Бебе без какъвто и да е режим?

  • 1 330
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Добре дошла в колектива:) И моето бебе нямаше никакъв режим до преди около месец. А е на идкуствено хранене почти от раждането и знам винаги колко е изял. Чак като му заместих напълно три яденета през деня и го извеждам под час на разходка започна да яде през около 3-3.30 ч. и през деня да спи по едно и също време.

# 16
  • Мнения: 11
Не разбирам как може да се сбърка плача от колики с този от глад  Rolling Eyes Нали като има колики детето се гърчи, свива си крачета и т.н. .. ами личи си.
моята дъщеря плачеше почти непрекъснато - денем и нощем - по един и същи начин: винаги много ядосана, почервеняла, гърчи цялото тяло. първите месеци спеше по-малко то 8 часа в денонощието и то на малки интервали от 15 мин, 30 мин. и все не можех да разбера причината -  колики ли са или глад. мислех си по-добре нахранена и с колики  отколкото гладна и  независимо дали е хранена преди 1 час или преди 3 часа  и давах  да суче често, а тя винаги ядеше лакомо и после повръщаше по много. та и сега си мисля че е преяждала. нещата се нормализираха когато започнахме лекарството за колики и тогава тя си установи сама режим на хранене през 3 часа. единственият път когато плака различно беще заради ваксината на 2 месеца

# 17
  • Варна
  • Мнения: 5 530
Да, позната картинка. Иво и досега си е без режим и си иска когато му дойде музата, а мама трябва да е на разположение.
На мен също ми е трудно да различа, кога плаче от колики и кога от глад. От моята практика мога да кажа, че при нас помощното средство е количката. Когато много мрънка го слагаме в нея и почва едно возене из къщи докато заспи и се кротне.
Когато и тя не помага се налага ново хранене, независимо колко скоро е било предишното. Аз се надявах да му хареса биберона, за да може с него да се утешава, но уви - имаме три вида и нито един не му е по вкуса. Детето предпочита мама-бибирон.

Общи условия

Активация на акаунт