Плодове и чай с мед - 30 част

  • 22 623
  • 379
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 454
Аня, разбра се ще сваляш - представям си колко шеметно изглеждаш сега!  Hug Радвам се много Simple Smile
galana_s , браво на теб...на мен такова нещо не може да ми се случи, за съжаление Simple Smile
Дънди, браво за това , което си направила...и ти си героиня  Peace

# 316
  • Мнения: 637
Aaaйде, точно както предполагах. В застой съм. Два дни без да съм мръднала Tired
Дано не се отчая и да проваля всичко Praynig

# 317
  • София
  • Мнения: 625
Здравейте момичета! Ето ме и мен! Hug
Втори ден захранване. Вчера си хапнах на вечеря и обяд - домати. Днес на обяд ядох домат с 1 сварен картоф. Засити ме. Явно стомахът ми се е посвил. Апетит хич нямам, но не знам като включа сол и подправки какво ще е положението! Ще се старая да не му изпусна края! Wink
galana_s мен ако питаш недей да се мериш. Аз първите десет дни свалих 5 кг. Вторите десет 4 и въпреки, че не се мерих усетих някакъв застой, но тъй като беше кантаронедоказуемо не му обърнах внимание! Така, че давай по план малко остана!  bouquet
Junior_J благодаря ти за многото комплименти, но хич не изглеждам шеметно. Е правят ми вече доста комплименти за това колко съм отслабнала, но за съжаление имам да смъквам на още две серии по 10 кила. За две бременности и кърмения 30 общо! Embarassed
Е, вече 20 всъщност! newsm44
Dundy Sladurska имаш отсъствие, да знаеш! Laughing

# 318
  • Мнения: 2 999
Здравейте момичета   bouquet

Страхотни резултати сте постигнали  Hug излишно е да казвам, че изпитвам гордост с вас и невероятен респект към постиженията и стоицизма ви. Има награда, да знаете!   bouquet

Junior_J   Благодаря ти мила.

galana_s абсолютно съм съгласна с anya - давай напред и не му мисли много   bouquet Нормално е важното е да не губиш мотивация. С теб сме твърдо.  Hug

anya с основание.... да добре ето ме тук и се отчитам захранването върви добре стъпка по стъпка.

 От мен много Hug и давайте детайли какво ядете, пиете и как се натоварвате.  Hug

# 319
  • Мнения: 637
Moмичета, май ще спирам диетата. Днес ми е направо зле. Доста отпаднало, притеснявам се да не взема да припадна и мисля да си направя една салата. Утре ме чака тежък ден и ме страх да не се изложа някъде като се срутя на земята. Паднало ми е кръвното ли какво ли. От другата седмица сряда мисля пак да се включа за 10 дни Wink Peace

# 320
  • София
  • Мнения: 625
galana_s ти знаеш кое е най-добре за теб!
Аз само да те попитам дали пи достатъчно вода днес???
И ако минаваш на захранване не слагай днес сол и олио!
Успех каквото и да решиш! Hug

П.П. Ето едно примерно захранване да се ориентираш:

1-ви ден
8 часа – чай с мед и лимон (може вода + лимонов сок + мед или само мин. вода)
10 часа – плодове
12 часа – един малък суров морков или краставичка
14 часа – плодове
16 часа – чай с мед
18 часа – малък резен сурово зеле или домат + картоф на пара (хубаво е да е на пара, защото всичките му качества се запазват, но става и варен. Без каквито и да било подправки!!!) +

2 –ри ден
8 часа – чай с мед
10 часа – плодове
12 часа – малка порция салата от сурови зеленчуци + 2 картофа на пара
16 часа – плодове
18 часа – малка порция от сурови зеленчуци + зеленчукова супа - малка купичка, около 300мл. – съдържа – картоф, морков, зеле, лук и нарязан накрая магданоз или целина, без сол и мазнина

3-ти ден
8 часа – чай с мед
10 часа – плодове
12 часа – салата от сурови зеленчуци + порция овесени ядки – една малка кафена чаша овесени ядки ври в три такива(ужасен вкус има...блях)
16 часа – плодове
18 часа – салата от сурови зеленчуци + картоф на пара или зелен боб на пара или от консерва. За пръв път към салатата и яденето може да се прибавят по щипка сол и няколко капки олио или зехтин. Може да се прибави и препече
на филийка пълнозърнест хляб - БОНУС.

4-ти ден
8 часа – чай с мед
10 часа – плодове
12 часа – салата от сурови зеленчуци + печени чушки 2\3 броя
16 часа – плодове
18 часа – салата от сурови зеленчуци + качамак( към 1ч.ч. гореща, леко подсладена вода се прибавят 3с.л. царевично брашно, бърка се непрекъснато върху горещ котлон, докато се сгъсти добре, накрая се прибавя малко краве масло) или 50 грама сирене от соя “Тофу”

5 – ден
8 часа – чай с мед
10 часа – плодове
12 часа – салата от сурови зеленчуци – 30-40 гр. сурови ядки(орехи, бадеми, лешници)
16 часа – плодове
18 часа – салата от сурови зеленчуци + порция булгур (1 малка главичка лук, нарязана на ситно се задушава с 1 ч.л. олио и 1\2 кафена чашка вода, след това се прибавят 2 кафени чашки булгур, разбърква се за 1-2 мин, след което се добавят 5 кафени чашки вода, ври на тих огън до сгъстяване.

