Слави Трифонов Ви кани на сватба...

  • 5 889
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 361
аз пък се записах за участие.
Ще се женим на 5 октомври, всичко ни е готово, с малки изключения. Ама няма да откажа Славито да ми пее.
По-скоро ми е за майтапа.
Пък и не смятам, че е толкова лично преживяване сватбата.

# 16
  • 7800
  • Мнения: 243
Заради Славиту съм готова и сватба да вдигна даже.   love001

# 17
  • София
  • Мнения: 1 320
Заради Славиту съм готова и сватба да вдигна даже.   love001

А не, многУ ти сЪ молЪ! Слави идва в моя сън, не в твоя! Не се бутай!!!  Joy

# 18
  • Мнения: 2 180
Ха! И ако си мислят, че така ще накарат хората да сключват брак.... ooooh!

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Много хора гледаха Такъв е животът. Нямаше ли сезон със сватби? Идеята не е световно неизвестна, какво толкова.
Бих се навила Слави да ми плати сватбата. Само да не се бях бракувала преди цели 8 години.

# 20
  • Мнения: 1 875
 Уф, филмирането на сватбеното тържество само по себе си е такова безумие, че не ми се говори направо smile3544
Че и по тв да те дават ooooh!

запазена ма®ка hahaha

# 21
  • Мнения: 4 292
Абе то и аз нямам нищо против някой друг да ми плати сватбата, ама е късно, къснооо  Whistling

# 22
  • Мнения: 206
Ако някой от екипа на Слави чете този форум нека да си кажа моята идея. Имаше едно предаване по БТЖ за новите българи, тоест чужденци, които идват да живеят в България и проблемите с които се сблъскват тук и с хубавите неща.... Нека да кани такива хора, ще е много интересно да виждаме България през очите на другите, защото чрез нашите собствени много черно е всичко....

# 23
  • Мнения: 1 531
нищо лично няма в сватбата, щото е сред толкоз народ, в повечето случаи далечно познат, а включително и чужд=водещи,персонал, диджей Crazy

не е лоша идеята: ще гледам има ли заряд, как вървят нещата Wink  elg, ако те изберат, да раздуеш Laughing

лична ще е, ако верно е лична: пред едно гражданско/божие лице с двама свидетели ... като по филмите Mr. Green

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 180
На мен идеята ми допада. И даже бих участвала. Но миналата година минахме вече под венчилото  Mr. Green

# 25
  • 7800
  • Мнения: 243
...Бих се навила Слави да ми плати сватбата. Само да не се бях бракувала преди цели 8 години.


Не само ще плати, но и ще пее, а и ку-ку бенд ще свирят. Супер! Жалко, че имам сценична треска, иначе и аз щях да се кандидатирам.

# 26
  • Мнения: 2 425
Жалко, че вече се ожених. Ако можеше Слави да ми пее на сватбата, щях да съм доволна.

# 27
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
като студентка бях на един техен концерт, във Враца
като ги чух на живо плаках почти цялата вечер - толкова ми харесаха и питах мъжа си (тогава гадже) колко ли биха взели да свирят на сватба
а после и двамата  Joy   Joy   Joy , защото то е ясно, че то това никога не биха го направили

сега съм на път да просъжалявам, че преди 5 години се оженихме...

Ех, Славенце, що не щеш на първа петилетка да пееш  Hug

Хм  newsm78 То за нас вече петте минаха... Освен на шестата годишнина да ни пее  Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 15 466
Защо ми се струва,че Слави иска да имитира предаването "Надпревара към олтара"? И там няколко сгодени двойки се състезават кой да спечели сватбата.

# 29
  • Мнения: 705
Защо ми се струва,че Слави иска да имитира предаването "Надпревара към олтара"? И там няколко сгодени двойки се състезават кой да спечели сватбата.

и какво зна4ение има кого имитира и на кое предаване било прили4ало???? екипът има идея, реализира я. ако е успешна ще я повтори, ако не - ще измисли друго. на който не му се гледа или не му допада идеята, просто обръща канала.

много се дразня да се критикуват ТВОРЦИ преди дори да са показали идеята си  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт