LaRedoute.fr - 79 - Всичко за поръчката!

  • 46 260
  • 944
  •   1
Отговори
# 900
  • София
  • Мнения: 660
Жалко, напълних цяла кошница, заради него, много ми допадна, вчера гледах един подобен на Витошка за 140 лв.Благодаря ви момичета.

# 901
  • Мнения: 2 697
Новите Euroline са вече АМЕКС и с тях може ....

Може, със старите не ставаше обаче.

# 902
  • София
  • Мнения: 1 178
Най-после вчера ми дойде митническо известие за поръчката от 12.08.Обаче с червен химикал е написано Срок 10 дни  newsm78
Преди малко направих поръчка по телефона, за да ползвам кода за Спайдърмен.
Поръчах едни джапанки 33-ри номер на Пума, които си бях харесала на намалението на Пума преди няколко седмици.
Прие ми поръчката. Ако на някой му трябва реф. номер ето го:
Tongs ado garçon Basic Junior PUMA  Ref :5025052 цвят: marineblanc
Нормалната им цена беше 10 евро, а ги бяха намалили на 5. Когато кликна на линка ми дава, че не са налични, а си седят в кошницата ми.

И при мен е същото точно с тези джапанки,от линка дава,че не са налични,а в кошницата си стоят като налични.Вчера пуснах поръчка с тях и стана...

# 903
  • София
  • Мнения: 891
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9759298& … ue&ksource=-1 - луда съм по тези обувчици за малкия. Гледам ги от 2 месеца и само им се точа. Намерила съм код, който ги намаля, но трябва да поръчам 2 чивта, за да ми се активира кода. Ако има някоя мама, която е навита - можем да направим комбина - намалението е с по 10 евро на чифт - нека да ми пише на лични.

# 904
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Момичета някой има ли това
Има наличен 42 и се чудя дали да рискувам с него при положение, че блузи и потници взимам 42/44.

# 905
  • шумен
  • Мнения: 17
Искам да попитам тези ботуши http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=8575231& … ue&ksource=-1  с цип ли са, защото преводача ми дава някакви безсмислици,а от снимката не мога да разбера

# 906
  • София
  • Мнения: 1 740
Момичета, гръмна ми компютъра и ми се загуби сертификата от ПИБ. Някой може ли да ми каже как е процедурата и къде точно да се регистрирам за да си пусна пак интернет банкирането без да купувам електронен подпис?
Много благодаря   bouquet

# 907
  • Мнения: 1 361
Някой вземал ли е от тези хавлии за баня Ларедут Есеншълс?


Хубави ли са?

# 908
  • Мнения: 3 216
450, отиваш в банката - казваш какво се е случило и те ти пускат сертификата наново  Peace Поне при мен беше така. И следващия път си го запиши на диск, за да го имаш при евентуален друг гаф  Wink

# 909
  • София
  • Мнения: 1 740
450, отиваш в банката - казваш какво се е случило и те ти пускат сертификата наново  Peace Поне при мен беше така. И следващия път си го запиши на диск, за да го имаш при евентуален друг гаф  Wink
Да, ама не можело. Аз съм се регистрирала преди новата система и сега трябвало да се регистрирам наново, а аз не знам къде. Не искам да плащам за електронен подпис, искам само да наблюдавам сумите, а те ме пращат да се регистрирам чрез подпис.

# 910
  • Мнения: 30
по повод блокираната ми кошница получих това моля много някой да ми каже какво да правя от преводача нищо не разбрах благодаря на който се отзове
                                                    cas de problиme lors de votre identification, pensez а consulter la rubrique "Aide et services" dans laquelle se trouvent les rйponses aux questions les plus frйquentes. Vous pouvez йgalement nous joindre au 0892 350 350 (0,34 ¤ / mn).

A trиs bientфt, sur laredoute.fr

Conformйment а la loi Informatique et Libertйs du 6/01/1978, vous disposez d'un droit d'accиs, de rectification et d'opposition aux informations vous concernant qui peut s'exercer par courrier а :
La Redoute - Service Relation Client 59081 Roubaix cedex 2 en indiquant nom, prйnom, adresse et n° de client. Par notre intermйdiaire, vous pouvez кtre amenй а recevoir des propositions commerciales d'autres entreprises ou organismes, ou кtre informй йgalement de nos offres par e-mail, tйlйphone, SMS ou par courrier. Vous demandez а recevoir nos offres commerciales. Si vous ne le souhaitez pas il suffit de nous le signaler par courrier а La Redoute.
Vous pouvez а tout moment avoir accиs et changer les informations concernant vos coordonnйes (adresses e-mail et courrier, changement de patronyme..) dans la rubrique "Mon compte" et gйrer votre abonnement / dйsabonnement dans la rubrique « Mes newsletters » .


# 911
  • Мнения: 3 216
450, отиваш в банката - казваш какво се е случило и те ти пускат сертификата наново  Peace Поне при мен беше така. И следващия път си го запиши на диск, за да го имаш при евентуален друг гаф  Wink
Да, ама не можело. Аз съм се регистрирала преди новата система и сега трябвало да се регистрирам наново, а аз не знам къде. Не искам да плащам за електронен подпис, искам само да наблюдавам сумите, а те ме пращат да се регистрирам чрез подпис.

Оф, значи сега имат нови изисквания  Confused То верно, че при мен се случи преди въвеждането на новата система  Peace

# 912
  • София
  • Мнения: 9 878
e4o ,не мога да ти помогна,обаче ми прави впечатление,че и твоето писмо е на някаква смесица между латиница и кирилица. ThinkingИ при мен след последната ми поръчка получих потвърдителен мейл ,изписан по този начин.
Момичета,скоро някой беше пускал линк с едни намалени гуменки,май 2 евро бяха.Е търсих снощи цяла вечер и не открих.Ще ми помогне ли някой?

# 913
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
http://www.laredoute.fr/vente-jogger-enfant-garcon.aspx?producti … tegoryid=30586881
заповядай,ако са тези

# 914
  • София
  • Мнения: 9 878
Това са,много благодаря! Hug
А някой да ги е поръчвал,дали си отговарят?

Последна редакция: нд, 14 сеп 2008, 14:47 от Валенцето

Общи условия

Активация на акаунт