Ех, дойде и този час, първокласник да съм аз!

  • 29 028
  • 291
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 747
Аз имам голям проблем с дрехите за Оги.Той освен анцуг,друго не иска да облича,при него е болестно състояние футбола,записахме го да тренира,цяло лято ходи само с екипи,друго не облича,то е Манчестър,Ливърпул,ЦСКА,даже ме изнуди чаршафи на Манчестър да му купя,не знам какво да му измисля за обличане newsm78

# 91
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз имам голям проблем с дрехите за Оги.Той освен анцуг,друго не иска да облича,при него е болестно състояние футбола,записахме го да тренира,цяло лято ходи само с екипи,друго не облича,то е Манчестър,Ливърпул,ЦСКА,даже ме изнуди чаршафи на Манчестър да му купя,не знам какво да му измисля за обличане newsm78
Обърни му внимание на рекламата на Първа Инвестиционна банка Бербатов колко е елегантен.

# 92
  • Мнения: 3 886
.
Спомням си, че на моят първи учебен (1981 г.) ден валеше. Това не направи денят по-малко празничен и вълнуващ.
ЕЕЕ рени как така 81 си била 1 клас та ти си толкова малкаа 

# 93
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Е.. ако има повече слънце и не вали,
ще бъде още по празничен и вълнуващ ден,нали..
На мен определено не ми се държи чадър,а и малката... Confused

# 94
  • Linz
  • Мнения: 11 619
.
Спомням си, че на моят първи учебен (1981 г.) ден валеше. Това не направи денят по-малко празничен и вълнуващ.
ЕЕЕ рени как така 81 си била 1 клас та ти си толкова малкаа 
Бях на 6 години и 7 месеца Wink

# 95
  • Мнения: 3 886
.
Спомням си, че на моят първи учебен (1981 г.) ден валеше. Това не направи денят по-малко празничен и вълнуващ.
ЕЕЕ рени как така 81 си била 1 клас та ти си толкова малкаа 
Бях на 6 години и 7 месеца Wink
Отказвам да повярвам че си ми кака Crossing Arms Naughty

# 96
  • Мнения: 3 886
Е.. ако има повече слънце и не вали,
ще бъде още по празничен и вълнуващ ден,нали..
На мен определено не ми се държи чадър,а и малката... Confused
А мен питаш ли с малката кокона няма да иска да стой в количката а и ще иска при баткото да влезнев класната стая

# 97
  • Linz
  • Мнения: 11 619
.
Спомням си, че на моят първи учебен (1981 г.) ден валеше. Това не направи денят по-малко празничен и вълнуващ.
ЕЕЕ рени как така 81 си била 1 клас та ти си толкова малкаа 
Бях на 6 години и 7 месеца Wink
Отказвам да повярвам че си ми кака Crossing Arms Naughty
Това ако не е комплимент! Hug  bouquet

# 98
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Е.. ако има повече слънце и не вали,
ще бъде още по празничен и вълнуващ ден,нали..
На мен определено не ми се държи чадър,а и малката... Confused
А мен питаш ли с малката кокона няма да иска да стой в количката а и ще иска при баткото да влезнев класната стая
Ама нас няма ли да ни пуснат в класните,как казаха,
аз вече с толкова информация взех да забравям..

А и да ви кажа как наближава деня,така нещо се шашкам повече,
като чели аз съм ученичка,а на синО не му пука.. ooooh!

# 99
  • Мнения: 3 886
Е.. ако има повече слънце и не вали,
ще бъде още по празничен и вълнуващ ден,нали..
На мен определено не ми се държи чадър,а и малката... Confused
А мен питаш ли с малката кокона няма да иска да стой в количката а и ще иска при баткото да влезнев класната стая
Ама нас няма ли да ни пуснат в класните,как казаха,
аз вече с толкова информация взех да забравям..

А и да ви кажа как наближава деня,така нещо се шашкам повече,
като чели аз съм ученичка,а на синО не му пука.. ooooh!
Така е и при нас взех да върша глупости от притеснение а мъжо ме спуква от бъзик  .Все едно аз ще съм 1 клас а не детето

# 100
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз се вълнувам повече от Александра. Тя въобще не иска да ходи на училище, не й се учи Confused

# 101
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 387
Аз снощи си направих едната домашна работа-направих прословутите квадратчета в синьо и червено  bowuu Днес-утре-в другиден-всичко останало. Вчера взех прозрачни найлонови подвързии, но за друг размер тетрадки  ooooh! Днес ще изтичкам до Сф Прес за верните. Взех и хартия с Ягодка за подвързване, май няма да е лошо и някаква друга за различно. Иначе откраднах нечия идея за отделяне на нещата за по различните предмети-взех папка с копче в различни цветове, само че в Кауфланд имаше само 4 цвята, дали има повече по принцип  newsm78?

А за времето на 15-ти.....че аз не помня "сух" 15.09, все да гадно трябва.

# 102
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Айде и аз да се оплача как ме ядосаха от училището.
РС беше вчера-учителката изглежда мила и спокойна,но и без това ми я бяха препоръчали,така че за това бях спокойна.
Стаята е много хубава-дограмата и чиновете са нови,сложили са и ламинат.Пари за ремонти не са ни искали,само за учебника по английски.И до тук с хубавото.
Следобед щели да са до 16:30,а не до 17:30 както бяха казали на първата РС.Ало го запишеш на занимания по интереси,които са платени ще е до 17:00. ooooh! После при охраната,но да не е често по възможност.Стол няма да има до средата на Октомври...,поне. Rolling EyesСледващата седмица ще са до обяд,после всеки да се спасява както иска. ooooh!
За понеделник ще има тържествена част,после в стаята с питка и мед.Госпожата каза,че ще завърже учебниците с панделка и здравец и ще изрисува дъската.Мъжа ми се нае да осигури балони с хелии за всяко детенце за да е по-цветно и весело.Родителите изглеждатс свестни,с някой от тех вече се познаваме покрай чакането за подаването на молба. Peace

# 103
  • София
  • Мнения: 747
Това за Бербатов ми хареса Laughing,не се бях сетила

# 104
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Това за Бербатов ми хареса Laughing,не се бях сетила
Дано мине при твоя футболист Peace

Общи условия

Активация на акаунт