ЮНСКАТА дружина, отново на градина

  • 23 596
  • 265
  •   1
Отговори
# 240
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Студено ми е, не са пуснали парното още.
Големия си удари ръката, сега е гипсиран, няма счупено, но ще походи така една седмица.

# 241
  • Мнения: 919
Големия си удари ръката, сега е гипсиран, няма счупено, но ще походи така една седмица.
Радвам се,че не е нещо сериозно! Hug

Привет от мен. Как сте в това мъгливо време? Как изкарахте уикенда?
Изкарах го в спане и гледане на телевизор Laughing

# 242
  • София
  • Мнения: 123

Привет от мен. Как сте в това мъгливо време? Как изкарахте уикенда?
Изкарах го в спане и гледане на телевизор Laughing

ЕХААААА Mr. Green,аз пък се разправях с чеветата Joy

От днес Марио е пак на детска,докога ли? newsm78

Меги,кофти бе.Марио онзи ден при майка ми си тресна в ръба на малката масичка и едва не остана без око,направи си цепка то4но до окото.С триста мъки ми даде да го промия,а да го водя по поликлиниката щеше да е ад.Не дава на никой да го пипне,а беше хубаво да го лепнат,че сигурно ще му остане белег.

# 243
  • Мнения: 919

Привет от мен. Как сте в това мъгливо време? Как изкарахте уикенда?
Изкарах го в спане и гледане на телевизор Laughing

ЕХААААА Mr. Green,аз пък се разправях с чеветата Joy

Моите ,да не повярваш,бяха много послушни! Mr. Green Joy Joy

# 244
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Привет от мен. Имам един въпрос към вас на който аз не намирам отговор и само хабя нерви. Ситуацията е следната. Моят син е научен от баща си да го носи на конче и сутрин когато го водим двамата на градината задължително е качен на раменете му, а аз съм твърдо против това. Не е бебе да го носят. Тази сутрин дотолкова ме ядосаха и двамата, че ми се насълзиха очите от яд и обещах на синът ми, че взема ли го от градината ще стои в ъгъла наказан докато не си легне. После и на баща му говорих да престане да му угажда за всичко, и че аз се мъча да го възпитам по един начин - а той минава след мен и руши абсолютно всичко. Вече незнам как трябва да подходя и към двамата, че да има съгласие от всички страни. Винаги аз излизам лошата, а баща му добрия. Моля ви помагайте с акъл и идеи. Вие ако бяхте на мое място как щяхте да постъпите???

# 245
  • Мнения: 919
После и на баща му говорих да престане да му угажда за всичко, и че аз се мъча да го възпитам по един начин - а той минава след мен и руши абсолютно всичко. Вече незнам как трябва да подходя и към двамата, че да има съгласие от всички страни. Винаги аз излизам лошата, а баща му добрия. Моля ви помагайте с акъл и идеи. Вие ако бяхте на мое място как щяхте да постъпите???
Как ли?Като не помогна говоренето,стигнахме и до там,че повишихме тон. Rolling EyesТова противоречие е много лошо нещо.От цялата работа,страдат единствено децата.Иначе и аз мисля като теб,голям е за това.Моята я кара баща и с колата сутрин,няма как да стане.Но пък и тя не е изявявала желание да я носи  така из улиците. Laughing

# 246
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Моите и двамата се страхуваха да се качват на врата му. Но определено трябва с таткото да решите, и да сте на едно мнение, иначе ще ви използва, както му дойде.

# 247
  • Мнения: 371
Слънцето, що не пробваш с "Нека ти се смеят сега всички деца и да ти казват бебе", или "Дядо Коледа сега като те види как се държиш като бебе и ще ти донесе бебешки подаък - една биберона!"
Аз така наскоро се посправих с хленченето Mr. Green
А с тати сипоговорете насаме за конкретния проблем, за да не си мисли малкия, че татко му го защитава пред теб, нека не става свидетел Peace
Ние сме по-добре уж (малкия де), сега трябва да ходя да взимам болничен от болницата, все едно лежим там, че да мога да си го пазя до края на седмицата, че от личната взех 7-те дни, а от ЛКК се правят на треснати и не дават продължения #Cussing out
Абе луда система сме направо.
Каката е на детска, пу-пу, дано ми е здравичка, че ми писна, спонсор на аптеката станах и това си е #2gunfire

# 248
  • Мнения: 919
Слънцето, що не пробваш с "Нека ти се смеят сега всички деца и да ти казват бебе", или "Дядо Коледа сега като те види как се държиш като бебе и ще ти донесе бебешки подаък - една биберона!"

Хехе!И аз тия дни с това я сплашвам.Дядо Коледа гледа през комина.И  на въпроса снощи  "В спалнята няма комин,как ще ме види че съм непослушна?"  ,се чудех какво да и отговоря. LaughingЗа сега номера минава.
Дианче,пазете се и се оправяйте бързичко! Hug
Ние сме здрави,но с нова госпожа.Нашата я оперираха и скоро няма да се върне.Чудя се,тя живее в нашият блок,дали да не купя плодове и да отидем с Анелия да я видим.Разбрах,че вече е изписана и сигурно ще се зарадва. Grinning

# 249
  • Мнения: 3 861
Краси, идеята ти е добра, сигурна съм, че жената ще остане поласкана.
Снощи с Калоян писахме писмо до дядо Коледа.
Поръча му детски компютър. Ние с баща му го разубедихме, че това е глупост и си стиснахме ръцете на майсторски комплект.
Тази вечер пак ще пишем писмо за майсторския комплект Crazy

# 250
  • Мнения: 919
Краси, идеята ти е добра, сигурна съм, че жената ще остане поласкана.
Нали Grinning

И ние написахме писмото до Дядо Коледа.Обаче и обясних,че ако не слуша,нищо няма да получи. Laughing
Да видим след Коледа с какво ще я сплашвам Joy

# 251
  • София
  • Мнения: 123
Краси, идеята ти е добра, сигурна съм, че жената ще остане поласкана.
Нали Grinning

И ние написахме писмото до Дядо Коледа.Обаче и обясних,че ако не слуша,нищо няма да получи. Laughing
Да видим след Коледа с какво ще я сплашвам Joy

Охоо,от кога го чакам да наближи декември...и ние се сплашваме с това,че ще остане без подарък.А после незнам LaughingНие написахме писмото миналата седмица и сега ходи навсякъде с него,даже го е научил наизуст и се прави,че ми го чете Joy Избрал си е 3-4 неща,но каквото реши Дядо Коледа това ще му донесе Joy

Днес ще ги снимат за календарите в детската.аз разбрах последна,даже свекърва ми беше поръчала от мое име,та снощи бях бясна..Поръчва без да ме пита,после Румяна да плаща.да видите как остави някой лев.Иначе по принцип бях решила тук да не правя календари,а да отидем в някое фото ли незнам и да ги снимам и двамата и така да си направим календари.А може тук да си ги снимам и после с диск да ги занеса.Някой правил ли е така?

# 252
  • Мнения: 919
Охоо,от кога го чакам да наближи декември...и ние се сплашваме с това,че ще остане без подарък.А после незнам LaughingНие написахме писмото миналата седмица и сега ходи навсякъде с него,даже го е научил наизуст и се прави,че ми го чете Joy Избрал си е 3-4 неща,но каквото реши Дядо Коледа това ще му донесе Joy

Ооооо,аз  го изпратих нашето писмо Wink Сигурно го е получил вече Laughing

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 16:11 от Крaси

# 253
  • София
  • Мнения: 123
Охоо,от кога го чакам да наближи декември...и ние се сплашваме с това,че ще остане без подарък.А после незнам LaughingНие написахме писмото миналата седмица и сега ходи навсякъде с него,даже го е научил наизуст и се прави,че ми го чете Joy Избрал си е 3-4 неща,но каквото реши Дядо Коледа това ще му донесе Joy

Ооооо,аз  го изпратих нашето писмо Wink Сигурно го е получил вече Laughing

Ние си го носим с нас,не сме си купили пощенски плик Laughing Но иначе сме го прочели на глас,та Дядо Коледа вече знае за какво иде реч Joy

# 254
  • Мнения: 919
Охоо,от кога го чакам да наближи декември...и ние се сплашваме с това,че ще остане без подарък.А после незнам LaughingНие написахме писмото миналата седмица и сега ходи навсякъде с него,даже го е научил наизуст и се прави,че ми го чете Joy Избрал си е 3-4 неща,но каквото реши Дядо Коледа това ще му донесе Joy

Ооооо,аз  го изпратих нашето писмо Wink Сигурно го е получил вече Laughing

Ние си го носим с нас,не сме си купили пощенски плик Laughing Но иначе сме го прочели на глас,та Дядо Коледа вече знае за какво иде реч Joy
То и ние нямахме плик,но и казах, че като я заведа на градина,ще купя плик и ще пусна писмото. Wink Важното е сега да са послушни. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт