ЮНСКАТА дружина, отново на градина

  • 23 599
  • 265
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 919
Краси, метнете го насам тоя дядо Коледа де, не ставайте скръндзи Joy Тя и Вики е мнооооого послушна, ама иска само палатка и мнооого кукли Барби hahaha
Ако изпълни нейното желание,ще го пратя и към вас Joy Joy
Каква палатка бе?Ние само такова чудо нямаме newsm78
Лелееееее,днес е голям студ при нас!Излязох на терасата и ми затракаха зъбите #Crazy

Моето пък си иска само едно и също-кола или мотор.Вече ви казвам,че един базар мога да отворя с такива играчки.И сега се чудя аз какво да измисля,че да му е интересно после... newsm78
А,интересно при нас няма.С всяко ново нещо се играе известно време и после се захвърля.Като изключим компютъра.
Да не говорим,че бързо ги троши.Аз още имам играчки ,които са ми пращали родителите ми от КОМИ.Не мога да разбера,по-качествени ли са,или просто моето си е диване Mr. Green

# 211
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Здравейте и от нас! Ние бяхме в Сливен 4 дни - нали първолаците имаха миниваканция.
Велина има хрема и кашля, но вече е на оправяне, сега си е вкъщи, но утре смятам да я пращам на градина. Че и нашата лекарка е болна, пък не искам да я водя при други (преди години така си изпатих с Тошко - чак в болница лежахме). Ама не е проблем, после ще отида да взема бележка за градината, за отсъствията.

# 212
  • София
  • Мнения: 607
Уффф, разболя се това малкото. Цяла нощ бълнува и се мята, не мога да сваля температурата - все 39 си стои.... ooooh!  ooooh!
Ще се гледаме до края на седмицата у нас. Дано да се оправи този път без ангини, защото като тръгне със зачервено гърло и го обръща за часове на гнойна ангина.....

Аз като ви слушам - хайде всички дружно към Варна. На мен вече толкова ми е домъчняло, все се изкушавам да се върнем там. Ама пусти пари - няма да вземаме и половината от сегашните си заплати.......Поне майка и татко са там, та пращам Боби за 2 месеца на море.

# 213
  • Мнения: 919
Аз като ви слушам - хайде всички дружно към Варна. На мен вече толкова ми е домъчняло, все се изкушавам да се върнем там. Ама пусти пари - няма да вземаме и половината от сегашните си заплати.......Поне майка и татко са там, та пращам Боби за 2 месеца на море.
На гости не ходиш ли? Wink Hug
Дано да минете тоя път без ангина! Praynig

Меги,ние ходихме на празника на Сливен,но беше голяяяям студ!Беше случайно де.Просто бяхме решили с колата да се поразходим до там,че ни умръзна в Ямбол и като пристигнахме,видяхме че имате празник Laughing
Скорошно оздравяване и на вас! Hug

# 214
  • София
  • Мнения: 607
Днес разбойникът е на крак - обичайното крещене, игри с колите, ритане и т.н. Само една кашлица му остана, но ще я излекуваме и нея. Слава Богу, че се оправи този път бързичко.... Praynig Ама снощи вдигна 40 градуса и ми изкара ангелите.....

Краси - все по-рядко май ходим - 1 седмица през лятото, евентуално за Коледа.... Cry

# 215
  • Мнения: 919

Краси - все по-рядко май ходим - 1 седмица през лятото, евентуално за Коледа.... Cry
Защо толкова малко?През отпуските не ходите ли?

Днес ни раздадоха снимките.Бяха ги снимали от едно фото ,момичетата като принцеси,с дълги рокли,ветрила,корони или капели,разни пръстени,прически... Laughing
Утре ще платя и ДВД ,и ще ви покажа.Много са сладки! Heart Eyes

# 216
  • Мнения: 3 861
Привет сладурки!!!
Аз съм яко грипозна, кашлям, кихам, но поне вече нямам температура, но пък за сметка на това очаквам всеки момент моят хубостник да ми довлече варицела в къщи, групата им е под карантина, както и две съседни групи, а и не знам дали съм я карала тази тъпа шарка...

Ей такива веселби!

Стаси, радвам се, че твоят разбойник се оправя, момичета пазете се, аз уж съм много здрав човек и не хващам и една трета дори от вирусите, с които се редуват да се разболяват и Калоян и мъжа ми, но явно сега от бремеността ми се е отслабил имунитета и се тръшнах и аз в кюпа, отврат.

Чао засега, аз много не пиша, но ви следя  Laughing, да знаете  Hug

# 217
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Здравейте и от мен. Аз досега готвих и вече приключих. Сега малко ще си почина и засядам пред тв-то. Доня Коприва бързо да оздравяваш, че с тези болести аман вече. Аз скоро изкарах кошмарна гнойна ангина и бях на антибиотик. Хубава и спокойна вечер от мен

# 218
  • Мнения: 371
Лили, да се пазиш ей Hug
Стаси, много гадно бе, каква е тая извънземна Т Shocked  Hug
Краси, ти Варна я имаш вече за квартал на Ямбол бе мацко Mr. Green
Иначе за палатката, става дума за тези малките, дето са с разни герои от Дисни (Фатката е да си се усамотява с куклите там, че Дейвид и разпердушинва всичко Mr. Green)
Слънцето, радвам се, че вече си добре Hug
Меги, дано не е нещо сериозно и бързо да отмине Hug
Малкия още ми е болен и то много кофти, 2-ра седмица на АБ Sad  Вики е на тема "рожденният ми ден" и вече ме прищи с това направо. Как ли не обясних, че има МНОООООГО време още до тогава, ама тя така се е размечтала, че си мисли, че идва веднала глед Дядо Коледа Crazy
Абе подаръци да има за нея от сърце #Crazy

# 219
  • Мнения: 919
Краси, ти Варна я имаш вече за квартал на Ямбол бе мацко Mr. Green

За квартал не,ама да ти кажа свикнах да пътувам и не ми прави впечатление.Та чак ми е приятно щото в колата си пеем Joy Joy
Оздравявайте! Hug Heart Eyes

# 220
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
diancheto, вече е на градина, мина и

Краси, аз какво да кажа като ние София-Сливен за нищо го нямаме. Ако не пътуваме 2-3 седмици и децата почват да нервничат, не им се стои на едно място. Отделно като си отидем там, сновем непрекъснато между Сливен и Шивачево, които са на 30 и няколко километра, между едните баби и другите.

# 221
  • Мнения: 919
Меги,аз не се оплаквам. Wink
Както казах,много ми е приятно даже,на децата също.
Интересното е,че ходим и за по един ден,това са 6 часа път LaughingНо малката навръщане спи,така че не е проблем. GrinningНоси си играчки в колата,кроасанчета и други нещица за хапване,пее...
Само първият път се измори много и все питаше кога ще пристигнем. Laughing
уф,свикнах на лаптопа и сега ми е много кофти на компа да пиша Rolling Eyes
А иначе аз винаги когато пътувам от Ямбол до София,по пътя спя. Mr. GreenПоне половиното време го изкарвам в сън LaughingОт малка съм така и така си останах.

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 13:00 от Крaси

# 222
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Аз и не го приех като оплакване, на мен също ми харесва да пътувам, особено когато децата спят в колата Mr. Green, или поне единия. Иначе се случва доста често да имат пререкания. Пеят и двамата.  И на мен ми се доспива, ама нали съм до шофьора, държа се.

# 223
  • Мнения: 919
Аз и не го приех като оплакване, на мен също ми харесва да пътувам, особено когато децата спят в колата Mr. Green, или поне единия. Иначе се случва доста често да имат пререкания. Пеят и двамата.  И на мен ми се доспива, ама нали съм до шофьора, държа се.
Аз отдавна не съм до шофьора. Mr. GreenИзместиха ме отзад Laughing

# 224
  • Мнения: 371
Аз пък съм шофьора Mr. Green
Ама на дълъг път тати си кара де Peace

Общи условия

Активация на акаунт