ЮНСКАТА дружина, отново на градина

  • 23 597
  • 265
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 419
Здравейте,
често ви чета, но рядко имам възможност да се разпиша.
Стискам палци за бременните мами.

Петър е със скарлатина от днес.

Пак ще пиша, че сега не мога.....

# 226
  • Мнения: 919
Аз пък съм шофьора Mr. Green
Ама на дълъг път тати си кара де Peace
И мен мъжо взе много да ме натиска.Май нямам избор ,ще  карам шофьорски курс. #Crazy
Обещал ми е кола,да видим Joy Joy
Тук всичко ми е наблизо и до сега не ми е потрябвала,но имаме някакви планове...


Здравейте,
често ви чета, но рядко имам възможност да се разпиша.
Стискам палци за бременните мами.

Петър е със скарлатина от днес.

Пак ще пиша, че сега не мога.....
Такова чудо още не сме карали,нито голямата,нито малката.
Дано да ви мине бързичко! Hug

# 227
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
И мен ме кара моят, но няма да се дам, няма да се дам. Иначе казано умирам от страх.
Каза, че само по квартала като ми се наложи, да мога да излизам, като е лошо времето да прибирам децата и т.н. После почва да се хили и казва, че така ще ми хареса, че той няма да може да се вреди от мен. Защото при нас въпроса за втора кола изобщо не стои. То тази е за сменяне, ама нямаа

# 228
  • Мнения: 919
И мен ме кара моят, но няма да се дам, няма да се дам. Иначе казано умирам от страх.
Каза, че само по квартала като ми се наложи, да мога да излизам, като е лошо времето да прибирам децата и т.н. После почва да се хили и казва, че така ще ми хареса, че той няма да може да се вреди от мен. Защото при нас въпроса за втора кола изобщо не стои. То тази е за сменяне, ама нямаа
Ох и мен ме е страх. Blush
Ако някой ден не се появя тук,да знаете че съм си потрошила главата някъде Mr. Green Laughing
ще ви липсвам ли? Whistling

# 229
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ами ти не чакай да замръзне и тогава да започваш. Като знам миналата година в Сливен какви поледици бяха, в София не е било така. Ама там като започнаха едни мъгли, не е типично за Сливен да има мъгли. И мъглата замръзва около клоните и по асфалта. А в София вали сняг обикновено, сняг в Сливен няма почти. Уф, отплеснах се...
Ще оживееш, спокойно.  Wink
Аз изобщо нямам намерение да ги започвам, защото съм инат
А пък и нямам стимул... кола например Laughing

# 230
  • Мнения: 919
Ще оживееш, спокойно.  Wink
Аз изобщо нямам намерение да ги започвам, защото съм инат
А пък и нямам стимул... кола например Laughing
Той за колата може и да ме лъже,за да изкарам курса Mr. Green Joy Joy
Абе то и аз съм инат,той даже за тая пролет беше говорил със съученика си да започвам/при него ще карам курса/,ама аз все си намирах причини да отлагам Laughing
Пусти страх! Mr. Green

# 231
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Да се включа и аз относно шофирането. Аз пък съм на мнение, че точно в най големите поледици трябва да се кара курса ( аз така го изкарах) за да може при евентуално завъртане или нещо от сорта инструктора да обясни най добре дадената сутуация. И за тези които нямате книжки да знаете че всичко е въпрос на желание. Нямаш ли желание да се научиш да караш - никога няма да успееш. На всички пожелавам успех в това начинание.
Краси викай Пази Боже да не ти идва на главата!!!

# 232
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ух, манджата ще изгори... Хайде до утре  Hug

# 233
  • Мнения: 919
Краси викай Пази Боже да не ти идва на главата!!! [/b]
А,разбира се. Peace

Ух, манджата ще изгори... Хайде до утре  Hug
До утрееее! Hug

# 234
  • Мнения: 3 861
Гледам шофьорлъка обсъждате. Аз изкарах преди 2 години и толкова ми хареса, че незнам как съм живяла без да мога да карам кола. Мъжът ми не може да се докопа до колата от мен. Добре че забременях и док. ми забрани да шофирам та да може и той да я кара. Laughing

Но да ви кажа момичета, откакто започнах да шофирам, напълнях Embarassed
Това е лошата страна на нещата

# 235
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Аз пък си напълнях независимо от кръстосването по улиците. И двете деца като бяха бебета, се събуждаха щом спре количката и затова не съм сядала. Особено с големия не се прибирах по цял ден, после с малката трябваше да се прибираме на обяд, за да може баткото да спи. Напълнях именно с големия, при всичкото ходене...

# 236
  • Мнения: 919
Гледам шофьорлъка обсъждате. Аз изкарах преди 2 години и толкова ми хареса, че незнам как съм живяла без да мога да карам кола. Мъжът ми не може да се докопа до колата от мен. Добре че забременях и док. ми забрани да шофирам та да може и той да я кара. Laughing

Joy JoyГоркият! Mr. Green


Но да ви кажа момичета, откакто започнах да шофирам, напълнях Embarassed
Това е лошата страна на нещата
Е,то аз и така не се движа много. Grinning

# 237
  • Мнения: 371
Няма страшно мацки Hug
Лили, и аз така напълнях Rolling Eyes
Иначе и на нас едната кола ни беше малко (няма разделяне), та мъжо оправи на свекъра колата и да си я кара на спокойствие, та аз се уредих с лично МПС Mr. Green
Но мерака ми е от дете, сега ако ми вземат колата все едно са ми отрязали краката направо Sick

# 238
  • Мнения: 919
Къде сте бе,мацки? Laughing
Ние днес цял ден го ударихме на мързелуване и спане Joy Joy
Нещо се опитва хрема да ме хване май Twisted Evil

# 239
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Привет от мен. Как сте в това мъгливо време? Как изкарахте уикенда?

Общи условия

Активация на акаунт