Какво мислите за късната бременност?

  • 7 371
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
Аз съм над 40 години, вече пета година се боря за бебенце, нито за миг не съм имала съмнения, че това не е правилно.
Знам, че когато успея всичко ще е наред и ще си обичам много бебенцето.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 908
Лали  Hug

# 17
  • Мнения: 2 960
най-добрата ми приятелка загуби преди 9 години и половина бебето си в седмия месец.От тогава до днес /на 36 години е/ единствената и радост и желание е да си има своето сладко бебенце.Е как да кажеш -късна или ранна бременност ...има желана/ и то страстно от толкова майки /и нежелана/там не коментирам /...аз така ги разделям !!Дай боже всеки да погали коремчето си и да усети детското сърчице в себе си -независимо от ЕГН-то си Heart Eyes Hug Praynig

# 18
Няма значение възрастта. Ако желанието за дете е е по-силно, нищо не може да ме спре. Peace

# 19
  • Мнения: 126
няма значение на колко години е една майка. Когато иска и обича детето си тя няма възраст. Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 838
дали не е висок рискът от раждане на дете с вродени аномалии при късна бременност?

# 21
  • София
  • Мнения: 6 363
дали не е висок рискът от раждане на дете с вродени аномалии при късна бременност?

с възрастта се увеличава единствено рискът от раждане на дете със синдром на Даун. затова при възрастните бременни над 37 години се прави задължително амниоцентеза. а рискът от други видове аномалии е като при по-младите жени.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
За мен няма такова понятие "късна бременност".Това е дар Божи  Hug
дали не е висок рискът от раждане на дете с вродени аномалии при късна бременност?

с възрастта се увеличава единствено рискът от раждане на дете със синдром на Даун. затова при възрастните бременни над 37 години се прави задължително амниоцентеза. а рискът от други видове аномалии е като при по-младите жени.
Peace

# 23
  • Мнения: 491
  Няма късна бременност и според мен. Тук при нас масово раждат на повече години и изобщо не е странно. Аз съм на 40г. и продължавам да опитвам за второ дете без да се притеснявам от възрастта си !

# 24
  • Мнения: 191
Желанието за дете няма срок на годност!

# 25
  • Мнения: 195
Стига с тия предрасъдъци, бе хора.
Нашите баби са раждали изтърсачета след 40 и нагоре и пак не са мислили така и вие съвременни жени, при тази напреднала медицина се имате 35 годишни за стари.
Я се стегнете и правете бебета, има време, споко.

# 26
  • Мнения: 121
Моята бременност дойде след 17 годишен стерилитет и три опита ин витро.Това беше най-прекрасния период от живота ми. Изкарах лека бременност.Родих на 37г. И не ми се вярва , 4е съм на толкова! Чувсвам се жизнена и много по-млада.

# 27
  • Мнения: 2 422
Виза просълзих се Rolling Eyes Hug 17 години Confused

# 28
  • Мнения: 390
Браво, Виза!Ти си героиня! Hug
Аз съм на 38.Имам 12годишна дъщеря от първия си мъж.С втория опитваме от 4 години.На него понякога му става много мъчно, защото си няма дете.Преди три направих аборт по медицински показатели в 4 месец.Оттогава чакаме, но миналия месец започнахме изследвания и ...Дай, Боже  Praynig скоро да се похваля!  Heart Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 2 908
Виза ти наистина си герой.  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт