"Ах каква мечта, МАРТ ще стават ЧУДЕСА"

  • 13 026
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Смисълът на поста "Запис" е, че после влизам директно през "Нови отговори", което ми е значително по-лесно, отколкото да вляза в Майки/Подфоруми и да търся темата. Така съм свикнала и ми е по-удобно, затова.

# 16
абе моля ви кажете ми паролата за снимките да ги разгледам ако може!!!

# 17
  • Мнения: 267
Смисълът на поста "Запис" е, че после влизам директно през "Нови отговори", което ми е значително по-лесно, отколкото да вляза в Майки/Подфоруми и да търся темата. Така съм свикнала и ми е по-удобно, затова.

Мерси, обясниха ми вече. Винаги съм се чудела, а въобще не се сетих за този вариант.

# 18
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен! Laughing
Докато прочета предишната тема и гледам Слънцето казва Нова тема!
Браво Слънце!
Има много нови мами! Добре дошли!
На всички нас желая лека бременност, леко раждане, живи и здрави бебета!  bouquet
Наистина сте прави, че като не усещаме още бебетата е малко притеснително. Аз в петък съм на преглед и не знам дали ще ми правят някакви изследвания. Казаха ми за 4D във Варна, но да ви призная не ми се рискува на дълъг път. Дали в Бургас не могат да ме изследват - нали има тест венозна кръв в 4 месец? Някой знае ли как стоят нещата с надеждността на резултата. Все пак съм на 38.
За сега се чувствам добре. Вярно е гади ми се. Преди не ядях много месо. Сега ми се ядат пици, хамбургери, пържоли. Обожавах диня а сега не ми се мисли. Sick
Още не съм казала на шефовете, дано да имам късмет като теб Зелено човече.
Коремът ми не е променен, по-скоро под корема където е гънката.
Дано всичко да е наред, нямам търпение да отида на лекар.
Чао и късмет на всички!
Сетих се да ви питам, на дъщеря ми гърдите растат буйно-тя е на 13 и има малки стрии, какво да правим?

Последна редакция: вт, 09 сеп 2008, 16:59 от dimginjan

# 19
  • София
  • Мнения: 211
Здравейте отново,
Честита ни тема!
ЛЮБИМА, ние сме с теб, особено през 16-та седмица. Бъди спокойна, всичко ще е ОК Hug
*Nikita*, добре дошла сред нас!!! Кога е термина? От къде си?
marussia, браво - страхотни заглавия! Предложението на The_light_2008 много ми хареса и искрено ме разсмя Joy Joy Joy
Аз наистина нямам търпение да разбера пола... Ох, скоро, скоро - дано!!!
Лека вечер на всички ни!  Hug Hug Hug

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Айде да се запиша и аз в новата темичка...Браво Слънце, сменила си розите с нежни сини цветчета, страхотна е  Heart Eyes

За Мустела и аз да се изкажа - през първата бременност, явно от големия корем не съм видяла, че в горната част на бедрата са се образували малки стрии. Всъщност да си призная бедрата и гърдите не ги мажех, но този път няма да пропусна. Та като родих ги забелязах и веднага почнах да ги мажа с концентрата на Мустела за вече появили се стрии - 3 опаковки и нищо, а все още бяха червени самите стрии, т.е. в начален стадий Confused
dimginjan, успех с прегледа и само хубави новини!

Напоследък забелязвам, че все по сини дрешки се заглеждам, незнам дали да го приема като някакъв знак за момченце Thinking, по принцип нямам много сини дрехи в гардероба си, а сега все на синичко налитам. Тук в Пловдив има 3 Д и 4 Д, но не е гаранция, че ще се види полът и предпочитам да изчакам още няколко седмици, някъде между 16-та и 20-та съм решила да ходя.

За сънищата - аз напоследък все храна сънувам - миналата нощ палачинки с пълнеж Crazy, явно съм гладна  Laughing Чак почвам да се плаша, щото миналия път не беше чак така, ядях си нормално, даже по-малко от обикновено и пак качих 15 кг, а ако се оставя на желанията ми за ядене, просто няма да се спра и ще кача сигурно двойно  Rolling Eyes

# 21
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Благодаря на всички за виртуалната подкрепа Hug Определено имах нужда днес...
Дано всички сме живи, здрави и късметлийки.

П.П. Честита ни нова тема Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 151
Маминки Пловдивчанки много сте несериозни !Само подметваме от две ,три теми насам за среща,но никой на серезно нищо не казва!Толкова ли сме малко от пловдив??????Няма ли някоя Пловдивчанка от новите мами????????ред_гърл ще си идва в БГ след 15-ти !Значи давайте да предлагаме дати ...Аз предлагам 19-ти (нпада се петък)Пък ако искате и 20-ти може за тези които работят.Сутрин или вечер-това е въпроса newsm78

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Слънце много свежа нова темичка. Радвам се, че използвала картинка от моите предложения, предполагах, че точно тази ще ти допадне.
Любима и аз ще стискам палци за серклажа, ще те питам на лични допълнителни неща за него.
Аз излязох малко да се поразходя, в Зара си харесах една широка блуза с ластик под бюста и с качулка, ама се замислих дали ще я нося много. Влизах и в Тера Нова, имаше доста широки плетени блузи. Замислям се обаче какво ще нося като връхна дреха, давайте предложения - яке ли, палто ли незнам.
все още не съм почнала с нищо да се мажа, но определено съм заформила корем  Grinning.
Отправям предложение към варненските мами да си организираме среща. Аз съм в болнични така, че съм свободна, но ще се съобразим с работещите.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 727
The_light_2008 , за мен е по-удобно събота сутрин, 20.09., но не много рано, че нали сме си поспаланки. Нека да е към 10:30.
Правя виртуален списък, нека всички да се изкажат по въпроса, поне деня и часът да уточним.
1. The_light_2008
2. Катерина78
3. Тai
4. simeonka
5. juffy9

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 11:05 от Катерина78

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Фивър, за мен е по-удобно събота сутрин, 20.09., но не много рано, че нали сме си поспаланки. Нека да е към 10:30.
Няма да се разсърдя ако прехвърчиш и до Варна Wink  Wink  Wink

# 26
  • Мнения: 151
Фивър, за мен е по-удобно събота сутрин, 20.09., но не много рано, че нали сме си поспаланки. Нека да е към 10:30.
Правя виртуален списък, нека всички да се изкажат по въпроса, поне деня и часът да уточним.
1. The_light_2008
2. Катерина78
3. Тai
4. simeonka
5. juffy9

Фивър не е от Пловдив. Joy
Значи добави red_girl8602 към списъка!За мен датата е ОК,часът може и по-късно даже!Но ако искате в 10.30 ще стана по-раничко:)Няма проблеми

# 27
  • Мнения: 361
леле докато си запиша и пак сте изписали 2 стр. Rolling Eyes
Браво Слънчице, направо нямам търпение да имам такова коремче.
Ей сега гледах едно филмче, не натоварващо - Мис Конспирация, как се опитва да забременее и накрая успява Rolling EyesСладурско беше.
Хайде лека вечер от мен Hug

# 28
  • Мнения: 120
Хайде и аз в новата темичка !

Слънцеееееееееее , пак си надминала себе си !!!  smile3525 smile3525 smile3525 Flowers Bouquet
Момичета, чудя ви се как не ядете месо  newsm78 аз мога да ям почти ВСИЧКО. Особено ако е тестяно или с месце, направо не мога да устоя.Напоследък само пици, хамбургери, принцеси ... тази сутрин ходих да ми вземат кръв и нали не трябваше да ям Sad докато изляза от лабораторията и хоп ... на баничкитеееееее.Бях като обезумяла, а мъжа ми ... смях  hahaha hahaha hahaha


# 29
  • Мнения: 267

Сетих се да ви питам, на дъщеря ми гърдите растат буйно-тя е на 13 и има малки стрии, какво да правим?

Според мен е най-добре да и обясниш, че е нещо нормално и в никакъв случай не е грозно, а са белег на появяващата и се женственост. С някакви усилия да ги маже и да ги скрие на всяка цена, най-много да и създадеш излишни тревоги. Аз самата имам стрии на гърдите от тогава, забелязах си ги години след това, нямала съм приятел, който да коментира нещо по тях, аз самата си ги харесвам, а мъжът ми ги обожава.
Така или иначе и да се маже няма да помогне, а и ще продължат да си растат.

Иначе, варненки, аз за среща съм навита, също. Без претенции съм, имам плаващо работно време, винаги мога да го съобразя.

Общи условия

Активация на акаунт