Внимавайте какво ви маркират в Кауфланд!!

  • 17 353
  • 127
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 735
И аз пазарувам често в Кауфланд-Овча купел.До сега не съм забелязала в касовия бон нещо нередно,а винаги го взимам и преглеждам.Обаче така стана,че миналата събота аз ги метнах в Кауфланд. Mr. Green Съвсем не нарочно разбира се.
И аз пазарувам от там.Добре се е получило!Нека им!  Mr. GreenЗаради моите безценни памперси!

# 91
пазарувам от кауфланд младост. Не са ми надписвали сметка за 2 години откакто го ползвам. Доволна съм от разпродажбите им - купих си кънки блейдъри на марка Худоза на 75% разпродажба за 19лв и съм много доволна, купих веднъж сгъваемо столче мечо пух за 6 лв, надуваем лодка мечо пух за 4лв, наскоро си купих раница за 3.75лв ..наистина може би има бъгове в системата с баркодовете и всеки артикул първо си го сканирам вътре в магазина за да видя каква цена излиза. доволна съм от марката млека Виан.
Обаче фантастико и ТВ Европа са ми трън в очите. Европа направо според мен трябва да ги закрият с икономическа полиция и хеи, и двете вериги имат потресаващо отношение към клиента .. а дори във ФФ няма книга за оплаквания и препоръки, а в тв европа като поисках книгата за оплаквания и препоръки ми пратиха охраната?!?! каква съм аз че да пиша препоръка или оплакване, а книгата е тетрадка на която и липсват 99% от листата - откъснати.
Ползвам Фантастико заради кашкавала, киселите млека и рибните консерви собствена марка, защото са добра цена и добър засега изпълнител.

# 92
  • Мнения: 121
#2gunfireНаистина внимавйте!ВКауфланд на касата се оказа,че двете абсолютно еднакви кухненски кърпи,взети от едно място-бяха дори една върху дрга,се маркират на съвсем различни цени.Едната-0,99 ,другата-4,99лв.Много мамят.

# 93
  • плевен
  • Мнения: 643
На мен ми се е случвало в Кауфланд Плевен-на един комплект цветни химикалки пише за 1.50лв а като се прибрах у нас-3.55лв.Не съм скандалджийка и не сме се връщали,пих чаша студена водица и се примирих  PeaceВече гледам не с 2 а с 4 очи

# 94
  • Мнения: 2 149
#2gunfireНаистина внимавйте!ВКауфланд на касата се оказа,че двете абсолютно еднакви кухненски кърпи,взети от едно място-бяха дори една върху дрга,се маркират на съвсем различни цени.Едната-0,99 ,другата-4,99лв.Много мамят.
Доста солидна разлика... Crazy

Като цяло се чудя дали следващия път да не отида и да им направя забележка, че редово имат стоки без цени. Не знам, ама ми писна да тъся по рафтовете цената на дадено нещо, явно машинката за баркодове е решението.

За киселото мляко още никой не ми се е обадил да ви кажа.... #Cussing out

# 95
  • плевен
  • Мнения: 643
Малко извън темата,но сигурно и вие сте забелязали,че има разлика в цените във вестника и във самия магазин.Вчера отивам и съм се навила да си купя памучни кърпи 50/30см за цена от 0.89лв.А на щанда същите кърпи 1.49лв.Не ми е за 0.60лв ама защо лъжат и не си взех  Peace

# 96
  • Мнения: 5 178
За млякото и аз нямам отзив..
А в брошурите им отдолу пише
1) че може да има печатни грешки
2) си запазват правото да променят цените

# 97
  • Мнения: 2 759
не беше ли по някакъв закон май, че на каквато цена е обявена стоката, на такава трябва да ви продадат?Тоест ако има грешка в системата, това е техен проблем,и щом е обявена цената 5 лева, те трябва да я продадат на 5 лева  newsm78
                               Точно така  Peace. Не оставяйте стоките в магазина, ако сте сигурни че обявената цена е друга. Длъжни са да ви продадат продукта на обявената цена. Има обаче други уловки - когато гледате цените внимавайте дали грамажа в цената отговаря на грамажа на продукта. Ако обаче сте сигурни, че грешката не е ваша - със зъби и нокти си търсете правата. Обикновено в магазина не спорят с информирани клиенти и оправят нещата бързо. За мен е кофти, че винаги пазарувам в извънработното време на КЗП. Но пък да си призная досега не ми се е налагало да опра до тях - нещата се подреждат бързо и лесно. Става дума за 'Фантастико' най-вече. От другите съм доволна. Но аз задължително проверявам сметката  в магазина независимо от дължината и. Ако се наложи се връщам на касата.
                               Обаче много ме дразни това, че липсват цени на стоки, при това на доста стоки. В КЗП ли да подам жалба, за да ги проверят? Адресите и точните имена на магазините мога да ги взема от касовите бележки.
                               Иначе ако трябва да съм честна в трите хипермаркета, които посещавам си знам крадливите продавачи и избягвам да се нареждам на опашка при тях. Те винаги правят грешки - направо им е трудно да не сгрешат. А и не връщат стотинки. Удивително е как другите момичета не грешат по една година, а някои хора просто нямат една уцелена сметка. На управителя ли да се оплача от тези продавачи?

# 98
  • Мнения: 14
Кауфланд и във  Фантастико са ме лъгали и 2 пъти съм  виждала в къщи #2gunfire

# 99
  • Мнения: 2 765
 Да се включа и аз - измамени от Кауфланд Плевен.

 Купихме си течен ароматизатор за кола вместо за обявената сума 6,49 лв за 12,49 лв. Естествено го видях чак в къщи, в Ловеч .  #Cussing out

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 290
В Била Бургас , преди 2 години може би, пазарувах седмично ... цяла количка с продукти , като се прибрах вкъщи прегледах касовия бон , нещо ме въртеше ,че доста пари са ми взели ...към 150 лв беше сметката ми, оказа се че съм си платила 80 връзки зелен лук ! - бях си взела 2 .... Касиерката на касовия модул на мястото на количество беше отразила кода на артикула Simple Smile
На следващия ден отидох и ми върнаха парите съвсем точно !
И досега се сещам за случая и ми става забавно Simple Smile

# 101
  • Варна
  • Мнения: 777
В Билла скоро имах случай с памперси - взимам ги от рафта на цена 22.99лв, а на касата излизат 26.99. Върнаха ми разликата и ми направиха отстъпка от новото пазаруване.
Днес от Кауфланд купих малко коледна украса, от 5 артикула само един си отговаряше на цената, която излезе на касата, но забелязах това чак вкъщи и не ми се връщаше. Много ме е яд на себе си, защото не веднъж са ме цакали в Кауфланд и ги държах под око, но днес нещо се отпуснах и ...бам!

# 102
  • Мнения: 2 759
В Билла скоро имах случай с памперси - взимам ги от рафта на цена 22.99лв, а на касата излизат 26.99. Върнаха ми разликата и ми направиха отстъпка от новото пазаруване...
                               thumbsup
                                Невероятното е, че аз винаги ги държа под око. Но ми се случва, макар и рядко да съм разсеяна и точно тогава 'купувам' поне по един продукт повече. Опасни психолози са станали продавачите/-чките, честно!

# 103
  • София
  • Мнения: 643
И на мен ми се случи нещо неприятно в Кауфланд! На 25 този месец купих шоколад , прибрах се в къщи и на сутринта като  го пробвам  , имаше вкус на старо , обърнах опаковката и се оказа годен до 11 .2009 г. Беше закупен на нормална цена!  Така , че обръщайте внимание на годността !

# 104
  • Мнения: 2 759
                                     Бтв, Не купувайте днес

Общи условия

Активация на акаунт