Отговори
# 15
  • Мнения: 3 050
каприсче честита кола  -каква е  Hug
дидичева мерси за милите думи  Hug много яко заглавие си дала  Peace
миранди супер темичка и заглавието!
на всички
Аз почти оздравях, днес си плащаме цялата почивка и вече ще готвя багажлъка Mr. Green хепи хепи Crazy
Хубав ден дружки

# 16
  • Мнения: 2 631
Ам да се цопна и аз пак... тук, в хубавата темичка.....   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 1 950
Скорпи, Hug много се радвам да те видя, Heart Eyes как беше отпуската ? Дано не те товарят изведнъж след отпуска , а са по-тактични и чакат да се нагласиш на режим работа  Peace

Иле, Hug радвам се , че оздравяваш вече! Heart Eyes

Каприсче Hug и аз от днес се взех в ръце Peace

Миранди, Дидичева, Гладнес, Кафе , Ая , Шоки и всички още незаписали се в новата тема Hug Hug Hug

Днес съм режимна - кисело мляко и грозде - цял ден. Mr. Green
Лошото е , че сега дъщерята е с температура и ангина и е вече на антибиотик  Twisted Evil Cry


Приятен следобяд на всички! Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 130
Ехо, пак съм тук  Wink

Мацки, не било работа да си пак на работа  Crazy Crazy Laughing Ама ще се адаптирам - нямам избор  Mr. Green Та по въпроса за отпуската - какво да кажа - изкарах си прекрасно!!! Бях на гости при родителското тяло малко - а там винаги си е хубаво  Wink, после направихме малка екскурзия из страната заради щерката - Шипка, Етъра, Дряновския манастир, Ловеч - покрития мост на Колю Фичето, Къкринското ханче, Плевенската панорама и т.н. После бяхме на екскурзия в Истанбул - дворци, църкви, джамии, разходка с корабче по Златния рог и Босфора..... Е те тука на това място пооцапах малко режима с техните баклавички, халвички, локуми, симидчета, че и ориенталска вечер имаше с техни ястия ... абе реших, че не е човешко да не опитам и аз разни нещица ... и така. От няколко дни пак съм се хванала в ръце ама кантар даже и не съм помирисала - ще изчакам малко, че да не се ядосвам много  Wink пък и без това отвикнах да се тегля всеки ден - ми то било бижу работа да не се кендриш всеки ден на кантарю - честно - и затова за себе си се убедих, че веднъж седмично среща с него ми е абсолютно и напълно достатъчно  Mr. Green

Не съм чела нищичко назад и не зная кои дневничета са на линия и кои все още са отпускарски и ваканционно ангажирани, но ще си наваксам и този пропуск  Wink Засега пожелавам хубав остатък от деня на всички и приятна вечер - на мен този работен ден ми се стори много удължен  Crazy Whistling

# 19
  • Мнения: 148
юху  wavey пак съм аз  Hug цял ден изкарах на сини сливи, грозде и праскови newsm47 довечера съм на паржолки със салата от домати

Скорпе добре си се завърнала радвам се че си изкарала добре smile3501 много примамливо ми звучи почивката ти smile3560

Лиде  Hug скорошно оздравяване на дъщеричката  bouquet

Игуанка Hug радвам се че си по-добре

на всички споменати и неспоменати желая лека вечер Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 1 950
Отчитам един супер режимен ден - на кисело мляко и грозде. Кантара съм го пратила в трета глуха - да се научи да се държи прилично. Реших да се срещаме веднъж седмично - пък дано се заобичаме /тук мнението май ми заприлича като в някоя тема за вредата от свекървите Joy Joy Joy/

Приятна вечер на всички и утре да се хвалите с много минуси --------------! Hug Heart Eyes Hug

# 21
  • Мнения: 1 092
Здравейте момичета, диетата ми нещо не върви  Sad дори не ми се "говори"  Cry
Миранди благодаря за новата темичка  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета,

Да почерпя с 

Днес закуска активия, 12 часа нектарин , 14 часа пилешка пържола на скара със домат и кетчуп на пържолката   , 16 часа  нектарин , 19 часа 2 варени картофа със сирене и шопска салата (вместо само с 1 зеленчук...) 22 часа нектарин...
спорт 40 мин крос тренажора


pipy  почвай от днес... знам колко е трудно... но нали затова сме тук да се подкрепяме  Hug 


lideto70  браво Лиде ...само така... и аз там го пратих моя кантар... дано и ние се заобичаме... че нещо хич не искам да го виждам  Crossing Arms  Бързо оздравяване на малката ...



didicheva  ехее ама ти си умряла от глад... браво...  Peace почнах да тренирам  luvbed ще видим до къде ще доведе...  Joy



Scorpi  като чета супер си си изкарала което е най- важното ... а на кантара не си и помисляй да се качваш... поне на мен ми действа много отчайващо.... и нападам хладилника ... все едно Taz се вселява в мен  newsm55

