Нека се помолим за моите две принцеси!!! Дай им Боже сила!

  • 136 586
  • 3 678
  •   1
Отговори
# 75
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 836
Ники, мила, съжалявам Cry Каквото и да кажа, няма да смекчи болката, дано поне другата принцеса успее да се справи и да се радвате една на друга Praynig Hug
За твоето малко ангелче Flowers Rose Нека закриля сестричката си отгоре Praynig

# 76
  • Мнения: 3 294
Ох , Ники , съжалявам много , нямам думи с които да те утеша , моля се и дано Господ чуе молитвите ни  Praynig Praynig

# 77
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Ники, прегръщам те. Съжалявам много за малката душица  smile3518
Моля се Господ да се смили и да помогне на другото бебче да се справи.  Praynig Praynig Praynig

# 78
  • Мнения: 384
Ники, съжалявам много.
Дано другото сладур4е да се пребори  Praynig и да ви радва дълги години.А ангел4ето да ви пази  Hug Hug Hug.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 613
 Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Моля се за другото бебе- Praynig Praynig Praynig Praynig

# 80
  • Мнения: 576
Господ да е с теб мила, ужасно ми е мъчно, дано другото бебче се справи !!! Hug Hug Praynig Praynig

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 785
Ники  smile3518 smile3518 smile3518
Дано другото бебче се пребори  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 82
  • София
  • Мнения: 639
Съжалявам мила, че трябва да преживееш всичко това  Cry
моля се за малката душица  Praynig

# 83
  • Мнения: 6
Николино, ти си най-силната жена която познавам, така че само много късмет ви пожелавам, другото мисля че си го имаш.

# 84
  • София
  • Мнения: 2 908
Ох Ники много много ми е мъчно за малкото ангелче CryГосподи помогни на другата душичка да се пребори newsm17

# 85
  • Мнения: 500
Дано господ закриля малката принцеска и да и даде двойни сили  Praynig Praynig Praynig

# 86
  • Мнения: 452
Ники съжалявам мила ... дано малкото ангелче се справи ..... Praynig

# 87
  • Мнения: 1 091
Ники, прегръщам те. Съжалявам много за малката душица  smile3518
Моля се Господ да се смили и да помогне на другото бебче да се справи.  Praynig Praynig Praynig
Praynig Praynig Praynig

# 88
  • Мнения: 334
 Praynig Praynig Praynig Praynig :pray:Molia se ot surce i dusha! Budi silna milichka! Dano i bebenceto da se prebori! Praynig Praynig Praynig
 /neshto mi stava s kirilicata!

# 89
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Ники, не знам какво да кажа. Много съжалявам Hug
Господи, запази другата душичка  и й дай сили да се пребори за живота си Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт