С гостби ухайни и приказки омайни разкриваме ние арабските тайни - 85

  • 18 395
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 800

За нашите учителки във форума!

А за нашите малки ученици   

Как ме е налегнала меланхолията- така искам да се върна 6-7 години назад  и отново да съм гимназистка  Party

Саратед, ама с екстра оферта са те зарадвали  Laughing

Десииии, честито племенник! Ти пък, какво като чете майка ти,нека  да знае какво я чака  Laughing
МУФИДА, стягай се да помагаш за тризнаци  Praynig   Grinning

Дуа, голяма занимавака е тази Рубабка , да е жива и здрава

Магде
, къде се изгуби, дядо ти без дъх те остави  Joy

# 286
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
кой беше писал рецептата за атайфа, 4е я загубих? взех да правя днес и май ще минат като бегрир марокански, 4е и съветник си намерих след като я надиплих сместа! но рецептата нека да се сложи в арабската  кухня в готварския, 4е да излиза на търса4ката! плийз!
другар4е ,остарявам и ставам много мека  мама, тепърва иншала баба!но се радвам неистово,4е днес набрах кураж да я оставя и се изнесох и не мислех от работата за да не ми се стегне хептен душата, а то виж, добре станало!

# 287
  • Мнения: 333
Здравейте момичета!  Hug

Честит първи учебен ден на всички и най-вече на учителките ни тук- Другарче   bouquet и Нафасима   bouquet

И аз днес започнах семестъра.  Flutter

Деси Да е живичко и здравичко племенничето!  Heart Eyes

Сара Браво на дъщеричката. Горда мама си ти. Много успех и пожелавам!  Hug

Амалче Хайде успех на изпита!  Praynig Hug

Секси ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАТЕРИЦИ!  Hug

Пожелавам ти само сбъднати мечти и най-вече една голяма и истинска любов!  Praynig
Днес да не си промоутърка?  Party И аз миналата година по това време бях в пикадили на промоция.  Grinning

Дуа Представям си я каква е сладуранка Раббубка като говори.  Heart Eyes Hug

Катенце Шилан Ти как си?  Hug Намери ли котенцето? Спомням си, че нещо ме беше питала на турски нещо свързано с военно, но не се сещам в момента дали ти отговорих и  какво точно ме пита. Сега ще се поразровя назад.  Simple Smile Днес имахме генетика и професора говореше за някакви винени мухи (дрозофили) с бели и червени очи. И аз се сетих да го питам за белите хлебарки. И той каза, че е било нормално, защото при някои хлебарки кутикулата им не се оцветявала и за това оставали бели.  Simple Smile

Пина Добре си се завърнала!  Simple Smile Страхотни снимки!  Heart Eyes Така се замечтах. А онези в пустинята с тунизийското облекло е мн красива снимка-мн те харесах.  Heart Eyes Hug

Найричка, как си мила?  Hug Ние с Найринцето се виждаме от време на време, тя идва на работното ми място.  Hug

Иммортъл Хубаво сте си прекарали.  Simple Smile


# 288
  • Мнения: 800
Дезърт, бях те питала как е втората севтовна война на тр.  Simple Smile после се сетих -  ikinci dunya savasi  Simple Smile  а  на момента като ми трябваше се чудех нешо за мурабе, ама мурабе май вече не се използва за война, остаряло е.   а аскер войник ли значи или войска?

# 289
  • Мнения: 333
Дезърт, бях те питала как е втората севтовна война на тр.  Simple Smile после се сетих -  ikinci dunya savasi  Simple Smile  а  на момента като ми трябваше се чудех нешо за мурабе, ама мурабе май вече не се използва за война, остаряло е.   а аскер войник ли значи или войска?

Ааа да... Simple Smile Мухаребе по-рядко използвана е. Чувала съм, че тукашните по-възрастни хора по селата не казват саваш, а муаребе. Аскер е войник, аскерие е войска. То май и на арабски аскар беше войник.

П.С. Кой ще пусне новата тука...седя и чакам тука в готовност за да се разпиша първа, че никога не съм била.

Един виц:

Студент влиза в стола, а там всички столове заети. Сяда на една маса, на която седи един професор. Професорът намръщено казва:
- Свиня и птица не седят на една маса!
Студентът отговаря:
- Ами аз тогава отлитам...
Професорът се ядосал и решил да скъса студента на изпита. На изпита обаче младежът отговорил перфектно на всички въпроси.
- Добре, ще ти задам последен въпрос. Представи си, че вървиш по улицата и намираш две торби - едната с пари, а другата с акъл. Коя от двете ще избереш?
- Тая с парите!
- А аз щях да избера тази с акъла...
- Нормално! Кой, каквото няма, това си избира....
Професорът се ядосал още повече, взел книжката на студента и написал вътре - "Говедо".
Студентът, без да погледне, я взима и напуска стаята. След една минута надниква отново през вратата и казва:
- Господин професор, гледам тука, че сте се подписали, а оценка не сте ми сложили.