хубав и успешен ден момичета
 Hug Hug

# 23
  • Мнения: 148
Добро утро слънчица  Kissing Heart

Ая  Joyаз умряла от глад ?Всеки друг може но не и аз Naughty  това е абсурд не знам дали ти ставаш като таз но аз със съгурност и помитам не само хладилника но и всичко около мен hahaha гладна не мога да стоя.Ядох си ги на 2 часа и то докато ме заситят.Много съм зле с водата no  знам че не трябва да имам извинения но не мога да пия много и това е да не казвам че има води които ме карат да огладнявам странно но факт.Трябва да се справя някак си друго нищо не ме притеснява
Благодаря ти за кафенцето аз тъкмо пия моето така че ще си правим компания

Пипи ще се справиш душко я вдигни глава и давай малко по-смело никакво предаване Peace

Лиде Hugи аз така с кантарю  Peace ама те наистина като свекървите все се отмятат hahaha Как е дъщеря ти?

Весел и минусов ден на всички Hug

# 24
  • Мнения: 6 958
Добро утро  Hug Hug Hug

Много сте ми ранобудни  Crazy

Днес имах ваЖна среЩа с кантарЮ  Mr. Green ЗЛЕ ЗЛЕ ЗЛЕ и пак МНОГО ЗЛЕ  Cry

Стегам се, писна ми   #Cussing out

Айа благодарим за кафенцето   bouquet

Айде хубав, весел и ползотворен ден Ви желая  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 148
Ето това е Миранди която срещнах в началото тук newsm10

# 26
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, момичета! Hug

И аз съм на линия днес! Днес съм предвидила - обяд/вечеря - шунка и домати, закуските - грозде. А дали предвиденото и изпълнението съвпадат ще се отчета довечера.  Grinning

Ая, мерси за кафето    bouquet- тази вълшебна напитка никога не я отказвам  Crazy Мерси за пожеланията за дъщерята - тя не е много  малка - на 15 г. / аз съм от по-възрастните мами тук  Mr. Green/

Дидичева, Hug не знам дали е по-добре дъщерята - оставих я с мъжа ми в къщи пък ще видиме, сутринта нямаше температура, но през нощта и давах течен аналгин.  newsm78


Браво  smile3501, като се стегнеш МОЖЕШ наистина newsm10  И аз като Дидичева познах Миранди, която срещнах тук и която ми е давала подкрепа , за да не се откажа в началото Hug

ПипиHugи ти можеш, няма да се отказваш  newsm10

Скорпи, Hug чудесно сте си изкарали  newsm74

Каприсче, Шоки, Иле, Гладнес, Кафе и всички, които не съм написала Hug Hug Hug

Успешен ден на всички! thumbsup

# 27
  • Мнения: 1 254
добро утро прекрасни дами Simple Smile
деня ми започна хуабво имам -300гр от вчера и се надявам отрицателната тендендия да се запази. Също се взимам в ръце. Вчера не исках да мисля какво точно ям и по колко, но хапвах мъничко Simple Smile
Днес смятам да продължа така.
Довечера пак сме на маса. Ще се черпим за колата. Ще гледам да измисля нещо по-леко и диетично. Например пиле със салатка. Алкохолът обещавам да е съвсем мъничко. Ех, как ми се пийва една Данцка водка..
Ая, Мерси за кафенцето мацка. Надявам се "спортът" ти да донесе желаните резултати. Особено се стягали, казват, вътрешната страна на бедрата
Лиде, пусти грип тъй да мъчи щерката. Много хуабво меню си си измислила. Само внимавай с гроздето, че е доста калорично. Ама пусто е толкоз вкусно!
Миранди, мила, става ми мъчно като те чета. Успя ли да се справиш с проблемите? Мисля си, че работата ти много те натоварва и изцежда емоционално. Мислила ли си да я смениш/фирмата/призванието?
Иле, колата е VW passat, нещо такова: цък
Чоки, заформя се явно тежък месец при теб, но знай че се радваме на всяка твоя поява Simple Smile
Чао, красавици

# 28
  • Мнения: 2 631
Мирандииииии, добре дошла начело на редиците ни отново!  Heart Eyes
Нали знаеш, ти си стимул за много мацинки тук.....  Flutter   bouquet
Аз нямам нагоре - надолу, но и не спортувам.... Едвам дишам в тези жеги....  Close С нетърпение чакам другата седмица малко дОжд, че да покарам велото....
Пия си кафенцето и ви чета.....  Flutter
На всички много целувки и гушки!   bouquet Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 701
Здравейте, момичета, и от мен!  smile3525 Как сте днес?
Aia, мерси за кафенцето! Страхотно е!  Hug
Аз от доста време не съм писала, но от една седмица съм пак на работа и тъй като много колеги са отпуска, аз замествам... И съм...  #Crazy
За диета... няма какво да се похваля! Освен, че продължавам да дебелея...  smile3518 Дори не мога да smile3550, нито пък ми стига време за newsm39. Но, надявам се, като вляза в ритъм, да започна с минусите...  smile3506
Днес съм почивка, така че ще влизам по-често!  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт