ЮНСКАТА дружина, отново на градина

  • 23 579
  • 265
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 919
Добро утро,мами!  bouquet
Най-накрая ни дадоха диска със снимките които бях обещала да ви покажа. Grinning Много сериозно е застанала,уж се бяхме разбрали да се усмихне,но явно се е шашнала Laughing


# 256
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Добро утро.Страхотни снимки. Краси може ли да ти откраднем щерката за снаха  Laughing
Ние от вчера сме с гной по сливиците и сме на антибиотик.

# 257
  • Мнения: 919
Добро утро.Страхотни снимки. Краси може ли да ти откраднем щерката за снаха  Laughing
Ние от вчера сме с гной по сливиците и сме на антибиотик.

Ооооооо,заета е. Laughing
Дори снощи по телефона се обаждахме на свекър и и тя нещо му се оплакваше от мен,че не съм и разрешавала да учи английски. Joy Joy

А вие оздравявайте! HugТ. имате ли?И  ние май се опитваме да кашляме Confused

# 258
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
ЕЕЕ жалко, нищо ако размисли нещо все пак .......... сме насреща.......... нищо че от групата ни в градината си имаме вече жена. Темп. вчера сутринта и предната вечер вдигна до 39 и повече не е вдигал.

# 259
  • Мнения: 919
ЕЕЕ жалко, нищо ако размисли нещо все пак .......... сме насреща.......... нищо че от групата ни в градината си имаме вече жена. Темп. вчера сутринта и предната вечер вдигна до 39 и повече не е вдигал.
Охоооо,ние само годеник имаме,вие чак жена Joy Joy
Дано да не вдига! Hug

# 260
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Къде се загубихте?

Честит първи сняг!

При нас вече заваля първия сняг. Бързо и на големи парцали, натрупа... сега вали по-кротко.
Ето малко снимки от терасата:            - това беше преди час и половина. Не се вижда до съседния блок, заради пелена от сняг.
А това е сега - малко се проясни      

# 261
  • София
  • Мнения: 607
Честит първи сняг! Много е красиво навън, но утре сигурно ще стане голяма киша и мръсотия.
Ние излизахме предиобед и се замервахме със снежни топки, а сега мъжете чакат малко да поспре,че да разринат колата....

Снощи сънувах едни глупости......не е за разправяне. Да идва по-бързо 4.12, че ми се изпилиха нервите с тази бременност.

Усмихнат ден на всички!!!

# 262
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Честит ви първи сняг и от мен. При нас времето е доста меко и вали ситен дъжд. Цял ден сме си в къщи на топличко и не мисля да излизаме. Пращам таткото до магазина ако ми потрябва нещо.

# 263
  • Мнения: 919
Меги,честит рожден ден!
             Нека всичките ти мечти се сбъднат!Бъди жива и здрава! Hug  bouquet

# 264
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Да взема да  направя нова тема, чакайте след малко
Междувременно дайте заглавие, защото аз не харесвам римуваните заглавия, та ако искате нещо такова....

# 265
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ето и новата тема - засега не съм променяла нищо, ще я Направя Коледна в най-скоро време.

Общи условия

Активация на акаунт