Nail art-32

  • 32 720
  • 310
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 731
Мамо Мери,добре си се завърнала,как беше на морето Wink
Тони БГ,дай после повече инфо,моля те bowuu


МИСТИКА,реших курса да го карам в Абалико,Варна.
Осигуряват помагалата.Курс маникюр+педикюр за 300лв -8 дни.Занятията са от 10-18 часа всеки ден.Така че се командировам във Варна за 8 дни със спане при роднини и приятели.Няма как да пътувам всеки ден от Балчик.Трябва само да си закупя инструментите за маникюра,които можело да се купят от школата в същият ден на започване на курса. Peace Имат богата тематика на курса.Дават едно начало,то всичко останало си е въпрос на практика. Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 431
Момичета, имам питанка: Може ли върху лака да си сложа гел за да ми стои по-дълго време, защото си направих една сладка декорацийка(ще я покажа по-късно) и искам да ме изкара още поне 2дена. И как става това с гела(гела е на IBD)?  Hug

# 17
  • Мнения: 52
Здравейте момичета, случайно да знаете някъде да продават стъклени шишенца с четка като тези за лак, но по големи. Мисля на стар нейлс имаше масло за кожички в такъв тип шишета, големи и тумбести.
Ако сте виждали някъде да продават празни такива, моля за информация.
 

# 18
  • Мнения: 690
Felidy мисля, че в Крисма продават. Обади се и питай ето и сайта им http://crismabg.com/index_files/page0008.htm

Момичета страшни красоти сте показали. Ето моите нокти за запис Wink

http://bg.fotoalbum.eu/images1/200807/41660/92350/00000037.jpg - моите нокти с гел, но вече съм за поддръжка и както винаги не знам какво да си направя Rolling Eyes малко е кофти снимката...

# 19
# 20
  • Мнения: 64
Най-накрая се реших и аз да се включа в темата  Simple Smile поздравления за красотите, които показвате bouquet наистина се възхищавам на това, което правите и много ме е яд, че мен хич ме няма в рисуването, та затова миналата седмица си купих няколко шаблончета за щампован маникюр, но нещо не се справям и немога да си направя нито едно Close обръщам се към тези от вас, които са ги пробвали и знаят каква е техниката и спецификата на тяхното използване, ако могат да ми обяснят как става номера Simple Smile съжалявам, ако се е коментирало някъде в темата, но аз не можах нищо да намеря Confused

# 21
# 22
  • Мнения: 1 040
Трина,мисля,че номера при печатчетата е да имаш от специалните за целта лакчета,иначе не става нищо...
Тони БГ,а може ли само да държиш изпита,без да си карал курса при тях?

# 23
  • Мнения: 431
Ето и едно аматьорско от мен Embarassed

# 24
  • Мнения: 735
Трина,мисля,че номера при печатчетата е да имаш от специалните за целта лакчета,иначе не става нищо...
Тони БГ,а може ли само да държиш изпита,без да си карал курса при тях?
защо не се свържеш с фирмата и не си говориш директно с тях по този въпрос newsm78 така е най-добре според мен, защото ще получиш от тях най-точна и полезна информация за твоя конкретен случай

# 25
  • Мнения: 26
Ето и едно аматьорско от мен Embarassed

Това лилавото лак ли е?Ако да какъв?

# 26
  • Мнения: 272
Ето и едно аматьорско от мен Embarassed
Аз не мога да го отворя  Sad

# 27
# 28
  • Мнения: 64
Трина,мисля,че номера при печатчетата е да имаш от специалните за целта лакчета,иначе не става нищо...
Тони БГ,а може ли само да държиш изпита,без да си карал курса при тях?
ох аз имам специалните боички, взех си и 5 шаблона и НИЩО Close сега ще направя последен жалък опит, защото утре имам рожден ден и искам да си направя нещо специално и ако не стане, вече се отказвам!Сега видях, че има и отделна тема по този въпрос, ама кой да види Rolling Eyes

# 29
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Ето и едно аматьорско от мен Embarassed

Много е хубаво Heart Eyes
Оффф и аз се опитвам от време на време да "рисувам" в/у ноктите си,но опитите ми са доста жалки,поне засега и много ме е срам да ви ги покажа. EmbarassedНО веднага щом успея да сътворя нещо що-годе прилично,ще се похваля Party
Вие продължавайте да творите все такива прекрасни неща(ама ако може да дадете идейки за нещо по-лесничко Blush) Hug

Общи условия

Активация на акаунт