Ползвате ли презервативи с постоянния си партньор?

  • 30 998
  • 384
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 591
 Dincho - Октомври месец ще е сватбата по принцип. И затова казах по-нагоре, че няма да го сметнем за гаф, ако стане нещо.

# 61
  • Мнения: 246
Dincho - Октомври месец ще е сватбата по принцип. И затова казах по-нагоре, че няма да го сметнем за гаф, ако стане нещо.
Joy Joy Joy Ами за какво да се притесняваш тогава....
  Как само го каза  bouquet

# 62
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нито пък друг контрацептив, не ги понсям всичките Sick

# 63
  • София
  • Мнения: 38 950
Некъв анонимен гост, дето даже не знае как се пуска анкета, пуснал тема за презервативите и всички му отговарят. Браво!

# 64
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Некъв анонимен гост, дето даже не знае как се пуска анкета, пуснал тема за презервативите и всички му отговарят. Браво!
Нещо не те кефи темата... Laughing

# 65
  • София
  • Мнения: 38 950
Некъв анонимен гост, дето даже не знае как се пуска анкета, пуснал тема за презервативите и всички му отговарят. Браво!
Нещо не те кефи темата... Laughing
Темата си е ок. Дразни ме начина, по който е пусната.

# 66
  • Мнения: 2 563
Но лаишките разсъждения върху противозачатъчните са доста забавни.

# 67
  • Мнения: 2 448
Некъв анонимен гост, дето даже не знае как се пуска анкета, пуснал тема за презервативите и всички му отговарят. Браво!

Ами нали трябва да предразположим гостите да се влеят в редиците на потребителите. Ако ги сецваме още преди да се регнат, ще се откажат.   Mr. Green

# 68
  • Мнения: 2 197
При първия акт - не. При втория - да. Това е защото има опасност не всички сперматозоиди да са се отмили от душа. Нямам научни доказателства за това твърдение, но пък ми звучи логично.

# 69
  • Мнения: 2 229
Според мен, жената на автора иска винаги да използват презерватив и той се чуди защо... Whistling Mr. Green

# 70
  • Мнения: 1 518
Е няма да го приемеме като фал, а милия ми твърди, че неможе да стане нещо при положение че не е свършил в мене Thinking Благодаря за разяснението. Ще го имам в предвид от тук натаък да си имам едно наум.

Няма пазене при прекъснат полов акт, само вероятността за зачеване е по-малка. Сперма може да се отдели и спонтанно т.е. неволно, особено при силна възбуда или след въздържание от секс няколко дни. Колкото и голям опит да има един мъж, полюциите не могат да се контролират.

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 00:04 от krem-karamel

# 71
  • Мнения: 246
Според мен, жената на автора иска винаги да използват презерватив и той се чуди защо... Whistling Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy newsm10

# 72
# 73
  • някъде
  • Мнения: 979
Ползвам ги като контрацептивно средство. Противозачатъчни не искам да пия, а на метода с прекъсването нямам много вяра.
Но пък се е случвало да започнем без и после към средата да го сложим.

Peace

# 74
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 410
Не.

Общи условия

Активация на акаунт