Ползвали ли сте Коластрата на АкваСорс?

  • 9 364
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 353
Веси моля те да напишеш как са били изследванията когато излязат.Преди 2 седмици когато моята дъщеря се разболя още не беше съвсем здрава когато пуснах изследванията за градина и те просто бяха по добри от колкото като е здрава.Отдавам го на коластрата и АФА-та,но знае ли човек......

# 16
  • Мнения: 455
Много трудно успявам да и дам коластрата.Направо ужас!Но съм упорита и ще успея. Peace
Струва ми се,че по-добре се разтваря в по-топла вода.Надявам се,че това не променя ценните и качества!
Само да споделя,че вече 4 ден давам на дъщеря ми Колактив 3 и ми се струва,че  няма апетит както преди.Може би се дължи на факта,че все пак коластрата е много хранителна.Как мислите/?

# 17
  • Мнения: 168
По въпроса за апетита да се изкажат другите, моя си хапва слава Богу добре и със и без нея.
Резултатите ще споделя утре още, ама малко по-късно, защото ще се гледаме двамата,а компа в негово присъствие е много рисковано да пускам. Та като го приспа на обяд ще се включа. Стискайте ми палци.

# 18
  • София
  • Мнения: 607
Давах му редовно от миналата есен, цяла зима и малко през пролетта. От тогава до сега не съм. Сега като почна градината може пак да я започна. Честно казано - миналата година не се е разболявал сериозно, само 1-2 пъти, но с хомеопатията се преборваме за 1 ден.

Аз разтварям Коластрата в прясно мляко, лекичко затоплено. Трудно се разтваря, защото е доста мазна. Не успях да му дам ЗЕ, защото само като й види цвета и вика - тази чаша е мръсна, смени я....... ooooh! Та се надявам да не се налага да му давам ЗЕ скоро......

# 19
  • Мнения: 566
Взех да се навивам и аз да взема Колактив за малкия, но му  давам в момента Цитросепт, може ли и двете да ги давам, или по-добре да спра цитросепта

# 20
  • Мнения: 168
Здравейте отново!
Бях обещала да пиша как са резултатите. Едната урина е перфектна, другата още не е излязла, чревната също не е готова. Проблем обаче е кръвта...Левкоцитите са три пъти по-високи - 42, утайката също е мноого висока - 32. Истиана е, че изпи 1 тон антибиотици, но все пак си е притеснително. Иначе е по-добре като цяло, но не смея да кажа нищо още. Като повторим кръвта и видя по-добри резултати, тогава ще се поуспокоя.

# 21
  • Мнения: 1 353
Веси мисля си ,че малко пребиотици ще му се отразят много добре на детенце.Дано всичко скоро влезе в норми Praynig

# 22
  • Мнения: 168
Oooo, и това давам - Био Гая  (не съм сигурна така ли се пише). Сега взех урината и чревните - ок са, само кръвта е проблемна още. Забравих да пиша за зелената енергия как я давам от 4 дена насам - изсипвам съдържанието в дъпчица, направена в кекс или нещо друго сладичко, което обича. Ако не му замирише много минава номера, поне засега  Crazy Ох, какви ли номера ще измисля още, вече на главата си заставам, на маймуна се правя, само и само да поеме това и онова. Усещам как ми пада батерията Tired Като че най-много надежди обаче на Аквасорс залагам Praynig

# 23
Здравейте мами, Прочетох мното хубави  отзиви за коластрата и реших да почна да я давам на моето бонбонче. Живеем  в Пловдив. Може ли да ми кажете от къде мога да си  закупя коластра?

# 24
Здравей Monika,
Отиди при Лили - офиса й е в центъра на Пловдив - на ул."11 август" 5, етаж 2, офис 7.  Лили прави страхотни отстъпки, дава и на бройка, което е страшно удобно.

# 25
Благодаря Glezan40 за инфото. До края на седмицата ще се опитам да намина и да почнем с коластрата, че вече се видяхме в чудо с тези чести боледувания на малкия. Отрови се с антибиотици, и  както  е тръгнало мене ще ме уволнят от работа с честите  ми болнични.

# 26
  • Мнения: 153
Малко късно ще дам и моето мнение,но.................! Колактив3тм има допълнително адедофилус, който предпазва от чревни вируси. За мен е по-добре от него да давате и зелена енегия. Има и слънчева енергия, която е на прах с малко кисел вкус, но моите деца я харесват. Ако не можете да си ги намерите на дистрибуторски цени, мога да ви услужа. ЗЕ-120 капсули-44.10;Колактив3тм-120-62.50 лв. Но има и транспортни разходи от порядъка на десетина лева. С наложен платеж 8лв. +1% от стойността на фактурата.Идва около115-120 лв., но все пак това стига за 4 месеца,като се замислите едва ли е много, а резултатите за мен са страхотни. Да не говорим,че освен, че не се разболяват децата, а и хемоглобина им се каччи страхотно-на голямата 145 , а малкото от анемия сега му е към 130. Надявам се на всички да помогнат, както и на мен.Усмихнат ден на всички! И да има повече здрави деца!

# 27
  • Мнения: 1 353
Малко късно ще дам и моето мнение,но.................! Колактив3тм има допълнително адедофилус, който предпазва от чревни вируси. За мен е по-добре от него да давате и зелена енегия. Има и слънчева енергия, която е на прах с малко кисел вкус, но моите деца я харесват. Ако не можете да си ги намерите на дистрибуторски цени, мога да ви услужа. ЗЕ-120 капсули-44.10;Колактив3тм-120-62.50 лв. Но има и транспортни разходи от порядъка на десетина лева. С наложен платеж 8лв. +1% от стойността на фактурата.Идва около115-120 лв., но все пак това стига за 4 месеца,като се замислите едва ли е много, а резултатите за мен са страхотни. Да не говорим,че освен, че не се разболяват децата, а и хемоглобина им се каччи страхотно-на голямата 145 , а малкото от анемия сега му е към 130. Надявам се на всички да помогнат, както и на мен.Усмихнат ден на всички! И да има повече здрави деца!
Елица на няколко места попаднах вече с това парадиране за цени .Мисля,че не е уместно да влизаш във всяка тема за Аквасорс и да натрапваш тази информация.Знаеш ли колко дистрибутори има по темите-много.Аз не видях някой да се рекламира така.Ако искаш нещо да кажеш си го кажи на лични към човека който искаш да се обърнеш.Не ти го казвам с цел да се заяждам,но помисли малко.

# 28
  • Мнения: 153
Това с цените го направих да не спекулират хората с вас! Моля не ме разбилайте погрешно! Намерете някой който ще Ви помогне безкористно, а няма да гледа колко ще спечели от Вас! Исках да изтрия предното си съобщение, но незнам как и изобщо може ли?

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 22:31 от elica vekova

# 29
  • Мнения: 1 353
Това с цените го направих да не спекулират хората с вас! Моля не ме разбилайте погрешно! Намерете някой който ще Ви помогне безкористно, а няма да гледа колко ще спечели от Вас! Исках да изтрия предното си съобщение, но незнам как и изобщо може ли?
Бъди сигурна,че хората вече си знаят......

Общи условия

Активация на акаунт