ЮНСКАТА дружина, отново на градина

  • 23 639
  • 265
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 608
Лили - все едно моят син описваш..... ooooh! Хем ми е хубаво да се гушкаме, хем ми идва в повече. Като го взема вечер от градината ме прегръща и целува все едно 1 месец не ме е виждал. Направо е залепен за мен.

Онази вечер рева, защото иска да се жени за мен, а аз му обяснявам, че децата не се женят за родителите си и че аз вече съм женена за тати. Лелееее, не можете да си представите какво настана после.....Нямало други такива момичета като мен - хубави, добри и т.н. В заключение - нямало да се жени.....

Не знам какво да правя и да говоря вече.

# 61
  • Мнения: 3 861
Лили - все едно моят син описваш..... ooooh! Хем ми е хубаво да се гушкаме, хем ми идва в повече. Като го взема вечер от градината ме прегръща и целува все едно 1 месец не ме е виждал. Направо е залепен за мен.

Онази вечер рева, защото иска да се жени за мен, а аз му обяснявам, че децата не се женят за родителите си и че аз вече съм женена за тати. Лелееее, не можете да си представите какво настана после.....Нямало други такива момичета като мен - хубави, добри и т.н. В заключение - нямало да се жени.....

Не знам какво да правя и да говоря вече.

Ама много гадно така...
Мъчно ми е за него, чувства се явно много несигурен, вчера се наложи да ходя на работа от 5 сутринта и като станах по нощите, той се събуди и като дръпна един рев, къде съм била отивала толкова рано....ей такива
Тази сутрин(тъй като още спим в неговата стая) и явно съм се въртяла по шумно, като скочи, като ме заразпитва къде съм тръгнала, какво ще правя... ooooh!
Аз му обяснявам, че никъде не отивам, а просто съм се завъртяла, а той като някакъв империалист ме дебне вместо да спи...

# 62
  • Мнения: 919
Лили,Стаси,съчувствам ви,момичета! Hug
Руми,ще ви се отрази добре,възползвай се да си починеш малко Hug
Дианче,пуснахте ли нета,или още крадеш LaughingОздравявайте! Hug
И аз уж само хрема имах,а тоя следобед изведнъж се почувствах зле.Май няма да ми се размине толкова лесно,колкото си мислех.
Дано да не заразя децата!

# 63
  • София
  • Мнения: 123
Вирусите са отврат.И аз уж ми минава ве4е,но 2 нощи се будя,4е ми е лошо,а тази нощ и разтройство....Само малкия да се размине,4е пуста ваксина трябва да му слагаме другата седмица.

Лили - все едно моят син описваш..... ooooh! Хем ми е хубаво да се гушкаме, хем ми идва в повече. Като го взема вечер от градината ме прегръща и целува все едно 1 месец не ме е виждал. Направо е залепен за мен.

Онази вечер рева, защото иска да се жени за мен, а аз му обяснявам, че децата не се женят за родителите си и че аз вече съм женена за тати. Лелееее, не можете да си представите какво настана после.....Нямало други такива момичета като мен - хубави, добри и т.н. В заключение - нямало да се жени.....

Не знам какво да правя и да говоря вече.

Ама много гадно така...
Мъчно ми е за него, чувства се явно много несигурен, вчера се наложи да ходя на работа от 5 сутринта и като станах по нощите, той се събуди и като дръпна един рев, къде съм била отивала толкова рано....ей такива
Тази сутрин(тъй като още спим в неговата стая) и явно съм се въртяла по шумно, като скочи, като ме заразпитва къде съм тръгнала, какво ще правя... ooooh!
Аз му обяснявам, че никъде не отивам, а просто съм се завъртяла, а той като някакъв империалист ме дебне вместо да спи...

Лили,Стаси,незнам и аз дали има спасение.И ние гледахме да не се караме и наказваме Марио,угаждахме...и сега ела да видиш какъв лиго4 и глезотия е.Говори му се и му се обяснява вси4ко още преди да се роди бебето,но той си знае неговото.Най-гадното е,4е последно време непрекъснато бълнува и става в съня си Rolling Eyes Незнам на какво се дължи,дали е някакъв израз на ревност или нещо друго,но е много гадно.Водихме го и на бая4ка да му леят куршум за страх,но си е все така.Толкова 4увствителен е станал,4е леко да му повишиш глас да му се скараш и запо4ва да пла4е.Един ден ме е 4ул как съм подвикнала на бебето нещо и победоносно отишъл при баща си и му казал:"Мама и на бебето се кара,не само на мен"
По4ти всяка ве4ер се пазри,4е не иска да си спи в стаята,а при нас,4е там е сами4ък.....Абе много е гадно и трудно,но дано вси4ко отмине по-скоро,та и аз незнам какво да ви посъветвам. [/b]

# 64
  • Мнения: 371
Краси, крада си бе Laughing

# 65
  • София
  • Мнения: 608
А бе и аз си правя разни планове от рода - Да не го пренебрегвам, но да не го и разглезвам, Да спим всички заедно (то няма друга възможност засега, де), Да не му променям режима.....Ама не знам какво ще стане като се роди бебето.  ooooh!  Thinking

# 66
  • Мнения: 919
Браво на теб Laughing

Вирусите са отврат.И аз уж ми минава ве4е,но 2 нощи се будя,4е ми е лошо,а тази нощ и разтройство....
Ми аз само тая екстра нямам вече ooooh!

# 67
  • Мнения: 371
Дано не те и хване Peace
Днес сме в пълен състав удома, и двамата са болни вече #2gunfire

# 68
  • Мнения: 919
Дано не те и хване Peace
Днес сме в пълен състав удома, и двамата са болни вече #2gunfire
Ами то разболее ли се едното дете,няма начин...
Аз затова гледам да не се навирам в Анелия и за сега няма признаци да се разболява уж...
Дано бързо да ви мине! Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 123
Ейййй,вси4ко живо болно ве4е,какво става бе?Моя ве4е се е пооправил,но като си дойдем от при майка и го пусна пак на детска,знам 4е пак ще си го прибера след има-няма седмица.

Ина4е твърдо съм решила тази година да отида на родителска среща,4е 2 години не съм ходила-или Марио е болен и не са ми казали,или съм на работа.Нооооо този път съм нащрек и да знаете ще се карам там с някой.Много съм се надъхала Twisted Evil

# 70
  • Мнения: 919
Ейййй,вси4ко живо болно ве4е,какво става бе?Моя ве4е се е пооправил,но като си дойдем от при майка и го пусна пак на детска,знам 4е пак ще си го прибера след има-няма седмица.
Абе няма спор че много се разболяват на детската,но пък можем ли да ги затворим цяла зима в къщи.
Пък и вече са големи,почват да учат там разни неща-квадрат,кръг... Аз знам ли в къщи какво точно да учим и какво не. Laughing
Снощи ми обяснява за сетивата,че с носа дишаме и т.н. Laughing

# 71
  • София
  • Мнения: 608
А бе разболяват се хлапетата в ДГ, ама и аз не искам да го държа в къщи или да го гледа някой. Такива интересни неща учат, не мога да си представя който и да е да го занимава така.

Руми_ - аз се заканих на медицинската сестра в нашата градина - иска ми пак кръв и урина. Каза, че от ХЕИ ги задължавали! 2 пъти в годината да искат от децата такива изследвания. Аз като се ядосах - и писах до ХЕИ, а те взеха, че ми отговориха  Laughing С писмо с изходящ номер, а бе всичко както си му е редът. И се оказа, че няма такова изискване. Та сега само да ми поиска изследвания - ще я направя ........ #Cussing out

Съжалявам, че се разгорещих, но мразя да ме правят на луда....

# 72
  • София
  • Мнения: 123
Да бе души4ки,и аз за това ви казвам,4е този път може да се скарам с някоя(майка най-вероятно,а може и със сестрата),защото ми писна аз да го лекувам 2-3 седмици в къщи,пускам го здрав на детска,но някоя решила,4е детето й и да е суполиво и да кашля няма проблем и моя какъвто е кекав веднага го лепва и след седмица се запо4ва нов курс със сиропи и капки.

А ина4е съм твърдо ЗА да ходи на детска,едно заради децата,а и за това както казвате,4е у4ат разни неща(макар 4е като ги знам нашите даскалици малко се съмнявам,4е ги у4ат на нещо).Незнам дали ви казвах,но още на първият му ден на детска едно дете го беше било(или ударило),а у4ителката изобщо незабелязала какво става,разбра 4ак като я попитах какво е станало,4е Марио ми каза.И беше крайно у4удена.....Е такива са,по цял ден си бият лафа и пият кафе.Аз дори имам да плащам 7 дни за юни месец,но два пъти ходя до касиерката-единият път в 8,15 след като оставих Марио,а тя нашата още не дошла на работа(тя е 8 4аса ако не се лъжа).След това видях я,4е отиде и се върнах към 8,30-9 без нещо,а госпожата отишла да си пие кафето.Е,побеснях ви казвам(още пове4е,4е и времето беше лошо,а аз бях с бебето в кенгурото) и все още не съм си платила.Казах на 4иста4ката,която ме видя,4е няма да се върна 3-ти път,ще платя когато на мен ми е кеф Crossing Arms А ина4е детската ми е на една кра4ка,само оградата ни дели и всеки ден ме виждат,но аз съм инат и няма да отида.Та така,той Марио сега е на Правец при майка ми,4е там е племеника,а има и други деца,с които да си играе,4е тук няма с кой милия и направо издивява,та 4ак на мен ми лази по нервите.

Олее,много дълго стана,ще ме извинявате,за това из4езвам  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 919
Руми,от това което чета,разбирам каква късметлийка съм с нашата градина и госпожите ни.
Много ги занимават и съм много доволна.
Но за друго влязох да пиша аз. Laughing
Днес е бил първият урок по аеробика.Анелия е много щастлива,много и е харесало.
Малко се притеснявах ,като я записах,но явно не съм сгрешила. Grinning

# 74
  • Мнения: 371
Абе и аз съм много доволна от деткста - спор няма, затова пуснах и малкия толкова рано Peace
Не мове, обаче за едни да е така, за други иначе, на мен ми я връщат за най-малкото и не съм казала гък, защото се радвам, че и като има друго така, моето е на сигурно място, ама тоя път избеснях направо, не надъхана, ами ще пада перушина някой ден, само незнам от къде по-точно!
Браво на Анелия Hug

Общи условия

Активация на акаунт