Кърмене навън през есента?

  • 1 427
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 483
"Порт бебе" принципно е кошчето с дръжки за разнасяне на малко бебе..
Относно обличането за кърмене зимата навън-ако имате проблем с кръста /а той много ще ви трябва занапред Mr. Green/ слагайте колан PeaceВълнен, ластичен, какъвто считате за нужно Wink

# 16
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И двете ми деца са зимни бебета. Каката не събрах кураж в началото да я кърмя навън, но малчо е роден януари и откакто сме започнали разходките все навън си похапва. Вече имам опит и всичките ми блузи са с подходящи деколтета, дори зимата си позволявам и боди, че съм с проблемни бъбреци. Бебето-завито с одеалцето. Всичко е въпрос на организация.

# 17
  • Мнения: 4 242
хахах, това ще ми е четвърта поред зима в която ще кърмя навън, толкова съм свикнала че не ми прави впечатление кое време е  Mr. Green А далечната зима на 2004-2005 си беше студенка, баз бая имаше дни с по -25*.
За по малко бебе одеялото от количката ти е добре дошло, увиваш добре докато си е затоплено от количката и готово. За теб няма проблеми, никога не ми е било студено, за секунди се нагласям, взимам бебето първо, после разкопчавам и докато разголя леко гърдата вече съм включила смукача  Joy, та детето ме топли отпред, якето отзад, къв ти студ. (дет са вика акордеона ми е отпред, космодиска ми е отзад  Mr. Green)

# 18
  • Мнения: 2 467
И на нас ни предстои четвърта зима Simple Smile ако кърмака не се сдаде.
Никак не е проблем кърменето навън. Аз процедирах така - потник, с който лесно вадя гърдата от горе, не от долу (така кръста ми остава на топло) или тениска с по-дълбоко деколте. Отгоре анорак/блуза  с цип отпред. Ако е много студено и якето отгоре. Като беше малко бебенце беше много лесно - направо си събирах бебока в якето. А сега тая дългарана еднометрова стърчи от всякъде  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 718
За мен по големия проблем ми беше, че ми измръзваше моята трътка през по студените дни. Бебето си беше екстра, пъхах го в едно космонафтче и готово. А аз гледах винаги да съм с покрит кръст, боди и по дълго яке. Такова одеалце имах, но не ми беше удобно като го вадех от количката. По скоро го използвах за завиване.

# 20
  • Мнения: 731
Слагам малката в слинга и я скривам под якето. Дори не е нужно да сядам някъде.  А иначе практикувам като Jes - потник и блуза с цип  Peace

Общи условия

Активация на акаунт