Внимавайте какво ви маркират в Кауфланд!!

  • 17 320
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 261
И на мен ми се е случвало една стока да е обявена на една цена и после да установя, че тя е далеч по-висока.

Да, но се усетих на касата и им я върнах въпросната стока. Това се случи в Била. Не знам дали проблема им е само в системата. Обяснено ми  беше, че момичето било ново и не си сменило етикетите от предния ден.

# 16
  • Мнения: 9 973
като касиерка в голям хр.магазин и аз съм грешила Winkчовешко е
вместо да напиша,че ми дават 20лв.,аз написах 50лв. и съответно върнах 30 лв. повече-никой не ми ги върна Whistling Thinking

# 17
  • Мнения: 1 672
като касиерка в голям хр.магазин и аз съм грешила Winkчовешко е
вместо да напиша,че ми дават 20лв.,аз написах 50лв. и съответно върнах 30 лв. повече-никой не ми ги върна Whistling Thinking
о да колежке за такова нещо никой не се връща да каже "Извинете ,но сте ми върнали повече"

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
о да колежке за такова нещо никой не се връща да каже "Извинете ,но сте ми върнали повече"

Аз съм се връщала Grinning Но аз съм загубена по принцип Mr. Green
И на мен обаче касиерка рядко ми е казвала 'Давате ми повече' Laughing

# 19
  • Мнения: 28
Аз също нямам навика да проверявам маркираното,но какво ми се случи в Метро.
Плащаме и тръгваме да излизаме и ни спира една млада служителка ,за да види фактурата.Оказа се,че касиерката е маркирала 4бр.възглавници при налични 2бр.Попитаха ни дали искаме да си купим още 2 или да ни върнат парите,поисках си парите(не че бяха кой знае колко)..та затова съм изненадана,не ми се е случвало това преди,по-скоро се дразнех от тези служителки които те спират за проверка.

# 20
  • Мнения: 1 672
Аз също нямам навика да проверявам маркираното,но какво ми се случи в Метро.
Плащаме и тръгваме да излизаме и ни спира една млада служителка ,за да види фактурата.Оказа се,че касиерката е маркирала 4бр.възглавници при налични 2бр.Попитаха ни дали искаме да си купим още 2 или да ни върнат парите,поисках си парите(не че бяха кой знае колко)..та затова съм изненадана,не ми се е случвало това преди,по-скоро се дразнех от тези служителки които те спират за проверка.
и от тях има нужда.Доста грешки откриват  Grinning Безгрешни хора няма нали знаете.По цял ден да се знаимаваш с пари не е лесна работа

# 21
  • Мнения: 22 439
В Кауфланд редовно правят номера на щендерите да е отбелязана една цена, а на касата да ти маркират друга. И накрая ти заявяват, че не били променили цената на щанда.
Ама мен какво ме интересува тази работа и съм вдигала скандал за това.
А че си маркират неща, които реално човек не е взел, също го има. Крайно неприятно е, но и много хора не си поглеждат бележките.

# 22
  • Berlin
  • Мнения: 11 263
в Т-маркет редовно имаше такива разминавания м/у ценита на щанда и маркираното. големи скандали са ставали. винаги си проверявам касовата.

# 23
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
В Кауфланд редовно правят номера на щендерите да е отбелязана една цена, а на касата да ти маркират друга. И накрая ти заявяват, че не били променили цената на щанда.
Ама мен какво ме интересува тази работа и съм вдигала скандал за това.
А че си маркират неща, които реално човек не е взел, също го има. Крайно неприятно е, но и много хора не си поглеждат бележките.

Ако купуваш няколко неща само - 4-5 продукта може и да им запомниш цените, ама ако напълниш количката догоре и имаш 40-50 различни продукта, как да им запомниш цените на всеки един? Най-добре е, ако може, човек да си отбелязва на списъка за пазаруване цената, която е на щанда за всеки от продуктите и да следи при маркиране на касата.
На маймуни ще ни обърнат, за некой лев, ей!

# 24
  • Мнения: 50
искате да кажете,че освен всичко което сте пазарили са ви надмаркирали допълнително неща така ли, а не че е заменено едно с друго?
Зълва ми въобще не беше взела тези неща, нито подобни на някоя друга марка да кажеш, че е станала така грешката. 
аз имах предвид друго.че понякога в самата система на магазина стоката е вкарана грешно и ако ти си взела сирене и на касата като ти го маркират може да излезне луканка и да платиш за луканка,а пък да си вземеш сиренето.И при невнимание на касиерката,която не си поглежда монитора се получава така че клиента си плаща нещо което дефакто не е взел.Надявам се че съм обяснила разбираемо.Но случая с млекцата които са описани по горе ми говори или за нова касиерка която е нова и неопитна или за умишлено маркиране по този начин
В случая дори не е така.Продуктите, които действително беше взела бяха правилно маркирани всичките.Кафето и маслото просто си бяха умишлено маркирани в повече.

# 25
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
В Кауфланд редовно правят номера на щендерите да е отбелязана една цена, а на касата да ти маркират друга. И накрая ти заявяват, че не били променили цената на щанда.
Ама мен какво ме интересува тази работа и съм вдигала скандал за това.
А че си маркират неща, които реално човек не е взел, също го има. Крайно неприятно е, но и много хора не си поглеждат бележките.

Ако купуваш няколко неща само - 4-5 продукта може и да им запомниш цените, ама ако напълниш количката догоре и имаш 40-50 различни продукта, как да им запомниш цените на всеки един? Най-добре е, ако може, човек да си отбелязва на списъка за пазаруване цената, която е на щанда за всеки от продуктите и да следи при маркиране на касата.
На маймуни ще ни обърнат, за некой лев, ей!

И това е трудно- или ще загубиш време да ги подреждаш на лентата по реда, който са в списъка ти, за да следиш лесно, или доакто ги откриеш в списъка, касиерката е маркирала вече 5-6 продукта.

На мен какво ми се случи няколко пъти в Кауфланд- записвах си всеки продукт колко струва, направих си сметка- 2 пъти проверих сумата. Приготвих си парите и о, изненада - направила съм си сметката без кръчмаря. А познайте в коя посока- нагоре или надолу. #2gunfire
Разликата беше с около 5-6 лева и не ми се занимаваше с доказване кой, крив кой прав. Вече не пазаря в Кауфланд и без това стоките са скапани.

# 26
  • Мнения: 36
И при нас имаше грешка в събота.Взехме си слушалки за компа,обявени за 15лв,а вкъщи се оказа,че сме платили 35.Това в Овча купелския Кауфланд.А в Метро са ми продавали шарани с етикети на ципура.

# 27
  • София
  • Мнения: 8 932
Последният път в Кауфланд ми се случи за две неща да ми ги маркират на цени, различни от обявените. Едното беше на плюс, другото на минус. Така че явно наистина не си актуализират цените, но пък като натовариш количката можеш ли да следиш всичко?

# 28
  • София
  • Мнения: 381
Аз пък от Кауфланд си купих прах за пране Tide за 1,98 лв. - 4кг. Laughing Просто беше промоция заедно с ленор от 0,5 л. и на касата маркираха ленора, незнайно защо  Hug

# 29
  • Мнения: 1 672
Аз пък от Кауфланд си купих прах за пране Tide за 1,98 лв. - 4кг. Laughing Просто беше промоция заедно с ленор от 0,5 л. и на касата маркираха ленора, незнайно защо  Hug
ами касиерката пак е била неопитна и не е знаела кое да маркира

Общи условия

Активация на акаунт