Пак за болките ниско долу - 20 г.с.

  • 8 011
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 268
И аз имах точно по това време на бременността,нищо не съм пила,отминаха.От разтягането на матката е.

# 16
  • Мнения: 63
Аз също имам болки като теб и незнам доколко това е нормално.Започнаха още като забременях, но са предимно от дясно.Лекарите казваха, че може да са заради срастване,което имам от операция на апендесит.Сега съм в 30г.с. и доста се притеснявам, защото имам и контракции/пия магнерот и нож-па, но без особен ефект/, пък и плацентата ми е по-ниско.Дори в момента едва се изправих,за да пиша.Задължително се следи и ходи,ако трябва по-често на преглед. Наистина ще е хубаво, ако повече мами се включат по темата! Успех!

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
И мен редовно ме боли по същият начин. В 28г.с. съм и пия Диаспорал това пак е магнизий на прах. Честно казано ако болката отшуми след кратко време най-много да пия и едно но-шпа, но ако не отмине скоро или се повтаря на периоди изхвърчам като тапа към бърза помощ. Вече имам опит с преждевременното раждане така, че няма да позволя да се повтори доколкото зависи от мен. Така, че ако ти боли постоянно и ни спира пийй две но-шпа и звъни на доктор Hug Стискам палци

# 18
  • Мнения: 11 004
Имах такива болки, но долу и вляво, когато бях в 27-28 г.с. Оказа се, че са от разтягане и ми изписаха Магнерич и Но Шпа. Лекарствата обаче не им повлияха. Държаха ме 7-8 дена и изчезнаха сами.

# 19
  • Мнения: 2
Аз сь6то имам такива болки ниско долу това продьлжава ве4е седмица но  имам ниско разположена плацента и според мен се дьлжи на това

# 20
  • София
  • Мнения: 2 508
Аз сь6то имам такива болки ниско долу това продьлжава ве4е седмица но  имам ниско разположена плацента и според мен се дьлжи на това

Защо пък да се дължи на това?

# 21
  • София
  • Мнения: 2 508
Айде, и аз доближих 20 седмица и същите болки почнаха... Ама съвсем леки, само в десния яйчник... Кажете, има ли смисъл да звъня на лекар или е нормално?

# 22
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Аз съм в 21г.с. и миналата седмица почти целодневно имах постоянни тъпи болки само, че в дясно. Успоредно с това ме болеше и кръста. Бях се притеснила много, въпреки че ми е втора бременност, но този път имам скъсяване на шийката и като отидох на преглед, лекаря ми каза, че това е от бременността.Разтягане ба връзките или притискане на органи и т.н. Опасно е когато заедно с болките се стяга и корема(контракции) и интервалите от време м/у тях са равни. Аз също пия Магне Б6 и вече се чувствам много по-добре. Не се притеснявай и по възможност си почивай на легло повече. Wink Wink

Уф, успокои ме! Че и аз вече бях решила, че няма да издържа до текущия преглед в събота. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 666
Няма повод за притеснение това са си нормални болки съпътстващи всяка бременност или поне аз не познавам жена, която да не се е оплаквала от такива. Все пак матката нараства, придърпва връзки, бебето започва да тежи. Не е необходимо да се пие каквото и да било, както и за тези болки така и за подготвителните контракции, които са си съвсем нормална подоготовка на тялото за предстоящото раждане. Аз поне съм против това тъпчене на бременните жени с какви ли не болкоуспокояващи за един нормален природен процес  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт