времето , когато имах проблеми със жлъчката , но нея я махнаха и сега не зная от къде идва проблема .
Дано се размина с посещението при доктор , че току виж кажат пак , че ще ме режат или дупчат .

# 42
  • Мнения: 112
Nawel-спокойно,утре нищо няма да ти има,сигурно е нещо временно,аз съм изгонила всички болести и докторченца Hug

# 43
  • Мнения: 2 804
Дано Секси !
Че ако така я карам три седмици под ред и след това още една хич на виждам как ще оцелея .
Много ме е страх от тия колики . По гадни са от колкото да родиш без никакви болкоуспокояващи . Туй от опит го казвам .

# 44
  • София
  • Мнения: 18 055
Наде,мерси за почерпката.Аз пък не съм особен фен на царевицата, затова ще наблегна на месцето и салатката..Мммммм, вкусно..
Шехи,познавайки добре трите си маймунки, не вярвах, че ще мога да си почина с тях.Е, излъгах се..Смяната на обстановката и тяхното относително послушание ми позволиха да си отдъхна, макар и за кратко.. SadОт утре пак старата песен на нов глас!Колкото до песните на Сара, отговор /независимо дали положитилен или отрицателен/ ще има едва след 12 септември, така е по регламент..Като има развитие по въпроса, непременно ще уведомя агитката! Mr. Green
Снеже,добре изглежда на картинката тоз пусти кекс, скоро ще изпробвам рецептата.Ти иначе как си?Какво правят бъдещите кака и батко?
Дани,дано главоболието и коремните болки да отминат.. PraynigОт собствен опит знам, колко е неприятно.Страдаш ли  примерно от гастрит, колит или язва?Може ли покрай голямото изобилие на храна /кога пържена, кога люта или дообогатена с множество подправки/ , приемана вечер по време на Рамадана, стомахът ти да е просто раздразнен?!При всички случаи - желая ти скорошно отърваване от  тези болки!
А сега да бягам да спя, че утре офисът ме зове.Лека нощ на всички ви и приятни сънища!До утре!

Общи условия

Активация на акаунт