Острици

  • 50 365
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 280
zyza задължително се консултирай с лекар

# 16
zyza задължително се консултирай с лекар
благодаря за бързия отговор.6е из4акам за да видя дали 6е се размножат,ям белени сурови тиквени семки и 4есън засегаза да не пия хап4е,о6е не сам запо4нала да ги изхварлям-но имам,имам 4увството 4е са се загнездили(скрили)някаде там и когато се разтроя мн.като вдигна кръвно от напрежение тогава се появяват от скривали6ето си.Отвратително е 4увството да ги усети6.Пих Оvex първия път,тук вразката с доктор е мн.трудна-в 4ужбина,затова писах за по-бърз отг.от тук

# 17
  • Мнения: 2 481
Не знам за бременни какво пишеше в листовката май я хвърлих,Вермокс пихме,но ако не си бременна пии веднага,и пак след 14 дни! Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1
видях че имам некви бели черви в изпражненията кам 2-3 мм са кажете с какво се лекуват на 15 г сам   Embarassed

# 19
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
видях че имам некви бели черви в изпражненията кам 2-3 мм са кажете с какво се лекуват на 15 г сам   Embarassed
Лекар казва с какво се лекуват.
Аз мога да ти кажа от какво се получават.
Щом са бели червеи - ял си развалено месо Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2
бременна съм в петия месец и открих че имам острици
опасно ли е това за плода Sad
пия вода от орехи с мед преди хранене за момента

# 21
  • Мнения: 2 481
Попитайте най- добре лекаря си ,незнам до къде и колко са опасни,иначе може тиквени семки излизали от тях, но сурови- чоплете на воля Hug

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
и ЧЕСЪНА много помага ooooh!също и другите лукови-праз,кромид.Люти чушки,хрян...

# 23
  • Мнения: 2 481
Да за чесъна е вярно,казаха ми е повече сол в яденето  Shocked,и чай от жълт кантарион ги гонел Peace

# 24
zdraveite!malko me e sram za6toto sam baq golqma mai za takav vid paraziti!ako ne se laja mislq 4e imam ostrici!te nali sa malki kam 1-2 santimetra i sa beli?e ako e taka imam!ta iam mnogo vaprosi dali moje da sam go prihvanala ot rabotata?za6toto az rabotq kato servitiorka i mislq 4e sam se zarazila ot klienti ili moje bi ot kotkata mi za6toto maika mi kaza 4e imala i tq ne6to na akoto!vzeh i hap4eta i mai i mina!vaprosa mi e kak az da se opravq!otidoh v aptekata i aptekarkata mi kaza 4e ZENTEL bilo mnogo bobro!posavetvah se s dji pito si i toi mi kaza 4e sa dobri!no se samnqvam 4e 6te mi pomognat!tova s 4esana istina li e?molq pomognete mi! Cry

# 25
  • Мнения: 2 481
Аз давах Зентел на дъщеря ми на 3 год,три дни подред,защо мислиш че лекарство няма да ти помогне,вземи изпий го,или най елементарното Вермокс,като повториш вермокса след 14 дни задължително и тогава ще видиш,а чесън,повече сол,тиквени семки,ябълки,моркови,чай от жълт кантарион само спомагат и са бабините съвети също помагат но ти си решаваш,и няма срамно.,обезпаразитявайте редовно котката че има и много по-страшни болести които може да ти предаде ако се поинтересуваш ще я изхвърлиш дори Shocked

# 26
искам да ви се похваля!от тези хапчета се оправих само за 2 дена! Grinning и да знаете някоя от вас ако и се налага да взима за такъв проблем вземете си го :бързо,лесно и ефективно!

# 27
  • Мнения: 10
Здравейте , искам да попитам дали Вермокс е противопоказно за бременни. Имам две малки котенца от 2 месеца и им открихме глисти, лекуваме ги, а на нас ни изписаха вермокс, а аз предполагам, че съм бременна, но е рано за тест и не знам какво да правя...Четох разни статии, но както винаги навсякъде пише различно...ако някой знае нещо по моя въпрос...моля дайте съвет, защото мисълта, че може би имам глисти ме ужасява и не мога да дочакам тест, искам да се излекувам...Може ли някой да обясни това за чесъна и има ли ефект.

Благодаря предварително!

# 28
  • София
  • Мнения: 39 764
Има листовка някъде в аптечката, но ми беше по-лесно в нет-а да я намеря.
Цитат
Бременност

Ако сте или смятате, че сте бременна трябва да уведомите Вашия лекар, който ще реши дали може да приемате ВЕРМОКС.
Говорете с личната си лекарка. Тя ли ви изписа Вермокса? Ако смятате, че сте бременна кажете й това.
Щом имате котета и мислите, че сте бременна направете си изследване и за токсоплазмоза.

Общи условия

Активация на акаунт