Къде спортуват нашите деца?

  • 247 874
  • 2 058
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 74
синът ми ходи на плуване в Спартак от 3 години при треньор Сотирова, много сме доволни
а в академик ходи на карате

# 16
  • Мнения: 15
jpp , кой е треньор по карате в "Академик"? Плуването в "Спартак" на възрастови групи ли е или обща група?

ДесиХ2 , публикувахме малко инфо за МБАЛ"Света София", но не знам дали треньорът, който сме сложили е актуален или поне този, при който ходи Дани?

Стефан Попов
www.sportnaslava.com

# 17
  • Мнения: 22 905

ДесиХ2 , публикувахме малко инфо за МБАЛ"Света София", но не знам дали треньорът, който сме сложили е актуален или поне този, при който ходи Дани?

Стефан Попов
www.sportnaslava.com
Треньорът е актуален,но той е на по-големите деца.Малките ги води Ади/не знам фамилия/.

# 18
  • Мнения: 399
Да си призная, не им зная фамилиите още, казват се Поли и Веско.Като тръгнем пак на плуване - ще проверя и ще пиша/зная, че иначе инфото не е пълно/. Взимат ги от 4-5 годишни.Всъщност за 4 г. не съм сигурна, но от 5 г. със сигурност.

Nikita ,
можеш ли да ми кажеш от кога започват тренировки на начинаещи? Дори не знаех, че приемат толкова малки деца-мислех, че е само за учениците от у-щето. Живеем почти до 45-то Laughing , а се чудех къде да запиша синът ми.

# 19
  • Мнения: 822
Треньорката се казва Нина Недялкова, а клубът е :

"Клуб по спортна акробатика и скокове на батут Олимпик град Ямбол"

Има две групи - за по-напреднали и за начинаещи. Тренировките се провеждат всеки ден от 16 до 18 часа.

# 20
  • Мнения: 819
Да си призная, не им зная фамилиите още, казват се Поли и Веско.Като тръгнем пак на плуване - ще проверя и ще пиша/зная, че иначе инфото не е пълно/. Взимат ги от 4-5 годишни.Всъщност за 4 г. не съм сигурна, но от 5 г. със сигурност.

Nikita ,
можеш ли да ми кажеш от кога започват тренировки на начинаещи? Дори не знаех, че приемат толкова малки деца-мислех, че е само за учениците от у-щето. Живеем почти до 45-то Laughing , а се чудех къде да запиша синът ми.

Те май не са разделени на начинаещи и напреднали, просто са 2-ма треньори и са в различни коридори. Не зная от кога започват, трябва да проверя тия дни, че бяха във ваканция.Казаха, че сигурно ще чакат да пуснат парното/но пък това ми се струва доста далеч  Rolling Eyes /.Щом си близо, може да се разходиш да питаш, пък ще се развам после да докладваш  Grinning.
Иначе имат тренировки вс. ден без петък/тогава е профилактика на басейна/ от 17-18 ч. или от 18-19 ч. и плащаш 3 лв. на час.Няма мес. такса, когато ходи детето, тогава се плаща.

# 21
  • Мнения: 189
Радвам се че срещнах малки акробати, досега по форумите не бях срещала други като нас.
За чудесната  инициатива на създателя на темата   bouquet  smile3501

Моите хубавци подскачат вече втора година по батутите на зала "Христо Ботев" в Габрово, Клуб по  спортна акробатика и батут "Акро-Арт". В йерархията се израства през Първа, Втора подготвителна група и Състезатели. Треньори са Лилян Александров, Николай Голчев, Цветан Бояджиев, Пламен Нанев, има още една треньорка на която не знам имената и хореографка - фамилията и е Лазарова.  В нашата група има дечица от 5-6 до 9 годишни. Мисля, че по принцип не приемат начинаещи над 14 години, но май не връщат никой, който има желание да се пораздвижи.

Хлапетата са много доволни, значи и аз също. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 74
jpp , кой е треньор по карате в "Академик"? Плуването в "Спартак" на възрастови групи ли е или обща група?

извинявам се че забавих отговора
в академик има само една фирма която ги тренира единият треньор се казва бате борко намира се на полуетажа под фитнес залата
за Спартак/ако може да плува ги пускат в големия басейн ако не в детския и ходиш в които часове ти е удобно.ние го водим само в събота и неделя

# 23
  • София
  • Мнения: 3 114
Синът ми ходи от първи клас на плуване в басейна на 131 СОУ "Константин Тимирязев", жк. Младост 4, преподавател Мариета Павлова. Групите се сформират основно по степен на напредналост и в зависимост от училищните смени. Обучението е безплатно за ученици. Преподавателката е страхотна!

# 24
  • Мнения: 156
sweetkids_mama къде в Младост 4 е това у-ще? Искам да запиша дъщеря си  - пролетта ходи в спортната палата, но там имам чуството че ще падне мазилката върху нея, а и тоалетната(една-единствена) е просто дупка на пода..... Така че съм решила сега да търся друго място. Могат ли да ходят деца, които не учат в у-щето?

# 25
  • София
  • Мнения: 3 114
У-щето се намира на няколко спирки след 25-та поликлиника, или общината, на ул. "Филип Аврамов".
http://bgmaps.com/map.asp?sid=22ede60d15b9e8c2c276c07c3eaa99da&nID=129611

Приемат се ученици от цяла София до запълване на капацитета на групите на съответния преподавател.
Пиши ми на лични, ако искаш да ти дам телефона на учителката.




# 26
  • Мнения: 2 803
Общински детски комплекс.

# 27
  • Мнения: 7 947
Да, наистина би било много полезно.
Дъщеря ми ходи на плуване в 45 у-ще /2-ра английска/ и съм страшно доволна, за няма и 2 месеца тези хора направиха чудеса с децата  Grinning
От кога там има басейн, аз съм учила там, но басеин нямаше...нали говорим за Св.Троица/Захарна ф-ка/?

Спортен комплекс кв.Орландовци - футболни и тенис игрища за малки и големи.
Спортен комплекс към стазион Герена - карате, футбол, плуване.
Стадиона на ЦСКА - плуване /много добри условия, но в момента май още е в ремонт/.
Борисова градина - тенис, конна езда, картинг, колоездене.
Колодрум преди Банкя - конна езда /има дори камили/.

Мен лично повече ме интересуват сдружения от типа на скаутите, защото на такова бих искала да го запиша след време - да опознава и посещава природата. Но нямам инфо в тая насока, освен: http://www.bgscouts.org/bg/scout_groups.htm, ако някой знае нещо - да свирка  Whistling

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 09:30 от viliko

# 28
  • София
  • Мнения: 2 530
Синът ми ходи на плуване в детската градина, айкидо към един клуб и от тази година е съзтезател по ски към Мачирски спорт.

# 29
  • Мнения: 819
Не зная от кога точно, но аз като бях 4-ти клас-там ни водиха на плуване.
Но там мисля не е Св.Троица вече? До 8-ма градина е, зад "Скай Лайн" се пада.

Общи условия

Активация на акаунт