Скуката- как се справяте с нея?

  • 2 661
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Че то останало ли е свободно време всичко се върти край мъжа и децата.Ако остане малко хайде във ФОРУМА.Там няма скука Simple Smile Simple Smile

# 16
  • Мнения: 425
Ми не се справям.На мен постоянно ми е скучно Rolling Eyes,дори сега когато имам малко бебе-чувствам една голяма умора и въпреки грижите покрай него,разходките, пак ми е скучно.
Подозирам че и авторката е като мен,за да пусне такава тема....
Винаги съм се учудвала на хората които казват че никога не им е скучно newsm78
Това да домакинствам -пера,готвя,чистя,в никакъв случй не ме разнообразява и не ми прогонва скуката.
П.П.Примера с болното дете и майката вкъщи не беше удачен пример за скука Sick

# 17
  • София
  • Мнения: 746
Слушам музика.Силно.Много силно.Само се моля да ми остане време -и да съм сама-и да не е между 14:00-16:00,и тогава........

# 18
  • Мнения: 679
За съжаление напоследък рядко ми се случва да имам свободно време, под свободно време различните хора /визирам жените/ разбират различни неща - излежаване, да се намаже до обяд с 2-3 маски и да си настиска лицето например  Mr. Green , да излезе на кафе с приятелки, спортуване и т.н. Това с болното дете и свободното време не е много уместен пример наистина, щом детето е болно каква скука, нали си в къщи да го гледаш и да се грижиш за него. Май се поотклоних от темата - при мен няма скука, времето е уплътнено до последната минута и секунда. Когато все пак успея да си открадна някоя и друга минута временце обичам да се изпъна, да позяпам ТВ, да почета книга.

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Ааах, как искам да дойде момент в който да ми е скучно...!
Ако детето ми е болно, никак не ми е скучно. И аз се чувствам болна.
Ако ти е скучно, ела в къщи - има за гладене, чинии за миене и баня за почистване... а и прозорци за лъскане също...

# 20
  • Мнения: 1 559
Ами под свободно време,разбирам когато децата спят,и е тишина в къщи ooooh!.Тогава се почва или оправяне на нокти,маски,къпане..или малко форумче,а доста рядко и някой ред от отдавна започната книга Crazy.

# 21
Ми не се справям.На мен постоянно ми е скучно Rolling Eyes,дори сега когато имам малко бебе-чувствам една голяма умора и въпреки грижите покрай него,разходките, пак ми е скучно.
Подозирам че и авторката е като мен,за да пусне такава тема....
Винаги съм се учудвала на хората които казват че никога не им е скучно newsm78
Това да домакинствам -пера,готвя,чистя,в никакъв случй не ме разнообразява и не ми прогонва скуката.
П.П.Примера с болното дете и майката вкъщи не беше удачен пример за скука Sick

sundey от твоята партия съм. На какво мислиш, че може да се държи това? Чудя се това депресия ли е? Винаги мога да си намеря какво да правя, но нямам желание.
А за болното дете имах предвид ако работите и се задържите по-дълго в къщи, далеч от социалната среда. Но забравете този пример.

# 22
  • Мнения: 1 731
Като са болни децата ми е тегаво ,както каза една съфорумка,не и скучно.Общо взето си търся нещо да правя ,което ми е интересно.Местя мебели,захващам основно почистване или се ровя в нета . Peace

# 23
  • Мнения: 425
 КЕНГУРУ ,не мисля че е депресия.Но и аз не знам какво е newsm78
И аз си намирам какво да правя,и с приятели гледам да излизам,но все не ми достига нещо...
Не ми е достатъчно да ходя на кафе,да гледам ТВ,да чистя и да подреждам,както пишат пове4ето съфорумки.По скоро ми се ходи на различни места,все ми се пътува някъде-но за жалост мъжа ми е много труден в това отношени ooooh!и доста трудно успявам да го убедя
Олинце,то и в къщи има за чистене,гладене,миене,-ама като го върша не ми става по-малко скучно,само ми става досадно Confused

# 24
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Олинце,то и в къщи има за чистене,гладене,миене,-ама като го върша не ми става по-малко скучно,само ми става досадно Confused

Намири си хоби, ший, плети, прави икебана, кукленски къщи, рисувай, води си дневник.... чети книги
Аз как искам да ми е скучно и да имам време за тези неща... чакам баткото да тръгне на училище, а малкият на градина и тогава само с моите хобита ще се занимавам.

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не ми е достатъчно да ходя на кафе,да гледам ТВ,да чистя и да подреждам,както пишат пове4ето съфорумки.По скоро ми се ходи на различни места,все ми се пътува някъде-но за жалост мъжа ми е много труден в това отношени ooooh!и доста трудно успявам да го убедя
Всичко това ми звучи много познато (въпреки, че аз ходя и на работа). Като ми стане тъпо отварям сайтове на туристически агенции или Google Earth и правя планове къде ще пътувам някой ден като имам излишни пари и време и най-вече като убедя мъжа ми (успях да изкопча обещание, че веднъж годишно ще пътуваме някъде в чужбина).

# 26
КЕНГУРУ ,не мисля че е депресия.Но и аз не знам какво е newsm78
И аз си намирам какво да правя,и с приятели гледам да излизам,но все не ми достига нещо...
Не ми е достатъчно да ходя на кафе,да гледам ТВ,да чистя и да подреждам,както пишат пове4ето съфорумки.По скоро ми се ходи на различни места,все ми се пътува някъде
Все едно аз съм го казала. Понякога си мисля, че съм вечно недоволна, все искам повече и повече, мисля че и за това ставам скандалджийка, както бях писала в друга тема. 
Но странно да ми е скучно с мъжа ми и с приятелките ми  newsm78
А, за ходенето, ходим ама не толкова често, колкото ми се иска, тогава се чувствам удовлетворена!

# 27
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Каква е тази дума СКУКА? Никога не скучая и никога не ми достига времето. Имам много и различни интереси, а сега съм замислила и ново хоби да подхвана....Въобще защо денят няма 36 часа?

# 28
  • Мнения: 166
Скуката не свързвам с липса на работа, а с монотонност. В такива случаи ми помага всичко, което дори и с крачка се различава от нормалната ежедневна програма. Може и във вид на ангажимент да бъде, не е задължително някакво развлечение.

# 29
  • Мнения: 1 289
На мене никога не ми е скучно - все си намирам нещо интересно да правя.

Общи условия

Активация на акаунт