LaRedoute.fr - 79 - Всичко за поръчката!

  • 46 252
  • 944
  •   1
Отговори
# 915
  • София
  • Мнения: 518
Момичета, гръмна ми компютъра и ми се загуби сертификата от ПИБ. Някой може ли да ми каже как е процедурата и къде точно да се регистрирам за да си пусна пак интернет банкирането без да купувам електронен подпис?
Много благодаря   bouquet
На мен ми казаха, че трябва първо да се регистрирам в сайта им- http://www.fibank.bg/--->отиваш на Виртуален банков клон--->Регистрация ,но явно работят по сайта, защото не става (или поне при мен е така), на мен не ми отваря страницата за регистрация newsm78 И след като се регистрираш ти пращат някаква парола и се отива в банката, за да ти потвърдят регистрацията Peace

# 916
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Благодаря на Спокойна и Туранага_Санka за отзивите за червеното мъжко яке.Ще се въздържа явно,не искам да си мъча мъжа,я! Laughing

# 917
  • Мнения: 594
Момичета, някой вземал ли е тези бермуди от юношеската номерация

Интересува ме мъж с талия 90 см и висок около 184 см дали ще се хване в размер 180  newsm78
Ако сте вземали размер 180 моля споделете каква е ориентировъчно талията...  Praynig

# 918
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
"Ние" ги имаме  Mr. Green Талията на моя мъж е около 98см с надуто коремче, ханша е 100см, а ръста му е 175см. Бермудите са с талия 44-45см, но тя се пада по-надолу от реалната талия и затова все пак са му добре. Материята е плътна и стоят добре. Така че си мисля, че ще му станат и на твоя мъж  Thinking

А колкото до подписа на ПИБ-правих я тази процедура миналата седмица  ooooh!
Първо се пуска онлайн-заявка за издаване на подпис по индивидуалната политика на ПИБ оттук и то задължително през Интернет Експлорър. След това се отива в клон на банката, където се потвърждава заявката и се плаща такса от 5,00лв. На посочения мейл в заявката се получава линк за теглене на индивидуалния сертификат, който се инсталира отново в Интернет Експлорър и тогава се прави регистрация във виртуалния клон (без сертификат просто не отваря страницата за регистрация). После пак се ходи в банката да се потвърди и чак тогава се активира регистрацията. Оттук нататък може да се експортира сертификата и да се инсталира и в Модзила или друг браузер (аз лично ползвам Модзила и затова си го сложих там и нямам проблеми). Общо взето това е ( и то при положение, че служителите в банката са запознати с процедурата, защото на мен ми изби пяна на устата, докато им обясня какво се иска от тях, защото никога не били го правили и не знаеха абсолютно нищо  #Cussing out Дори звъняха да питат на няколко места, но и там не бяха запознати, че стана мудно и нервно цялата работа при мен...). Ето официалните разяснения.

Последна редакция: нд, 14 сеп 2008, 15:50 от bradata

# 919
  • Мнения: 215
Чета за този тренч, че всички са луднали по него. Виждала съм миналогодишния, ами той е ужасен бе хора...Прилича на някаква работна престилка, криви шевове, гадна мятерия, изключително лошо качество - какво му харесвате толкова  newsm78
П.П. Мое мнение, не го налагам просто го споделям.

# 920
  • Мнения: 594
"Ние" ги имаме  Mr. Green Талията на моя мъж е около 98см с надуто коремче, ханша е 100см, а ръста му е 175см. Бермудите са с талия 44-45см, но тя се пада по-надолу от реалната талия и затова все пак са му добре. Материята е плътна и стоят добре. Така че си мисля, че ще му станат и на твоя мъж  Thinking

Bradata, благодаря!   bouquet

# 921
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Чета за този тренч, че всички са луднали по него. Виждала съм миналогодишния, ами той е ужасен бе хора...Прилича на някаква работна престилка, криви шевове, гадна мятерия, изключително лошо качество - какво му харесвате толкова  newsm78
Намалението Grinning

# 922
  • Мнения: 1 263
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9759298& … ue&ksource=-1 - луда съм по тези обувчици за малкия. Гледам ги от 2 месеца и само им се точа. Намерила съм код, който ги намаля, но трябва да поръчам 2 чивта, за да ми се активира кода. Ако има някоя мама, която е навита - можем да направим комбина - намалението е с по 10 евро на чифт - нека да ми пише на лични.
Тъкмо щях да питам защо не поръчаш тези: , но май няма много номера вече от тях  Струват ми се доста подобни, да не кажа - направо същите. Имаме розовите, след като по погрешка на два пъти поръчвах момчешкия вариант (в действителност не са като на снимката а са си точно цвят каки - кафяво-зелено). Стархотни са наистина! Препоръчвам ги горещо!Направо нямам търпение да се позахлади за да си ги носи Laughing  Успех!  Peace

# 923
  • Мнения: 39
момичета моля помогнете тази жилетка отговаря ли си някой ако я има моля размери
http://www.laredoute.fr/vente-gilet-bebe-garcon-a-capuche-la-red … tegoryid=49154523
  bouquet

# 924
  • София
  • Мнения: 2 901
Здравейте!

Търся мултифункционална възглавница - за бременни (дето спят с нея между краката и под корема), за кърмене (повдига бебето от скута на байката по- към гърдите) и за бебе (подпира го в полулегнало положение. В Ла Редут намирам само тази: http://www.laredoute.fr/Search/SearchResults.aspx?SearchType=Hea … =coussin%20cocoon

обаче на снимката се вижда само 1 функция, дали е същата, т.е. става ли и за спане на бременни - такава подковидна ли й е формата. Говоря за нещо такова: http://www.doomoo.be/doomoo_enbuddy.html

Все пак не са малко пари, а да поръчваме нещо дето мога да го свърша и с обикновена възгланица...

Благодаря ви за отговорите. Дано някой си я е купувал наистина, че да му е сигурна информацията.

# 925
# 926
  • Мнения: 1 270
Валентина   пише че е идеална за бебето Не е това което търсиш

# 927
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 595
Може ли да попитам тези от вас, които имат от тези блузки(мисля че съм ги срещала по албумчетата) http://media.laredoute.fr/product/picture/48917393o_aix.jpg

Въпросът ми е дали се събират при пране?  Thinking
мерси  Flutter

# 928
  • Мнения: 521
по повод блокираната ми кошница получих това моля много някой да ми каже какво да правя от преводача нищо не разбрах благодаря на който се отзове
                                                    cas de problиme lors de votre identification, pensez а consulter la rubrique "Aide et services" dans laquelle se trouvent les rйponses aux questions les plus frйquentes. Vous pouvez йgalement nous joindre au 0892 350 350 (0,34 ¤ / mn).

A trиs bientфt, sur laredoute.fr

Conformйment а la loi Informatique et Libertйs du 6/01/1978, vous disposez d'un droit d'accиs, de rectification et d'opposition aux informations vous concernant qui peut s'exercer par courrier а :
La Redoute - Service Relation Client 59081 Roubaix cedex 2 en indiquant nom, prйnom, adresse et n° de client. Par notre intermйdiaire, vous pouvez кtre amenй а recevoir des propositions commerciales d'autres entreprises ou organismes, ou кtre informй йgalement de nos offres par e-mail, tйlйphone, SMS ou par courrier. Vous demandez а recevoir nos offres commerciales. Si vous ne le souhaitez pas il suffit de nous le signaler par courrier а La Redoute.
Vous pouvez а tout moment avoir accиs et changer les informations concernant vos coordonnйes (adresses e-mail et courrier, changement de patronyme..) dans la rubrique "Mon compte" et gйrer votre abonnement / dйsabonnement dans la rubrique « Mes newsletters » .




ох дано скоро се реши и твоят и моят проблем с тези блокирани кошници че ми идва да ги   #2gunfire тези франсета сега и аз им пиша писмо да видим на мен какво ще ми отговорят  #Cussing out

# 929
  • Мнения: 5 790

Не можеш да пазаруваш от там. Само френския сайт доставя международно, т.е в други държави. Тези са локални, само за държавата, в която са.


Може ли да попитам тези от вас, които имат от тези блузки(мисля че съм ги срещала по албумчетата) http://media.laredoute.fr/product/picture/48917393o_aix.jpg

Въпросът ми е дали се събират при пране?  Thinking
мерси  Flutter

Имаме ги всичките 8 цвята, някои ги имаме от преди две години. Не са мръднали.

Общи условия

Активация на акаунт