за бързо зарастване на шевовете след раждането

  • 12 835
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Бивацин спрей и промивки с тетра  Peace
А и да добавя, че оттогава вкъщи го ползваме за всякакви рани, много бързо зарастват.

# 16
  • София
  • Мнения: 23 096
Бивацин!  Peace Страхотна работа свърши 

Точно така!  Peace

# 17
  • Мнения: 16
Най-важното е добрата хигиена. Промивки с тетра при всяко ходене до тоалетна (още в болницата) и оксикорт при сутрешния и вечерния тоалет.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 946
Ползвах Бивацин и правех вечер промивки с тетра. Не са ме боляли изобщо шевовете и бързо зарастнаха. Само, дето по едно време умирах от сърбеж, а кожата ми се олющи.. не знам от какво.

# 19
  • Мнения: 1 121
не можех нито да седна, нито да легна толкова ме боляха, но комшийката ми каза що да сторя и ме спаси от мъките

Това все едно аз съм го писала ooooh! 10 дни не знаех на кой свят съм #Crazy слагах си едни превръзки с лед отвътре и само те ме спасяваха. Но благодаря за съвета, ще го имам предвид при следващото раждане Grinning

# 20
  • Мнения: 362
Аз все още не съм родила-очаквам голямото събитие след 2 месеца Laughing.Но на курса за бременни,който посещавам,ни препоръчаха да си купим арника-казаха,че е направо вълшебна(и при секцио,и при нормално раждане с шевове).Само,че незнам как се продава в аптеките-аз си взех под форма на капки за пиене-от лекар-хомеопат.

# 21
  • Мнения: 583
Всичко зависи от организма, броя на шевовете и от "шивача". Иначе не съм имала болка, само неприятно усещане при сядане. Ползвах само и единствено йодна вода, няколко пъти на ден. На 6 ден от раждането ми свалиха конците, но йодната вода я ползвах до 15-16 ден. Не съм имала никакви странични ефекти.

# 22
  • Мнения: 116
 Само и единствено промивки с тетра ми помогна, още в болницата, майка ми ми носеше тайно, че беше забранено.. 10 дни след раждане се чувствах супер.

# 23
  • Мнения: 2 807
Аз се пръсках с Бивацин спрей.
И аз така Wink
Важи за времето и след трите раждания.
Определено облекчаваше болката от шевовете  Peace

# 24
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
И зз се пръсках с Бивацин  Peace
Ползвам още и една паста FUCIDIN  Peace

# 25
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ползвах Бивацин и правех вечер промивки с тетра. Не са ме боляли изобщо шевовете и бързо зарастнаха. Само, дето по едно време умирах от сърбеж, а кожата ми се олющи.. не знам от какво.
И мен ме мъчеше този сърбеж, много гадно беше. Аз мисля, че се получава от идиотските промивки с йод-бензин, които ги правеха тогава в Тина Киркова, ревях от болка след тях. После ми падна кожата направо. ooooh!
Още ли ги правят Tired ?

Общи условия

Активация на акаунт