12 год. майка.......

  • 3 925
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Тц, тц, тц, кога започна да прави секс, кога й дойде цикъла, кога забременя, кога успя да роди ooooh!......

На 12г е физическо възможно  Peace Особено с крайна липса на интелект  Rolling Eyes
Не знам дали е циганка. Няма значение.

Знам че е възможно Grinning, ама не е ли това времето когато трябва да си играе с кукли и играчки, а не с мъжки атрибути ooooh!, това имах предвид Peace

# 16
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
името и е Мата, циганка ще да е.
добре поне, че е разбрала че ражда. щото имаше една с апандисит уж, пък родила бебе на финала  Simple Smile

# 17
  • на село
  • Мнения: 1 028
Като се замисля че аз родих първото си дете на възрастта на бабата  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 11 607
В интервюто младата майка каза,че не е искала да става майка, но щяла да си го гледа детето като майка. А доктора каза,че за съжаление много е намаляла възрастта сред момичета, на която раждат....10% от родилите били под 17г. за тази година, или около 60 раждания някъде......Може и да намалява възрастта при ромите, но ми се струва,че намалява и при българките.....за съжаление......Племенницата ми преди 3 години(когато щеше да бъде абитурентка) се притесняваше, че тя била една от малкото момичета в класа, които не е правила аборт #Crazy и щели да я помислят за задръстена.......Учеше в икономически техникум и ромки нямат в класа си.....

# 19
  • Мнения: 2 229
...Племенницата ми преди 3 години(когато щеше да бъде абитурентка) се притесняваше, че тя била една от малкото момичета в класа, които не е правила аборт #Crazy и щели да я помислят за задръстена...

Е, тука се увлече малко. Crazy Не че племенницата ти е била от малкото, дето не са правили аборт, а че се притеснявала от това, че е задръстена. Whistling

# 20
  • London, baby
  • Мнения: 800
Хич не съм изненадана. Това не е първият случай на 12год. майка, че и ромка. Кат не знае, че има контрацептиви, сега да си чука на главата туй бебе.

# 21
  • Мнения: 11 607
...Племенницата ми преди 3 години(когато щеше да бъде абитурентка) се притесняваше, че тя била една от малкото момичета в класа, които не е правила аборт #Crazy и щели да я помислят за задръстена...
Е, тука се увлече малко. Crazy

Твое мнение........имаш право на него...както и аз на моето........

# 22
  • Мнения: 299
то 12 годишно къде му е дошло на акъла за секс, че чак и да ражда?

Ха де...и аз това се чудя.И никой не може да ме убеди,че на това дете му е готино да прави секс и че изпитва удоволствие.

# 23
  • Мнения: 25 617
Хич не съм изненадана. Това не е първият случай на 12год. майка, че и ромка. Кат не знае, че има контрацептиви, сега да си чука на главата туй бебе.

И откъде трябва да го знае? Кой да ѝ го каже? Бременната ѝ майка? Бременната ѝ баба? Или учителите, които никога не е виждала?

# 24
  • София
  • Мнения: 12 554
Новината далеч не беше пусната, защото няма други новини. Новини дал Господ.
А точно защото независимо от етноса НЕ е нормално дете на 12 години да ражда и отглежда друго дете.  Naughty Защото това е последица от много други причини, на които никой не обръща и не желае да обръща внимание.

Раждането е било със секцио и то не толкова безопасно за родилката. Макар че директорът на болницата в Ямбол каза, че при тях се случват и други "куриозни" раждания като например 68-годишна родилка преди няколко години.

# 25
  • Мнения: 25 617
68-годишната е вменяема, надявам се, и носи отговорност за действията си. Освен ако не е невменяема и тогава отговорност носят тези, под чието попечителство е. Ако не са променили и този закон...
12-годишната не може да носи отговорност. Отговорни са родителите ѝ, блеещите социални и всички онези, които не спазват законите в държавата. Надявам се, че таткото също е непълнолетен, защото в противен случай трябва да гние в затвора за педофилия.
Да, да...  Whistling

# 26
  • London, baby
  • Мнения: 800
И откъде трябва да го знае? Кой да ѝ го каже? Бременната ѝ майка? Бременната ѝ баба? Или учителите, които никога не е виждала?
Лошото е, че дори ако седнеш да им обясниш, че съществуват презервативи, предпазват,  те не слушат. Пеят си своята песен и продължават да се множат.
С една приятелка говорихме веднъж на една просеща циганка, млада около 16 да е. Едва ли си е взела поука.
Да, не е нормално, но те са такива.

# 27
  • Мнения: 404
гледайте го от хубавата страна-поне ще си ходят заедно по дискотеки-и майката,и бабата.та и внучето Party

# 28
  • Виена
  • Мнения: 725
Надявам се, че таткото също е непълнолетен, защото в противен случай трябва да гние в затвора за педофилия.
Да, да...  Whistling
Да,казаха,че е на 17 год  Tired...
Просто умът ми не може да го проумее...
...Племенницата ми преди 3 години(когато щеше да бъде абитурентка) се притесняваше, че тя била една от малкото момичета в класа, които не е правила аборт #Crazy и щели да я помислят за задръстена...
Е, тука се увлече малко. Crazy
Твое мнение........имаш право на него...както и аз на моето........
Мама Цоцоланка,напълно ти вярвам!

# 29
  • Мнения: 843
  Много си обичам родината,  но  НЕ такива чувства имам към държавата.
   Ако в Бяла държава се роди / да е живо и здраво/ бебе с толкова малка майка... - жална им майка и на родители и  система.  Щ ги разчекнат.  Освен ако не етноси, разбира се. Там работата е " По- така".   деликатна..  ипрочие щуротии.
      Предлагам да го приемем за нормално, както приемаме куп дивотии  - досега.   Няма да изброявам кои дивотии,  не е тотемата.   И НЕ,  не е нормално това.  /  моето мнение/ ooooh!  Важното , че и двечките деца са добре.
  А дивотиите са доста, но чакам нова тема  на Чрвената шапчица. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт