КОГА ЩЕ СЕ ПРИБЕРЕ ГАДНИЯ КОРЕМММ?

  • 1 641
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 251
Аз родих секцио затова изчаках до 40-я ден и започнах да правя коремни преси.Доколкото си спомням корема ми започна да се прибира към 2-3 месец,а сега почти 11 месеца след като родих,мога да кажа, че се е прибрал напълно(т.е. такъв е както преди да забременея)Но продължавам да правя коремни преси и не ям какво да е Wink
Успех,повярвай няма невъзможни неща  Peace

# 16
  • Мнения: 3 861
 StopМного бързаш  Naughty. Внимавай от бързане да не ти спре кърмата защото при мен стана точно това Embarassed
Реших да отслабвам и да свалям корем 2 месеца след раждането/секцио/ и хоп кърмата ми спря за два дена. ПОсле не ме питай как съм си я връщала...станах още по - дебела ама в името на кърменето...
Та аз корема почти съм го разкарала, както и теглото си възстанових почти, но започнах с коремните преси и диетите след като спрях да кърмя тоест след 6-я месец. Бях качила 25 кг. и ми останаха 3 за сваляне Blush.
Допълнително подскачам и тае-бо и се плескам с Леокрема за корем и бедра. Коремните преси са 120-150 на ден за горната и долната част на корема. Резутатите при мен дойдоха/видими/ 1 месец след като започнах яко коремните преси. Паралелно с това правех и диета "Японско чудо"....Та без упражнения и хранителен режим според мен НЕ СТАВА Naughty и пак според мен изчакй още малко в името на това да си кърмиш детето по-дълго...Успех ти пожелавам

# 17
  • Мнения: 3 164
Родих преди два месеца...

Хей момиче,я се спри малко LaughingАз от 1г5м. вече и чаааак сега някакъв резултатец-понеже ме мързи за фитнес,обичам да си похапвам и после smile3524.От скоро ползвам един антицелулитен на Ейвън  и има ефект,учудващо(понеже кърмя го мажа само 2-3 пъти седмично)

# 18
  • Мнения: 2 529
Гуш, ще споделя с теб моята философия за тялото, която при мен подейства безпогрешно.  Sunglasses
Първо се примирих, че кърмя и докато кърмя ще хапвам добре (здравословно и балансирано разбира се доколкото мога) и няма да се претоварвам с физически упражнения, защото това води до отделяне на токсини в кърмата. Кърмих и нищо не правих 10 месеца и 1/2. През това време тялото ми бавно, но славно  Wink се възвръщаше към старата си форма. След 10 месеца ми оставаха да сваля още ок. 4 килограма (качих 12 през бременността), коремът ми, който беше доста голям поне 6 месеца след раждането се беше прибрал почти напълно. Тъй като спрях да кърмя започнах упражнения и прословутата безвъглехидратна диета, обаче един вид като разтоварване - свалих за 2 месеца още 2 кг и 1/2 абсолютно стабилно. В момента - 13 месеца след раждането - ми остава да сваля има-няма 2 кг до старата си форма, а коремът ми се прибра напълно и даже стана по-стегнат от упражненията  Grinning Упражненията са няколко вида коремни преси, повдигане на таза и фитнес с 10 кг и 1/2 живо тегло всеки ден  Wink

Най-важното, което искам да ти кажа е, че през цялото време чувствах, че тялото ми ще се върне към най-удобната му обвивка и природата си знае работата. Така и стана, аз само криво-ляво помагам на природата  Wink
е
Не се безпокой, ако не бързаш по някакви важни причини да влезеш отново във форма, би могла да се оставиш на тялотот си само да си върне стария облик, няма начин да не стане Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт