Модерни слънчеви очила

  • 2 973
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
 offtopic  Направих грубата грешка да разгледам последните публикации на авторката, а оттам и на култовата Меа и сега седя размазана от хилеж и не мога да свърша нищо полезно, камо ли да мисля за модерни очила  ooooh! Извинявам се, но просто и аз не успях да се сдържа  rotfImao rotfImbo

# 16
  • Мнения: 2 374
offtopic  Направих грубата грешка да разгледам последните публикации на авторката, а оттам и на култовата Меа и сега седя размазана от хилеж и не мога да свърша нищо полезно, камо ли да мисля за модерни очила  ooooh! Извинявам се, но просто и аз не успях да се сдържа  rotfImao rotfImbo

E аз за какво говоря? Joy

# 17
  • Мнения: 649
offtopic  Направих грубата грешка да разгледам последните публикации на авторката, а оттам и на култовата Меа и сега седя размазана от хилеж и не мога да свърша нищо полезно, камо ли да мисля за модерни очила  ooooh! Извинявам се, но просто и аз не успях да се сдържа  rotfImao rotfImbo

E аз за какво говоря? Joy
Joy Joy Joy малеееееее, малееее!!! Joy Joy

# 18
  • Мнения: 2 388
Посочените от Руска, модел унисекс ми допадат най - много.
Ще си купя и ще се похваля в темата за придобивки. bowuu

# 19
# 20
  • Мнения: 2 231
Класически черни очила- винаги са на мода.
  Peace
няма значение какво е модно - важното е да ти отива  Hug

И аз това казвам.
Peace
A за това
offtopic  Направих грубата грешка да разгледам последните публикации на авторката, а оттам и на култовата Меа и сега седя размазана от хилеж и не мога да свърша нищо полезно, камо ли да мисля за модерни очила  ooooh! Извинявам се, но просто и аз не успях да се сдържа  rotfImao rotfImbo

E аз за какво говоря? Joy
Joy Joy Joy малеееееее, малееее!!! Joy Joy
направо нямам дума  hahaha hahaha hahaha и аз четох четох  Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 493
Ужас просто Shocked Shocked Shocked

# 22
  • Мнения: 43
Знае ли някой горе-долу на какви цени са рамките за очила с диоптър на Cavalli?

# 23
  • Мнения: 3 830
И аз искам такива големи почти кръгли, с пластмасови рамки, тип "Парис Хилтън".
Много ми харесват, ама моите трябва да не са толкова големи, че лицето ми е мъничко.
Дайте имена, марки, снимки. Praynig

# 24
  • София
  • Мнения: 3 839
И аз искам такива големи почти кръгли, с пластмасови рамки, тип "Парис Хилтън".
Много ми харесват, ама моите трябва да не са толкова големи, че лицето ми е мъничко.
Дайте имена, марки, снимки. Praynig


Виждала съм такива очила Лара Боинк, в бутик AIMS G.

# 25
  • Мнения: 1 269
Купих си тези,пластмасови са и отиват на по4ти вси4ки


п.с. и аз съм с малко лице

# 26
  • Мнения: 126
kukuruku   boje...i az 4etoh predishnite  ti temi  i me potrese  ne tolkova tova koeto pishesh a zlobata i prostotiata koiato  balva ot niakoi mami ... tova ne  mogat da badat  mami a  prosti ku4ki..niamam dumi  ot kade tolkova zloba... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт