Отговори
# 15
  • Мнения: 1 796
Здравейте,

аз откакто снощи видях темата на Прити съм сломена, страшно ми е криво, много се надявах днес лекарите да й кажат, че има грешка, но остава една малка надеждица в понеделник Praynig, дано...

Маринче, мерси за темата, с лоши вести я започваме, дано да се проясни в нашата темичка в следващите дни.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Здрасти тука и от мене! bye Стана ми много криво, като прочетох темата! Cry Аз пък изпуснах момента да направя БХС и сега се надявам всичко да е наред! Praynig При нас таткото не иска да знае пола на бебо, но аз твърдо съм решила другата седмица да го разбера!

# 17
  • Мнения: 173
Здравейте и от мен! Не съм влизала в темата 2 дни и сега не знам какво да кажа - нямам думи, толкова ми стана мъчно. Надявам се Pretty да намери сили в себе си и да преодолее всичко това, но все още има шанс, има надежда до понеделник. Стискаме палци и сме с теб  Praynig

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Запис и от мен  bowuu
Много ми е мъчно за Pretty  Cry Cry Cry  Нямам думи......... Confused Cry
Миличка Pretty ,съжалявам много ,гушкам те и кураж  Hug

# 19
  • Мнения: 649
Момичета, това което се случва на Pretty е просто не знам, наистина нямам думи.
Аз също от както прочетох нейната темичка и за проблема, който се опитват да разрешат съм като сломена.
Но да се надяваме, че все още има надежда за малкото човече и нека всички се молим за тях и за нашите бебчета  Praynig

# 20
  • Мнения: 56
Oх, какво става, направо не мога да повярвам!
Прити, мила, толкова съжалявам, не мога да повярвам и не искам да повярвам на това, което се случва, просто наистина не мога да разбера понякога нещата , които ни се случват.  Cry Не знам какво да ти кажа, бъди силна, не се предавай и продължавай напред и не си и помисляй, че си пропиляла последния си шанс, напротив, живота е пред теб, нямаш право да се предаваш, чуваш ли! И пак надеждата умира последна, чакаме Понеделник!!Прегръщам те силно Simple Smile
Маринче, благодаря, че пак се погрижи за новата ни темичка, страхотна си  bouquet
Лека вечер, момичета!

# 21
  • Мнения: 17
Ужасно е това, което се случва на Прити  smile3518
Просто не ми се вярва, че все още има опасност за нашите малчовци Cry Моля се да и дадат поне малко надежда в понеделник, и сили да премине през всичко това.

# 22
  • София
  • Мнения: 186
Направо не мога да повярвам  smile3518
Мила Pretty,толкова много съжалявам!Прегръщам те и се моля да намериш сили в себе си да продължиш напред!
Защо трябва да се случват такива ужасни неща...........

# 23
  • Мнения: 263
 Здравейте, момичета!

 Случилото се ме потресе и мен. Добре си поплаках снощи. Обзе ме страх, неувереност и огромна съпричастност. Все пак тук заедно споделяме и най-дребното, и най-важното, и най-хубавото, а за съжаление и най-лошото. Радвам се, че се имаме една друга, момичета. Понакога дори и семейството не може да разбере една бременна жена, така както друга.

 Едва ли милата ни Прити ще прочете какво сме написали, но съм убедена, че знае какво чувстваме и мислим. Бих искала да си спомни какво каза преди време (пак по тъжен повод) една мама: на небето чака своя ред душичката на твоето бебе. Гледка си те и няма търпение да се появи на белия свят и да те гушне. В името на това трябва да сме силни.

 Горе главата, момичета! И след най-тъмната нощ, настъпва зората.

  smile3525

# 24
  • София
  • Мнения: 23
Добро утро!
Толкова е кофти, че новата тема започва с лоши новини. Колкото и да се опитвам да съм оптимистично настроена, такива новини винаги ме разстройват. Знам, че каквото и да кажем, няма да можем да успокоим Pretty, но освен да се опитаме да и дадем кураж, друго не ни остава.
Pretty  Hug

# 25
  • Мнения: 649
Добро утро и от мен момичета,


лек и спокоен уикенд ви пожелава, а на Pretty много кураж до Понеделник.
А тогава дано да стане малко чудо и д-р Мазнейкова да й даде поне мъничко надежда  Praynig

# 26
  • sofia
  • Мнения: 73
Темата започва просто ужасно.Мисля че каквото и да кажем ще е малко за мъката на Прити.Най искрено се надявам тези от нас които не са ходили още на FM да донесем само хубави новини.

# 27
  • Мнения: 86
Pretty бъди силна!Не се предавай!От все сърце ти желая всичко да се оправи  Hug Heart Eyes Дано тези притеснения се окажат напразни и бебчо е добре  Praynig Моля се за теб и за всички ни

# 28
  • Мнения: 15
Зравейте момичета!Prettyмиличка,страшно съжалявам!Само ти си знаеш какво ти е,но все пак кураж.Бъди силна!Стискам палци за понеделник.Момичета вижте това http://aztito.com/faq.php?lng=bg .Приятни почивни дни.И се пазете много!!!  bouquet

# 29
  • Мнения: 6
Прити мила знам че каквото и да се каже няма да те утеши но имай вяра.  Прегръщам те
Ох момичета не знам толкова ми стана мъчно за прити. много ужасно.  Praynig Дано от тук нататък за всички ни да има само хубави новини.

Общи условия

Активация на акаунт