Намерих го в една по-стара тема в постинг на Honda, която доста ме вдъхнови за гладуването!

# 321
  • Мнения: 1 633
Здравейте, и аз съм в отбора  Grinning от неделя съм почнала. Обаче малко съм си преиначила режима  тоест ям и тиква леко задушена и малко  орехи . Все още не се чувствам мн силна  физически и реших че ще бъде мн драстично изцло и само на  плодове. Практикувам дитетата от няколко години по 2 пъти в година я правя и винаги съм се чувствала мн добре и свежа след нея. А и килограми свялям с нея когато имам в повечко.  Embarassed Сега е точно такъв случая ама нещо  newsm78 не  мърдам надолу имам да свалям 6 кг или поне 4. В неделя започнах на 58 кг в понеделник бях 56,5 / ясно- течности/ и от тога не съм мръднала Thinking аз обаче съм решена да си изкарам 10 дена пък ад видим и преди и се е сучвало уж нищо  а после за 1 ден 2-3 кг надолу. след захранването /което при мен някак никога не мисе получава мн плавно и дълго като дни/ ще мина на НВД нещо с което лесно подържам форма. Та так тряябва да стана  50 кг  ooooh! ама да видим. Ще се отчитам всеки ден  Laughing 

# 322
  • София
  • Мнения: 625
беба28 добре дошла! Hug
Леле 50 кг. не е ли много малко? Колко си висока? Да не вземеш да изчезнеш?!? Wink

# 323
  • Мнения: 1 454
Ех, Беба  ooooh! здравей!
 Hug
И на мен не ми се получава най-прекрасно захранването , но...този път горе-долу ми беше добре...
Искам да споделя на всички колко съм смотана...(няма нужда от опровержения Wink ), защото и аз си мислех същото. И аз мислех да поддържам малко -дори си представях да свалям с НВД след плодовете!!!

Е, да, ама не...петък и събота - бях обещала да не съм на диета заради един специален празник, но след това...еми опитвам НВД , опитвам просто зеленчуци и здравпсловни неща, но не...ям ги , но съм неудовлетворена, недоволна и озверявам просто вечер - непрекъснато след вечеря ми е гадно и ми се яде 'още' нещичко....

Днес бях тотално недиетична и вече разбрах , че за мен НАЙ-ефикасната и подходяща диета в която не чувствам глад и съм щастлива и лека това е 'плодове и чай с мед'

Много сте ми прекрасни и много готини всички момичета
 Hug
По едно време всички се отказваха на три дни плодуване, а сега виждам много сериозни и отговорни хора тук и съм горда , че съм част от вас  Flutter

Хайде, пиша се от утре плодуващаааа   bouquet

# 324
  • Мнения: 2 999
Беба, добре дошла в отбора   bouquet

Да те питам тиква добре, ама орехите ги водят концентрирана храна. В случай, че се чистиш, то те общо взето до колкото знам нямат място в режима. Като че ли е по-разумно според мен да минеш на зеленчуци пресни и задушени + плодове+ чай с мед. Така и килограмите ще махнеш и ще се освободиш от токсините. Доста по-леко ще ти мине режима без драстични мерки и в същото време ще има ефект. Не знам, помисли. Успех от мен в начинанието! Hug

# 325
  • Мнения: 637
Здравейте!
ANYA, благодаря за захранването  bouquet  bouquet  bouquet Пия много вода, незнам какво беше това вчера, но факт е че днес съм по-добре.
Аз вчера обаче си хапнах супа. За учудване нямах проблеми със стомаха. От другата сряда съм отново с вас. Мисля да я карам един ден на плодове, един ден на друга храна.

# 326
  • Мнения: 1 633
беба28 добре дошла! Hug
Леле 50 кг. не е ли много малко? Колко си висока? Да не вземеш да изчезнеш?!? Wink

А много са ми добре даже, 165см съм. Абе сега да си призная и на 52 бих се зарадвала, иначе лятото и 48-49 си ставам и се чувствам добре,  ама сега едвали ще успея толкова  бързо да ги смъкна след раждането, не че и бързам толкова де пък и празници идват. Сега да валя основното пък  с 2-3 килца ще се боря напролет Grinning

Абе знам си аз че не ми е мн точен режима, ама така ми е по добре  страх ме е да не взема д атупна с малкия на ръце пък ядките все пак ми дават енергия.  Naughty никой да не прави като мен не е правилно, на пролет ще си направя класическия вариянт. 

# 327
  • Мнения: 1 454
Хей, Simple Smile
И аз съм 165...и аз искам 50...ама май няма да ми се получи, та затова съм съгласна и на 52-54...
Когато бях стигнала до 54кг по-миналото лято исках още да свалям , ама... Cry Cry Cry
Стои и гледай сега как се моля пак за тези 54...
сега съм 57 и нещо плодуването не ми върви и днес....ама засега...
Една ябълка и 100гр сушени кайсии

# 328
  • Мнения: 2 999
Здравейте момичета   bouquet
радвам се да ви видя на линия. Важното е да се чувствате добре.

Наздраве с чай   bouquet

# 329
  • Мнения: 74
Момичета от утре съм с вас - мисля да направя 10 дена на плодове,а след това ще видим - не ми е за пръв път - лятото успях да издържа 20 дена и бях свалила 5кг,но след това си ги върнах постепенно - принципно имам 10 кг за сваляне - ще видим колко ще успея да сваля... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт