съвет

  • 1 322
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Ако наистина искаш да се отървеш от излишните кг, трябва да мобилизираш волята си. Да си избереш подходяща за теб диета, плюс спорт, упражнения например, но ще е добре да направиш консултация с инструктор, да те насочи към необходимите за теб упражнения. Успех!

# 16
  • Мнения: 208
Качих 30 кг. и едва след първата година успях да ги сваля.Но не забравяй, че всеки организъм е различен.Има жени които много скоро след раждането успяват да свалят кг., но както беше писала една мама по горе са нужни много движение (разходки).Така че не се отчайвай и горе главата.Всичко по реда си. newsm10

# 17
  • София
  • Мнения: 3 524
ЗДРАВЕЙТЕ,
как свалихте килограмите след раждането .Дъщеря ми е на 5 месеца .По време на бременността качих близо 40 килограма, а сега не мога да сваля нито един .Моля ВИ за съвет .Споделете вашия опит .Отчаяна съм и се депресирам със всеки изминат ден.Пробвах диета , но уви .......Упражнения , но явно не са правилните ....
Ако не кърмиш, би могла да си позволиш по-стриктна диета, като, например, безвъглехидратна - само месо и зеленчуци. При мен голяма роля изигра движението ....

съгласна съм и аз Peace аз качих 25 кг и сега ми остават да сваля още 3-4 до тези които забременях и още 4 отпреди това Embarassed Embarassed

# 18
  • Мнения: 3 092
. Заради кърменето ме е страх да се подложа на диета. От скоро спрях
Кърменето не пречи на едно разумно и здравословно хранене.
А освен това времето е още топло и предлага чудесна възможност за разходки със спящо в количката бебе -ползите са и за двамата . Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 1 946
Качих 30кг. и след раждането си мислех, че ще си остана така завинаги докато малката не започна да прави първи стъпки. Сега от тичане след нея съм по-слаба и от преди да забременея.
  и аз на това се надявам...  Mr. Green


Кърменето не пречи на едно разумно и здравословно хранене.
А освен това времето е още топло и предлага чудесна възможност за разходки със спящо в количката бебе -ползите са и за двамата . Grinning
 
Ами в тези страхотни жеги не сипозволявам да сме навън по цял ден. Задължително се прибираме поне от 12 до 16-17


# 20
  • Мнения: 1 763
Качих 25кг, свалих ги за около 6 месеца само с разходки. Диети не съм пазила. Правих гимнастика 3 дена, после започна много да ме мързи. Но всеки организъм е различен, няма точна формула.

# 21
  • Мнения: 9 973
8кг. качих и оставих в родилното
сега ми липсват килца от преди да забременея...дрехите са ми големи вече Embarassed

# 22
  • София
  • Мнения: 7 191
Съвет от личен опит не мога да дам, няколко месеца след като родих, бях свалила всички кг, и то без да си мръдна пръста.
Но в момента мъжа ми и двама негови приятели са на някаква белтъчна диета (месо - без свинско, обезмаслено сирене, мляко, и зеленчуци), та за около 2 седмици вече са свалили по около 4-5 кг, при това без да се лишават от важни вещества.
Така че явно в твоя случай наистина трябва да избереш подходяща диета.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Аз с първата бременност качих 13 кг., от раждането свалих 5 и останалите 8 ги свалих точно за 1 година. Всичко е строго индивидуално при всеки организъм. Успех все пак в свалянето.

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не съм полагала никакви специални усилия. Просто излишните кг си изчезнаха, даже сега съм по-малко от колкото преди да забременея Thinking

# 25
  • Мнения: 119
Здравейте,аз си възстанових килограмите около годинката,ама и с много диети де,но всичко се нормализира,но иска време Rolling EyesАз бях качила 30кг.  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 967
Ами аз качих само 14 по време на бременността, но докато кърмех после качих още поне 5-6, и се оказах с 10-11 излишни. Веднага щом спрях кърменето започнах разделно хранене и за 2 месеца си върнах предишната форма /свалих всичките 10 кг/ Flutter

Общи условия

Активация на акаунт