Ползвате ли презервативи с постоянния си партньор?

  • 30 974
  • 384
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 49
Не ползваме, винаги съм пила противозачатъчни.

# 46
  • Мнения: 3 205
Да, ползваме, по първата причина - като контрацепция. За мен това е най-безвредното и удобното средство.

# 47
  • София
  • Мнения: 591
Никога не сме ползвали презарвативи. Не пия и хапчета.

# 48
  • Мнения: 4 965
Никога не сме ползвали презарвативи. Не пия и хапчета.

Извинявай за любопитството. А как се пазите?

# 49
  • София
  • Мнения: 344
Да, ползваме. Причината- комбинация от отговори 1 и 6.

# 50
  • Мнения: 1 341
Не, не ползваме!

Последна редакция: вт, 09 сеп 2008, 13:50 от Ронка

# 51
  • София
  • Мнения: 591
Еми колкото и странно да звучи мойто мило има страшна психика и винаги се контрулира.  И знае точно кога ще дойде момента т.е. всичко става извън мене или някъде другаде  Embarassed. А относно за пренасяне на болести се надявам да не се случи нещо, по принцип казва че с друга не си ляга и съм склонна да му вярвам (поне за сега).  На този етап нищо не ми е лепнал.

# 52
  • Мнения: 46 561
Еми колкото и странно да звучи мойто мило има страшна психика и винаги се контрулира.  И знае точно кога ще дойде момента т.е. всичко става извън мене или някъде другаде  Embarassed ...

Сперматозоиди се отделят и по време на акта, т.е. много преди да дойде момента. Чист късмет си е, че до сега не е имало фал, но никога не е късно, доста от бебетата във форума са заченати точно така. Успех Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 591
Е няма да го приемеме като фал, а милия ми твърди, че неможе да стане нещо при положение че не е свършил в мене Thinking. Благодаря за разяснението. Ще го имам в предвид от тук натаък да си имам едно наум.

# 54
  • Мнения: 2 448
Е няма да го приемеме като фал, а милия ми твърди, че не може да стане нещо при положение че не е свършил в мене Thinking. Благодаря за разяснението. Ще го имам в предвид от тук нататък да си имам едно наум.

Стига бе, ти на 26 и квото каже милия, приемаш на доверие.  Laughing
Освен туй с тоз прекъснат полов акт постоянно, ще го стресираш този мъж, все под напрежение да е , да не може да се отпусне.  Laughing
А да не говорим, че ако решите да повторите става още по рисковано.  Wink

# 55
  • Мнения: 434
Е няма да го приемеме като фал, а милия ми твърди, че неможе да стане нещо при положение че не е свършил в мене Thinking. Благодаря за разяснението. Ще го имам в предвид от тук натаък да си имам едно наум.

Не разчитай на това.Не ползваме презервативи,но си имаме.Иначе като контрацепция съм на хапчета.

# 56
  • Мнения: 4 965
Е няма да го приемеме като фал, а милия ми твърди, че неможе да стане нещо при положение че не е свършил в мене ...

Значи милият ти е пропуснал някои уроци по биология.  Peace
Никол е права - сперматозоиди могат да се отделят още преди да е свършил или да останат от предишния акт, ако е бил скоро.
А и къде остава твоето удоволствие (зависи, разбира се, ама не ти ли е по-приятно да свършвате заедно  Embarassed)?

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Да, ползваме. Като контрацептивно ср-во.
И ние така.

# 58
  • София
  • Мнения: 591
Ау направо  ме засрамихте.
pasinet  -  ми той го прави да е така аз лично нямам нищо против да не се прекъсва акта.
 azaf - от това по хубаво няма. Но пак казвам той иска така не аз.

# 59
  • Мнения: 6 785
...............................Но пак казвам той иска така не аз.

А случайно да иска да се жени или бебе?
Този метод според мен е подходящ за двойки при които евентуална бременност не би била проблем.

Общи условия

Активация на акаунт