Какво ви доставя най-голямо удоволствие в живота?

  • 6 841
  • 108
  •   1
Отговори
# 45
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Кафето с цигарата сутрин + сутрешната преса, нооо на спокойствие. шофирането на любимата ми кола, или дори само минаването покрай нея, и масажиии, мноого масажи. всякакви и по-всяко време
ами това е -  малките неща правят живота красив.

# 46
  • Мнения: 1 849
Дъщеря ми като се прибира вечерта и крещи от вратата "Мамооооо", да мачкам дечурлигата и баща им и да обикалям горите.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Безвремието в което изпадам през почивните дни.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 272
Усмивките на любимите ми хора.Шофирането и бирата.

# 49
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Усмивките на любимите ми хора.Шофирането и бирата.


о да да да - забравих бирата cheers - на терасата, лятото с най-новото списание или с хубава компания.

# 50
  • Мнения: 223
усмивката на детето ми и любовта на любимия ми мъж,неделните разходки и голямо парче шоколадова торта:)

# 51
  • Мнения: 2 005
Чувствам се много удовлетворена от живота , когато детето ми е здравичко и се чувства добре , когато не се лишаваме от простите необходимости в тоя живот и можем да живеем нормално ...

# 52
  • Мнения: 485
Да седна вечер пред телевизора с половинката на по чаша червено вино и да си разказваме как ни е минал денят, а около нас да подскачат хлапетата - супер идилия, а.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Пътуванията с кола извън града. Шопинга.

# 54
  • Мнения: 359
Сутрешно кафе с вестник - това си е класика! Ама ако може в някое слънчево кафененце на припек и с кроасанче с мнооого шоколад! После мотаене с приятелки по женски, или пък вечерно женско пиене на коктейли в стил "Секса и града". Да ме прощават мъжете, но хубавото женско клюкарене няма равно на себе си! А пък мъжа - за десерт!

# 55
  • София
  • Мнения: 604
ще повторя някои от вашите удоволствия-кафе с приятелка/и, запой с шумна компания Mr. Green, (може и само по женски), спане до късно без всякакви задължения, гледане на тв или ровене в нета с нещо за хрупане,
а върховните удоволствия са ми гушкането на детето, щастливият му поглед, обичта и подкрепата на роднини и приятели.
Итински "рахат" за душата ми е морето:да съм вечер на плажа с любимия и да слушаме вълните (и да пием мента със спрайт Party) Peace

# 56
  • Мнения: 274
Когато взимам дъщеря си от детска градина и тя се втурне към мен и ме целуне толкова мило ми става чумствам се значима така за някого

# 57
  • Мнения: 686
Децата,мъжа ми!

# 58
  • Мнения: 2 478
Нищо не ми доставя по-голямо удоволствие от детето ми.Да го гледам,гушкам,целувам.Това е моето безмерно щастие.
Други удоволствия са:споделени мигове с любимия мъж,почивка само за нас двамата,семейната Коледа,вчерашното дългооо кафе с приятелки,плажът и т.н.

# 59
  • Мнения: 2 161
Да пия вода,да съзерцавам морето от терасата,климатика също ми доставя удоволствие,удоволствие са и lcd телевизорите,някои обувки,фризьорката,фитнес уредите,кайсиите,черешите...

Общи условия

Активация на акаунт