Внимавайте какво ви маркират в Кауфланд!!

  • 17 355
  • 127
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 39 084
И на нас ни се е случвало това в Кауфланд!
Особено при пълна количка!
4 пакета салфетки вместо 2, 2 Степа /такова не пия/ и т.н.
Вече всеки път проверявам касовата бележка оттам!

# 76
  • Мнения: 2 149
Вчера купихме от Кауфланд кисело мляко "Сердика" 2%, на ф-ма "Фама"ЕАД - едното запазих за нас, другото дадох на майка ми за бебо. Днес установих, че на вид е много добро, на вкус ужасно - има дъх на някаво лекарство ли, какво ли, за съжаление тя е дала на бебо и сега като го опита каза, че е с много лош дъх!
Обадих се в КЗП, препратиха ме към РИОКОЗ, после към някаква Ветеринарна служба, взха ми данните и казаха, че ще направят проверка.
Някой ако е купил такова нека го опита, срок на годност L 21 11 09.
/оказа се, че и бележката пазя, така че ако искат доказателство къде е купено - имам го/

П.П. от самото мляко съм доволна попринцип, но тази партида ли какво там нещо не е наред/

# 77
  • Варна
  • Мнения: 1 243
Малко встрани от темата, но понеже стана въпрос за кисело мляко: два пъти попадам на кисело на "Роса" точно с аромат на лекарство или сяра, химия някаква....  Sick
Във Варненския Кауфланд не се е случвало да ме "метнат" засега.  Peace

# 78
  • Мнения: 5 178
Явно ще сменям марката на млякото, не съм попадала на такова,.. но не е зле да се застраховам  Tired

# 79
  • Мнения: 2 149
Даже този, който прие обаждането ми каза, че купували такова в неговото семество, и че е хубаво. Има някакъв проблем, може от кофичката да е, може от капачката да е, не се знае кое е дефектното в партидата. Peace

# 80
  • Мнения: 50
В БИЛА Силистра минаваме на касата с децата и те поискаха пукащи близалки.Имаха цена 0,59.Бяха на около метър срещу касиерката.На касовата бележка излиза 0.69.Попитах защо е тази разлика и й разказах как си купувам преди седмица някакъв сок беше уж за 0.79,а на касата 1,45 ми излезе.Тя взе едно пакетче от тези близалки и застана срещу мен явно,че не знае какво да прави.Попитах я защо ги взе и какво мисли да прави като се гледаме така в очите,а тя ми каза ,че не знае.Напълно неадекватна стана.Да се опитат да ни лъжат със стоки от другия край на магазина,но да избиват от тези,които са на касата.................................. newsm78

# 81
  • Мнения: 2 149
Ами те касиерките не мисля, че отговарят за разлика в цените, но трябва да се уведомяват управителите и те да коригират етикетите, така мисля.
Миналата Коледа в Кауфланд виждаме едни купи са залата, по 5 лв бройката, взимаме си 2 бр и после гледаме на бележката едната била на 10 лв! Ама си направихме по един малък коледен подарък с приятелката, сега вече съм като дзвер - тя касиерката чука на апарата, мъжа пуска в кошницата, аз следя за цените, които излизат.

# 82
  • Мнения: 48 163
не беше ли по някакъв закон май, че на каквато цена е обявена стоката, на такава трябва да ви продадат?Тоест ако има грешка в системата, това е техен проблем,и щом е обявена цената 5 лева, те трябва да я продадат на 5 лева  newsm78

# 83
  • у дома...
  • Мнения: 3 101
Снощи в Билла-метростанцията при Университета, касиерката по грешка ми маркира една стока два пъти. И о, чудо! Момичето на секундата забеляза и съвсем учтиво ме помоли да изчакам, за да извика нейна колежка и да направят сторно. Благодаря и за което, щото вчера бях много отнесена и нямаше да забележа. Съжалявам, че нямаше бадж, за да запомня името и. Но беше много усмихнато и вежливо момиче.  bouquet Ако повечето касиерки са като нея, всичко ще е много по-различно.

# 84
  • София
  • Мнения: 816
И на нас ни се случи на Щросмайер/Кауфланд/с бебешко мляко.При обявена цена8 и нещо си /както го продават навсякъде/изписа11 и нещо,обърнах внимание на касиерката тя повика упрамвителката и беше направена проверка с показно недоволство.О т тогава внимавам.

# 85
  • Мнения: 5 178
Даже този, който прие обаждането ми каза, че купували такова в неговото семество, и че е хубаво. Има някакъв проблем, може от кофичката да е, може от капачката да е, не се знае кое е дефектното в партидата. Peace

Taаака и аз току-що отворих 2 кофички и двете с дъх на киселина ли, АБ-ли не знам
Чудя се дали да не занеса утре едното в ХЕИ обаче като е отворено, дали ще го признаят
Пътьом мога да купя от същата партида от нашия квартален магазин още едно и да се набутам още 80 ст. та дано го признаят
Ще пиша на КЗП тоже


Tака писах им, явно се касае за същата партида като Чаено момиче интересно защо продължават да се зареждат обекти с тази партида и защо няма отговор

Последна редакция: пт, 13 ное 2009, 00:09 от KOTE

# 86
  • Варна
  • Мнения: 103
Благодаря за темата. Тя ме накара и аз да си проверя касовия бон,от пазаруването ни тази вечер в Билла.Резултата е:1 продукт в повече -ЕРА ЕЛИТ-0.45лв.На всичкото прочетено в темата, мисля че съм късметлийка, ''набутана'' съм само с 0,45ст.Не разбирам как е маркирано нещо, което не съм сложила на лентата, а и в количката го няма.Мисля за напред, да гледам какво ми маркират и да проверявам касовия бон, с продуктите който съм закупила.
Да не сте купили морска сол 2 кг? Така излиза на касовата бележка-Ера елит.Вчера и ние пазарувахме от Билла и като преглеждах касовата бележка се чудех какво е това.Не знам защо не излизат пълните наименования на стоките.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 735
Следя темата,защото построиха Кауфланд наблизо и пазаруваме вече около половин година и там.Купуваме за месеца т.е.големи количества и досега само едни памперси бяха на касата маркирани по-скъпо,та един памперс ми излезе около 80ст.Иначе благодарение на предупреждението в темата гледам всяка стока като се маркира ShockedНе знам,но млеката им ми се струват кофти качество и никога не съм взимала и тази марка Виан не ми вдъхва доверие.

# 88
  • Мнения: 2 149
Даже този, който прие обаждането ми каза, че купували такова в неговото семество, и че е хубаво. Има някакъв проблем, може от кофичката да е, може от капачката да е, не се знае кое е дефектното в партидата. Peace

Taаака и аз току-що отворих 2 кофички и двете с дъх на киселина ли, АБ-ли не знам
Чудя се дали да не занеса утре едното в ХЕИ обаче като е отворено, дали ще го признаят
Пътьом мога да купя от същата партида от нашия квартален магазин още едно и да се набутам още 80 ст. та дано го признаят
Ще пиша на КЗП тоже


Tака писах им, явно се касае за същата партида като Чаено момиче интересно защо продължават да се зареждат обекти с тази партида и защо няма отговор

Ама пак ли Сердика е млякото? newsm78 Още не са ми се обадили от Втеринарния контрол.... Thinking

# 89
  • Мнения: 1 187
И аз пазарувам често в Кауфланд-Овча купел.До сега не съм забелязала в касовия бон нещо нередно,а винаги го взимам и преглеждам.Обаче така стана,че миналата събота аз ги метнах в Кауфланд. Mr. Green Съвсем не нарочно разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт