Заздравител за нокти

  • 12 244
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 31
И аз препоръчвам заздравител на O.P.I., както и да си втриваш всеки ден масло за нокти в кожичките. На Икаров маслото не е лошо. Ползвала съм и на O.P.I. с капкомерчето но не мисля, че имаше по-различен ефект от това на Икаров, а струва 20тина лева и определено не мисля, че си струва Wink

# 16
  • Мнения: 1 085
При мен на Икаров имаше голям ефект.Гадното е че трябва да седиш с него поне 40 минути  ooooh!

# 17
  • София
  • Мнения: 31
На мен маслото на Икаров ми седи до компютъра и като се сетя се намазвам лекичко така, че да не омазвам клавиатурата и си седя така Laughing И вечер преди лягане са мажа, но аз винаги съм с лак и го използвам главно за омекотяване на кожичките, защото те са ми голям проблем ooooh!

# 18
  • Мнения: 3 459
В момента ползвам някакъв на Перфект 3 в 1. Нищо особено не е.

# 19
  • Мнения: 77
Аз си взех заздравител за цепещи се нокти на ОПИ ама не мога да кажа че съм доволна(и дадох 30 лв. м...а  му)

# 20
  • Варна
  • Мнения: 784
Икаров!!! Много помага, но трябва да си редовна! След месец ще усетиш разликата...

# 21
  • Мнения: 64
Аз пък си взех на Перфект основа за цепищи се нокти и съм направо очарована Peace при мен имаше ефект, като се има в предвид, че имам просто ужасни нокти - тънки и чупливи, цепеха се непрекъснато и никога не можех да си пусна по-дълъг маникюр, но сега всичко е ОК Simple Smile

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
И аз имам на Perfect, но не ми помага. Ноктите ми се чупят постоянно и се делят....  Embarassed

# 23
  • Мнения: 6
От доста време не ползвам лак, а само заздравител, и то най-обикновен. Ноктите ми станаха страхотни, а бяха в доста ужасно състояние.

# 24
  • Мнения: 3 314
аз пък от Перфект съм много доволна  Peace   

# 25
zazdraviteliat za nokti na IKAROV e 4udesen.Ot 2 sedmizi go polzvam i noktite mi stanaha mnogo tvardi.Prepora4vam go na vsiaka dama koiato ima problem.

# 26
  • Мнения: 1 813
Аз също мога да похваля на OPI зеленичкия заздравител.
При него е важно да правиш всичко по схемата - слагаш 7 дни подред,по едно и също време на деня,на 8-мия ден триеш и пак наново.След 2 месеца ползване,ноктите стават перфектни.

# 27
  • Мнения: 1 952
Аз пък искам да похваля това балсамче Макси, много е добро. За една седмица има видим резултат, което доста ме изненаза. Взела съм и на Мавала, но оше не съм го ползвала, защото го чакам от Ягодката.

# 28
  • Мнения: 454
Аз съм доволна от един лилав заздравител на Импала. Два пъти съм взимала от маслото на Икаров, но изобщо не съм постоянна и си го изхвърлям почти пълен. Иначе и аз съм се чудила за това кремче Макси, но не съм пробвала досега.  Купувала съм други работи от същата фирма производител, от които съм доволна, така че може да се предположи, че и Макси-то ще има ефект.

# 29
  • Мнения: 5 647
Много добър ефект има при мен, пуснах хубав маникюр, а може и да се ползва като топ лак, направо "запечатва".

Малко е скъпичък - 37 до 40 лева в моловете. Аз лично си го взех за 30 лева от едно магазинче, но парите си струват, а и е икономичен като продукт.

Ползвала съм и Ейвън и Перфект, няма никаква база за сравнение.

И аз сега се чудя дали да си взема него или този на Мавала.  newsm78
Положението с моите нокти е направо отчайващо. Онзи ден си свалих гела /бях си сложила такъв с изграждане, но не можах да го издържа/ и сега определено ноктите ми имат отчайваща нужда от заздравяване.
Лу, този зеления на O.P.I  ли е заздравителя, който трябва да се слага 7 дни поред?



Общи условия

Активация на акаунт