Какво правите семейно през уикендите?

  • 2 387
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 62 595
Ох, за мен почивните дни не са много почивни, като изключим, че децата не са на училище. Неделята е единствения малко по-свободен ден. За съжаление, всички домакински неща и готвенето си върви. Няма как в събота и неделя да не ядем, прането и то си върви... Не зная, трябва да намерим начин да си почиваме пълноценно поне в неделя.

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Гледам по- основното ми почистване да е точно през почивните дни. Гладя. Готвя.
Ходим на някой пикник, водим детето на разходка( както и през седмицата), гледаме филми, мързелуваме.

# 17
  • Мнения: 12
 В събота ставаме, хапваме, пийваме кафе  обмисляме накъде да потеглим. Моят мъж е страхотен планинар, така че начесто катерим Рила, защото най-много ни харесва. Разбира се след Родопите, но там ни трябва поне още един ден защото е по-отдалечено от София. Два пъти в седмицата ходим на салса, така също много се разстоварва.

# 18
  • Мнения: 804
Някой от тези, които готвят събота или неделя, дали ще се навие да мине и през вкъщи да врътне някоя манджа.  Whistling Не сме претенциозни, ядем всичко  Wink
Хииииич не обичам да готвя, не го и правя, а на мъжа ми толкова му е омръзнало, че май само на готови храни караме  Sick А детето вече си яде общи храни и е време да се вземем в ръце  Rolling Eyes

А по темата... Гледаме да сме навън, а догодина малката ще е "голяма" и ще се преорентираме към Витоша и подобни дестинации. Ние като тръгнем на някъде сме като цигански катун: ние двамата, дете и куче, връхна дреха за мен, багаж и храна за бебето, паница и вода за кучето ...  Crazy Има ли и други като нас?

# 19
  • Мнения: 4 292
Единия ден се чисти основно целия апартамент, а вечерта може да се съберем с приятели, евентуално. Неделите все сме някъде. Най-често при свекърите, но може и извън града. Случва се и просто да си стоим вкъщи и да гледаме цял ден тв.

# 20
  • София
  • Мнения: 746
Ние се събираме с едно-две семейства с деца и отиваме на пикник,близо до София,задължително трябва да има рекичка,за да си играят децата,а ние палим огън,печем кюфтета и кебапчета,бирата се изстудява.........направо супер.

# 21
  • Мнения: 2 700
Зависи от сезона и ангажираността ни. Ако нямаме допълнителна работа и ако времето позволява излизаме задължително на разходка - може да е уикенд извън града, маршрут из Витоша или просто разходка в парк. Ако сме ангжирани ходим поне на кино или театър или се срещаме с приятели - може да е за кратко, но все нещо гледаме да се случи.
Чистенето отнема малко време, а ако нямаме време за всичко чистенето може и да почака Wink

# 22
  • Мнения: 67
Лятото поне може да се излиза, ама зимата е мъка.

# 23
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Понякога просто мързелуваме... не готвим, а поръчваме храна или излизаме, отиваме на кино, на разходка...
В повечето случаи неделя е моят почивен ден и мъжът ми приготвя закуска, обед, вечеря, занимава се с децата повече... а аз си поспивам до късно.

# 24
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Пътуваме.
Ако пък си останем вкъщи, излизаме на разходки, правим си пикници, гледаме филми, срещаме се с приятели...

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 20:08 от Umma

# 25
  • на път
  • Мнения: 2 804
Змата ски, лятото плаж (градски, морски), парк. Опитваме се да си устроим и полянка с люлки, пясъчник, шатра с ниска мебел и 28 кв. метра боксониерка към нея, но ни взе здравето тази година (от работа) и .... дано стане за другата  Cry

Общи условия

Активация на акаунт