LaRedoute.fr - 79 - Всичко за поръчката!

  • 46 237
  • 944
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 787
Алекс,много благодаря за новия сайт   bouquet  bouquet  bouquet
Страхотен е.Направо ти се възхищавам за търпението да сътвориш нещо толкова полезно за всички ни Heart Eyes

Най-после и аз си взех поръчката от 15.08 на поща.Пристигнала в София на 01.08 и същия ден са ми пратили известие.Къде е то,обаче,никой не знае Whistling
Само детски дрешки са и с кода със сака Лафума ми излязоха по някакви центове Mr. Green
После ще ги снимам Wink

# 61
  • Мнения: 2 616
Бихте ли ми помогнали с превода?

Bonjour,

Suite à un problème technique sur notre=site, vous avez connu des difficultés lors de votre visite sur nos boutiques. =our nous faire pardonner, nous vous offrons un cade=u surprise* pour toute commande.
Nous tenions à vous prouv=r l¿interêt que nous portons à la qualité de nos services.
=BR>Cette offre vous est PERSONNELLEMENT réservée.

Encore toutes nos excuses et à très bientôt sur laredoute.fr

Pour bénéficier de votre offre lo=s de votre prochaine commande rien de plus simple ! Il vous suffira de =aire votre shopping sur laredoute.fr et d¿entrer le code 50423 sur la page "votre panier".

L'=E9quipe laredoute.fr
Pour nous joindre :
par téléphone au O892 35= 35O* (*O,34 ?/mn),
par internet sur laredoute.fr, rubrique "contactez-nous"



Отказват ми подаръка, защото е била лична оферта ли, какво точно? Интересува ме дали всичко останало с поръчката е наред?

# 62
  • Мнения: 454
Алекс аплодисменти smile3501 за новия сайт. Аз обаче пак ще задам въпросче, което е коментирано, защото забравих как седят нещата точно. Та въпросът ми е за размера на детските чорапогащници, номера на стъпалото в сантиметри ли отговаря или на номера на обувките. Предполагам, че е второто, но искам да съм сигурна, понеже не е за мен.

# 63
  • Мнения: 277
ivelina, мисля, че няма общо с поръчката ти
понеже си имала технически проблеми със сайта ти пращат код за подарък. на много хора го правят

# 64
  • София
  • Мнения: 1 740
И дума френски не разбирам, но с преводача разбрах, че сте имали проблеми в сайта и ви изпращат персонален код с подарък за извинение. Това пък редовно го пращат на всички, сигурно сосирките ще ти пробутат  Laughing

Алекс, супер си   bouquet

# 65
  • Мнения: 200
Алекс аплодисменти smile3501 за новия сайт. Аз обаче пак ще задам въпросче, което е коментирано, защото забравих как седят нещата точно. Та въпросът ми е за размера на детските чорапогащници, номера на стъпалото в сантиметри ли отговаря или на номера на обувките. Предполагам, че е второто, но искам да съм сигурна, понеже не е за мен.

Чорапогащниците се купуват в съответствие с номера на обувките, които носи детето.
  Peace

# 66
  • Мнения: 5 539
От две седмици имам акаунт в Редута, а досега не са ми пратили нито един код! Дали е от значение това, че досега не съм правила поръчка от своя акаунт или просто съм карък? Thinking
На вас кога почнаха да ви пращат промоционални кодове и ориентировъчно колко често получавате?

Алекс, браво за сайта!

# 67
  • Мнения: 1 672
От две седмици имам акаунт в Редута, а досега не са ми пратили нито един код! Дали е от значение това, че досега не съм правила поръчка от своя акаунт или просто съм карък? Thinking
На вас кога почнаха да ви пращат промоционални кодове и ориентировъчно колко често получавате?

Алекс, браво за сайта!
аз пускам постоянно поръчки и точно това бях писала по горе че не съм получава код незнам от колко седмици,поне 6

# 68
  • Мнения: 8 242
Това колко често получваш код няма нищо общо с това колко поръчки пускаш..
Дори колкото повече пускаш, толкова по-малко кодове получаваш  Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 130
Момичета, някоя от вас да има тези обувчици http://www.laredoute.fr/vente-ballerine-femme.aspx?productid=324 … tegoryid=30363522

# 70
  • Мнения: 540
ваня йорданова от ямбол  ,пратих ти блузката,пиши ми като я получиш!

# 71
  • Варна
  • Мнения: 482
Момичета, миналата седмица получих и последната направена от мен поръчка от 25.08. и сега се чудя дали да не пусна едни чаршафи, тъй като не успях да се уредя с форумските. Помня, че Алекс и още някои мами коментираха едни евтинки чаршафи на някакви квадратчета, може ли някой който има линка да ми го прати? Снощи се рових, но никъде не ги срещнах.
Още веднъж едно голямо благодаря на Алекс за положения труд и чудесния нов сайт!   bouquet

# 72
  • Мнения: 1 672
какъв цвят за тези чаршафи за които говориш?

# 73
  • Варна
  • Мнения: 482
какъв цвят за тези чаршафи за които говориш?

Доколкото помня бяха ситно каре в червено/бяло и синьо/бяло.  Peace

# 74
  • Пазарджик
  • Мнения: 28
Току що взех поръчка от 27.08 за поща,всичко е коментирано,само искам да попитам :от тази дата имам още една ,но с подарък кафявите пътни чанти,ако някой ги е получил да ми каже дали и тази поръчка ще е за поща или чантите са обемни и е за митница?

Общи условия

Активация на акаунт