Какво ви доставя най-голямо удоволствие в живота?

  • 6 827
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 754
Е незнам защо,но първо се сещам за кафенцето с цигарката... smile3530

# 16
  • Мнения: 1 289
Филм с нещо за ядене в тва време Laughing

# 17
  • Мнения: 338
когато малката дойде при мен, прегърне ме и каже "Мамо, много те обичам" просто се разтапям. а когато съпругът ми от нищото се сети да направи нещо, което обичам, това просто ме отрязва. обичам семейството си и всеки миг с тях ме прави безкрайно щастлива!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 735
Любовта на мъжа ми,бебката,целувките и.Като консуматор-когато направим нещо ново за вкъщи и ни е по-уютно.Когато къпем бебката или си играем тримата.Когато си хапвам нещо вкусничко GrinningКато имам време за себе си-любимо списание,книжка,кино.
Много удоволствия има в живота,но колкото и тривиално до звучи семейството е най-голямото! Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 606
Горд съм, че пиша в този форум, изпълнен с любящи мами.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Здравето за мен е най-безценното удоволствие.Има ли го,останалото някак си е по-достижимо.След това е любовта,накъде без нея.

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
Здравето за мен е най-безценното удоволствие.
Е, стига де... Темата не е за най-важните неща в живота, ясно е, че здравето - нашето и на близките ни - е най-важно. Но какво удоволствие доставя здравето? Та ние дори не мислим за него, когато го имаме. Не смесвайте нещата Peace Да не слагаме на едно място уискито с пурета и здравите бъбреци Laughing

# 22
  • Мнения: 473
Смисълът на темата е за малките удоволствия като сутрешното кафе, аромата на любим парфюм, любимото питие. Просто исках да накарам всички за миг да помислим за нещо приятно, защото напоследък се заредиха все теми с отрицателен заряд. Понякога трябва да се радваме на малките неща!

# 23
  • Мнения: 118
Топла храна,три пъти дневно и мека тоалетна хартия+ цигара с кафе,сутрин.

# 24
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
Масаж на копитцата и да ме чешат по гърба.

# 25
  • Мнения: 743
Удоволствие ми доставя късното ставане сутрин, говорене по телефона с приятелка докато си пия кафето. Борбите на леглото с дъщеря ми. Нейният следобеден сън, който ми носи 2 свободни часа за чаша кола и цигара. И вечер след като всички заспят - ровенето из нета на спокойствие.
Понякога безцелното разхождане по магазините и случайна покупка / по възможност обувки/.

# 26
  • Мнения: 884
Да плета-разплитам , да се грижа за себе си-за тялото и душата си, да спя нощем с някое от децата си, да пия кафе на тишина, да се храня със "забранени" храни-мазни или сладки "боклуци"...

# 27
  • sf
  • Мнения: 10 149
като говорим за млаките радости- 2-3 часа сама, пред ТВ-то, с гоблен в ръка и кафе със сникърса на масичката пред мен.  Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 160
1.Детето ми - разговорите ни и всичко останало....
2.Работата и Пътуванията /много са -това ми е работата Grinning/
3.Грижите за мен самата /обичам да се чувствувам отлично в кожата си  Joy/ - купувам си хубави дрехи, обувки, парфюми и т.н. , ходя на солариум, правя си боди репинги, срещам се приятни за мен хора..... изобщо всичко "що душата ми поиска..."  Joy

# 29
  • У дома !
  • Мнения: 700
Семейството ми....когато сме заедно!

Общи условия

Активация на акаунт