# 290
  • Мнения: 3 804

Десииии, честито племенник! Ти пък, какво като чете майка ти,нека  да знае какво я чака  Laughing
МУФИДА, стягай се да помагаш за тризнаци  Praynig   Grinning



катенце за бой си  newsm66 newsm66 newsm66,ама да ти се връща   superuu  superuu newsm47
кой ще пуска темата newsm78

# 291
  • Мнения: 48
Хайде Деси Laughing Laughing прави я ти май няма кой друг

# 292
  • Мнения: 112
да промоутърка съм в пикадили на мартинели до края на октомври и после имам промоция на някакво кисело мляко,така че варненки идваите да ядете,аз само ще ви свирвам и да сте тук Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 293
  • Мнения: 0
МОМИЧЕТА К АКВО МЕ ЧАКА АЗАМ СВИКНАЛА С ВСЯКАКВИ ИЗНЕНАДИ

# 294
  • Мнения: 110
секси, аз на 28.09 ше съм във Варна - племенникът ми има състезание и аз ще го гледам. Тогава какво промотирате? Да дойда де.

Момичета, днес моят конник получил виза за Швейцария. С покана и работен план. аналогично на документите му за тук. И сега кандидатства за Белгия. Но за Бг е различно все пак. Потенциални емигранти, еееех.   

# 295
  • Мнения: 112
ами мартинели(мебелите) е дори и да не дойдеш не пречи да се видим Hug

# 296
  • Мнения: 1
Hellooooo
Секси, в кое пикадили правиш промоциите?  Wink
Другарче,учител по математика ли си?  Wink Дочух ,че може да ни сложат задължителна матура и по математика и аз съм толкова зле там... ще ми трябва учител... но все още си оставам с надеждата... да сменят министъра и тази матура по математика...ужассс....
оо дезърткее  Hug днес на ифтар бях в тр ресторант с мойта приятелка,и мислехме да минем да те видим пак...но накрая си викаме да не ти се натрапваме толкова честоо   bouquet

Как сте Наде,Лили?
на всичкии  Hug
хайде до новата темаа.....    bouquet

# 297
  • Мнения: 112
днес бях на технополис,и фактически всеки ден научавам къде ще съм,има момичета по пикадили,техно полис и маркет,моловете
и аз няма да пиша повече,чак в новата тема,че да не стане фал

# 298
  • Мнения: 177
Честит първи учебен ден на всички учители и ученици!
Кате Ш.,тук съм ама все не остава време..Дядо ми вчера ме остави не без дъх ,а не знам как оцелях.Звъня му от сутринта ,ама никой не отговаря..звъня пак и пак..не.Грабвам Хамуди и отиваме при него,пак звъня-не отваря.Пъхам ключа,отвътре ключ и заключено.Звъня на пожар на сестра ми ,леля ми и т.н.Събираме се половината рода на стълбите.Отвътре музика до дупка,куче лае,но нито отваря,нито вдига телефона.Започваме да звъним на ключари,един зает,друг след пет часа,трети пише адреса,но се оказва същия булевард,но в Пловдив.И така от 13 до 22 часа.Дойдоха,отвориха,а дядо както се къпел ,паднал в банята и не може да стане.Слава богу ,само се е понатъртил.Прибрах се в 02ч.,до три гладих и когато легнах към 04 ,Яси ревна,че имал охлюв в леглото  и така до 06ч.Нещо е сънувал и се уплашил.После изпратих учениците,не съм особенно впечатлена от новото у-ще.,сготвих и пак при дядо.Преди малко се прибрах.Леля ми ще спи там ,а аз утре като изпратя децата отивам,че ще идват доктори.За капак и майка ми вместо утре,ще се върне вдруги ден.На автобуса им изгорял двигателя,та са останали още една нощ в Италия ,докато им изпратят друг автобус..........
На всички много Hug Hug Hug

# 299
  • Мнения: 216
Добро утро,момичета...

някой да пусне новата тема,че нещо много прерасна  последната страница...  ruporuu

имам идея за заглавие... Crazyно само ако ви харесва
Докато с арабски гозби ви гостихме,Рамадана неусетно преполовихме

...забравих да честитя на секси .... Embarassed

Секси,бъди щастлива и успех в промотирането Peace

Общи условия

Активация на акаунт