Зачеване

  • 9 511
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 092
Мерси за статията и на мене ми беше интересно да я прочета .  bouquet
И клипчето си го биваше  Wink

# 16
  • Мнения: 11 818
Страхотно клипче! Статията също прочетох с интерес.

# 17
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Много добре ми дойде статията. Тъкмо се тюхках, че пак пропуснахме важния ден.
Някак не ни се получава секса по строг график  Confused. Секс няколко дни преди овулацията, а в Деня все нещо ни пречи.
Сега пак ми се върна надеждата за този месец  Praynig.

# 18
  • Мнения: 22 905
Много добре ми дойде статията. Тъкмо се тюхках, че пак пропуснахме важния ден.
Някак не ни се получава секса по строг график  Confused. Секс няколко дни преди овулацията, а в Деня все нещо ни пречи.
Сега пак ми се върна надеждата за този месец  Praynig.
И при нас е така,за съжаление.

# 19
  • Мнения: 609
ох, че сладко клипче

# 20
  • Мнения: 1 085
Клипчето беше просто много готино. Party

# 21
  • Мнения: 73
Добре де,ежедневното правене на секс, увеличава ли шансовете за бебе или не??? newsm78

# 22
  • Мнения: 1 085
Разбира се че увели4ава ooooh!

# 23
  • Мнения: 1 334
Добре де,ежедневното правене на секс, увеличава ли шансовете за бебе или не??? newsm78
Имаше една статистика в руски сайт за честотата на секса и шансовете за забременяване.Няма да изборявам всичко,но при 1 път-шанса е 3,5%,а при 20-42,9 %.Разбира се,че не е нужно да е всеки божи ден,но поне в дните около овулация е редно.И пак всичко е много относително.Защото този 1 път секс може да е точно,когато е овулацията и да се стигне до бременност Flutter

# 24
  • Мнения: 953
Общо взето ако цикъла ти е 28 дни, е хубаво да се сексите всеки ден от десетия до шестнадесетия.

Друг е въпроса с  днешното напрегнато ежедневие дали е осъществимо.

# 25
  • Мнения: 21
Клипчето е страшно! Party: Не съм много по темата, за което се извинявам. Ще се радвам да споделите вашия опит. Вчера прочетох нещо интересно. Не знаех до сега, че има някаква връзка. Четох, че ако М ти е болезнен по принцип, това значи, че нивото на прогестерон е по-ниско от необходимото, за да осигури подходяща среда за имплантиране на зиготата. Миналия месец ми се случи следното. Няколко дни след овулацията започнаха да ме болят страшно много гърдите ми, а те по принцип не са изобщо чувствителни по отношение на цикъла ми. Никви болки преди да ми дойде, никви болки по време на М. Апетит до небето. И често ходене до тоалетната. Може наистина да е рано, но тия неща са абсолютно нехарактерни за мен и бях много обнадеждена и дори почти убедена че съм бременна. Да ама не. Дойде ми и болките бяха жестоки.  По принцип моя М е болезнен. Но като пия хапченца едно друго и ми минава. А сега дори като пиех не ми минаваше. Беше ужасно. Та причина за това обясняваха там в тази статия, че било недостигът на прогестерона, поради чиято липса пък не се имплантирала зиготата и така се изхвърляла с М, който пък поради тия всички причини бил много болезнен. Според вас дали наистина е имало нещо. Дали ако обясня на доктора няма да ми се изсмее ква съм мечтателка и колко често се било случвало на жените това. Но незнам дали не трябва да изчакам сега някой друг месец с бебеправенето. Въпреки че този месец уж уцелихме овулацията и сега съм в очакване. Този материал ми попадна снощи, но въпреки това ме заинтригува. Вие какво мислите по този въпрос?  Hug

# 26
  • Мнения: 1 334
Valeria,ако досега не си изследвала прогестерон,така или иначе е хубаво да го направиш.7 дни след доказана овулация Peace
Иначе не знам доколко е вярно това с болезнения цикъл и нивото на прогестерона Thinking

# 27
  • Мнения: 21
Благодаря за бързия отговор Ania. Но сигурно, за да се води за доказана овулацията ще е необходимо фоликометрия може би или продължително мерене на БТ? На прав път ли съм? Така или иначе другата седмица ще гледам да ида на лекар та ще питам, но друго си е да си леко подготвен по темата...Поне аз така съм по-скопойна, защото нали ги знаете как понякога гледат да те претупат. 

# 28
  • Мнения: 975
С фоликулометрия е най-добре да засечете овулацията.Изследвай прогестерона.

# 29
  • Мнения: 953
Valeria,
напълно е възможно да си била бременна, за съжаление това наистина се случва често да се прекъсне съвсем в началото. При мен така стана последния месец.
Не е нужно да прекъсваш опитите ти за бебе
Гуш и скоро да видиш двете чертички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт