ПЛЕВЕН - 62

  • 15 728
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 951
Ама как сте се разгорещили за МОЛ-а  Laughing На мен пък ми харесва - цветно и различно.Рампа не вярвам да няма  Grinning

Валенце, как мина операцията на баба ти?

Валя, не сме почнали още апартамента.

# 16
  • Мнения: 22 443
И аз да се запиша.
Режима на водата е просто отвратителен, няма никакви точни часове ,в които я спират и е ужас. Днес я спряха сутринта от 10ч и току що я пускат. Е, човек нито може да сготви, нито да изпере, просто нямам думи. Сега и един режим на тока да ни направят и да сме горди, че сме в ЕС.

Дикси, то проблема не е само с МОЛа, ама както и да е. По принцип трябва да има поне един вход отстрани, без стълби и т.н. от който да се стига до асансьорите, поне другите са така.

# 17
  • Мнения: 1 951
Така, де, ама като още не е завършен какво да си плямпаме  Laughing

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Така, де, ама като още не е завършен какво да си плямпаме  Laughing
Taka, де. Да го видим готов ...
А за водата, при нас през нощта  нямаме. Язък, не мога да си пускам миялната машина. Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 22 443
Момичета, аз се каня от 1седмица и все забравям.
Искам да ви попитам ако някой знае къде има масажисти, моля да ми напише някакви координати. Имам предвид професионален масаж, защото от известно време яко ме болят ръце, крака, гърба от време на време. Карам мъжа ми да ме разтрива, ама не става така работата. ))

# 20
  • София
  • Мнения: 9 862
Валенце, как мина операцията на баба ти?
Благодаря,Дикси,минала е добре.Сега е в реанимация ,но още утре сутрин я свалят в стая.Извадили са и бъбрека и са казали,че ако сме изчакали още няколко дни е можела да получи...някакво отравяне,не знам точно.Но е добре,даже искала вече да си ходи вкъщи. Laughing

# 21
  • Мнения: 1 951
Скорошно възстановяване на баба ти   Grinning
И аз най-накрая успях да кача малко снимки от нашата почивка. Ако на някой му се гледат  - http://diksi.multiply.com/photos/album/52

# 22
  • Мнения: 103
И аз съм тук Peace Нещо не ми се пише тая вечер. Едно ми  е смотано, от обикаляне след малкия се чувствам изцедена като лимон Tired

Дикси , това с балона е жестоко Grinning /снимките/

# 23
  • Мнения: 182
Diksi аз малкия май го познавам баба му да не живее в 60 блок Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 951


Дикси , това с балона е жестоко Grinning /снимките/
Да, наистина, много е смешно. Аз вътре си се смеех сама до сълзи, а какво е падане  Laughing

vig, да, това е свекърва ми  Grinning Да не си и ти в същия вход?

# 25
  • Мнения: 182
Преди там живеех,  сега пак всеки ден съм там при майка ми. А иначе като малък когато си разхождах кучето, идваха с нас. Малкия беше много сладък, хем искаше да погали кучето хем го беше страх и правеше много сладки физиономийки.

# 26
  • Мнения: 2 111
Джина,площадката на Сторгозия я прави общината,говорих с една майка,събрали са подписи от блока и миналата година са им отказали първия път,но после са им разрешили.Все още не е изцяло завършена,но люлките са 2 и отдолу е цимент,има и пързалка,отдолу не е пясък,а някакви камъни малки-нещо не са доволни от него.Там беше и една мама от форума-evak,каза че се познавате.Това е .
Дикси снимките с балона са уникални,сигурно е било супер изживяване. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 765
Здравейте момичета   bouquet
Не съм писала май повече от два месеца вече.
Обаче сватбата на сестра ми, ми отне доста време и после морето и после балкана и чак сега се прибираме.
Ето и малко снимки от сватбата, ако искате да погледнете: http://album.svatbata.bg/raevi и http://www.snimka.bg/album.php?album_id=282990
от почивките не съм ги свалила още от апаратчето.
erota, аз бях едната мама, с която говори днес на площадката.
Ани, тази е доста голяма детска площадка, но ще не е завършена. Доста работа имат по нея. Не са сложени пейки и не е озеленена, не е е напълнен съвсем пясъчникът и други подобни.
Майките от блока/тя е точно до фантазията/, искат да им разрешат в непосредствена близост до площадката да направят със собствени средства заобградено игрище за по-големите деца.
Пред технопрогрес до нас има една площадка с много опасни останки от пързалки, катерушки и люлки, много окаяно игрище, със страшно опасна мрежа. Все се каня да я снимам и да я пратя на кмета или някъде другаде.
От понеделник ще се пробваме да ходим отново на ясла и се надявам да не е като първия път.
Имам едно питане:
-Може ли частен детски лекар да е джипи?
Дано се изразявам правилно.

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 973
Хайде и аз да се разпиша в новата тема.

Милена ужасно преживяване сте имали. Дано за първи и последен път посещавате подобна стаичка в болницата. Бързо възстановяване на малкия юнак и дано ви се размине и на вас с вируса.

Искам да ви помоля за палцестискане днес. На майка ми й предстои много тежка операция днес в 8 часа. Моля се всичко да мине успешно  Praynig.

Отивам да гледам снимки, че нещо сън не ме лови...

# 29
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Люсил стискам палци. Дано всичко мине добре.

Общи условия

Активация на акаунт