за дължината на цикъла

  • 1 793
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 444
каква е тая фоликулометрия?
Има подробна информация в Библиотеката и в Често обсъждани теми  Peace

# 16
  • Мнения: 40
Прочетох  Simple Smile но трябва ли да ходя на доктор задължително, ако искам да забременея? В смисъл че първият път стана от 3-тия месец. и то като спазвахме Плана за забременяване от bg-mamma.com
Нещо не ми се иска пак всичко да е по списък и план  Sad малко е изнервящо така.

# 17
  • Мнения: 444
Тогава почвайте опитите и дано се получи бързо! Ако вече, не дай си Боже, минат повече от 6-9 месеца, то тогава се обърни към лекар! Пожелавам ти много успех!  Hug Така че не го мислете, а работете  Flutter

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз мисля, че не е излишна консултация с гинеколог Peace

# 19
  • Мнения: 945
А на мен ми се струва, че броиш неправилно... Каzваш, че zапочваш леко да кървиш на 18я ден, но 18 дена след какво? След като ти е дошло или след като ти е спряло. Брой така.... zапочваш дори леко да кървиш, zначи ти е първи ден. И следващия път като получиш пак лекото кървене си сметни колко дена са минали от първия ден на последната менструация (това, която горе нарекох леко кървене).

А на гинеколог трябва да се ходи поне 1 път в година, дори и да не искаш да zабременееш. Това е профилактика с цел дълъг живот (zа целта прочети zакованата тема в zдравния zа годишните прегледи и иzследванията, които се препоръчват)

Общи условия

Активация на акаунт