Къде във Варна- 2

  • 70 337
  • 570
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 502
А някой да знае къде се продават предпазители за легла и кошари,от тези които пречат на детето да падне долу?На пазач се превърнах вече... Tired
Виждала съм само в интернет магазина"Кикиморско царство".Ще следя и аз че ме интересува.
Една приятелка си взе от м-н Биберон.

# 46
  • Мнения: 3 743
Точно такава чесалка купих от "Бебчо" на ул."Студентска".А някой да знае къде се продават предпазители за легла и кошари,от тези които пречат на детето да падне долу?На пазач се превърнах вече... Tired

В Бебчо на Студентска бяхме вчера, няма такава чесалка. Ще пробваме в магазина на Окръжна болница, там не съм ходила Peace

# 47
  • Варна
  • Мнения: 3 239
За Билла някой нещо знае ли? Къде щяла да отвори врати през октомври?
Вместо запис, Дренка заинтригува ме, и намерих това по въпроса
http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=varna&Number=19490272 … amp;sb=5&vc=1

# 48
  • Мнения: 17 407
Мда, и аз го намерих, ама след като попитах тук/преди това пак търсих, де, но това  това изскочи после/. Благодаря!

# 49
  • Варна
  • Мнения: 204
Здравейте!  bouquet
Много се чудих дали да не пусна отделна тема, ама първо ще попитам тук. LaughingНякой да знае от къде мога да си купя хубаво кожено яке на цена не по висока от 400-500лв.Не искам да е турско и изключвам пазара, както и предстоящото изложение Кожомания където почти всички якета са еднотипни и турски.Благодаря предварително на отзовалите се   bouquet

# 50
  • Мнения: 17 407
Виж в магазините на Солунски митници- на пазара има, и в една от белите бараки на ''Дупката". Преди, във Валентина имаше щанд на фирма Гоя, мисля че беше. Мноог хубави модели! Сега не знам къде е обаче.

# 51
  • Мнения: 311
В МЕТРО имаше симпатични кожени якета. Вярно, няма разнообразие, но едно-две якета определно ми харесаха.

# 52
  • Мнения: 1 572
Къде във Варна мога да открия магазин за детски официални облекла? "Том и Джери" го знам, идея за някой друг?
по бул.Владислав гледах , от образцов дом посока центъра от дясната страна някъде беше / дано не говоря за магазин том и джери че не го знам кой е/

# 53
  • Мнения: 478
А аз търся магазин за плетени мебели - преди имаше един такъв на ул. Бенковска, но
май вече не съществува  newsm78

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 841
А аз търся магазин за плетени мебели - преди имаше един такъв на ул. Бенковска, но
май вече не съществува  newsm78
Плетени мебели има в Пикадили Практикер (не точно в Пикадили, а под него)

# 55
  • Мнения: 1 312
А аз търся магазин за плетени мебели - преди имаше един такъв на ул. Бенковска, но
май вече не съществува  newsm78

По пътя за Дружба,някъде преди или след Миньор имаше голям магазин.
По пътя за Виница също,преки Никовата къща мисля беше.
Ще трябва да се озърташ,че само съм ги мярвала пътувайки,не съм ги разглеждала.
Има и на изхода на подлеза Шипка,продължаваш направо,точно срещу секс шопа е,на ъгъл.
Даже имаше изнесен един диван с два фотьойла оня ден.

# 56
  • Мнения: 3 405
знаете ли откъде мога да купя парче плексиглас? Ходих до две рекламни агенции, но не продават  Thinking

A в магазин Слънчоглед дали няма да има?

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Препоръчайте ми добър цветарски магазин... Искам нещо стилно за 15.09... Praynig

# 58
  • Мнения: 17 407
Магазин Флореста- на Ген. Колев, срещу ОКръжна б-ца.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Препоръчайте ми добър цветарски магазин... Искам нещо стилно за 15.09... Praynig
"Мизмоза" на ул."Братя Шкорпил" №13 и срещу цветния пазар на "Чаталджа" има един магазин, но не знам как се казва.

Общи условия

Активация на акаунт