Мазна коса.....

  • 4 648
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 226
На самия флакон има обяснение как се ползва. На разстояние 30см от корените се пръскаш, чакаш 2 минути и след това разресваш много добре.
Аз съм го ползвала само около 5 пъти до сега и то не много на често, но нямам пърхот.

# 46
  • Мнения: 187
Мисля , че намазването на косата с къдрин / не и да се къдри с ролки/ ще реши проблема за мин.6 месеца. Не съм пробвала, защото не мога да намеря откъде да си купя къдрин. Ако някой ми каже откъде да купя веднага ще пробвам и ще докладвам тук. Не мога да отида на фризьор и да кажа - не ме къдри, само ме намажи, че да не ми се омазнява косата. А иначе аз съм си къдрила косата  преди годни и то редовно - никакво омазняване за 1 седмица. Сега е ужаса ,който всички описвате по-горе, ама нали е демоде къдренето  Cry

# 47
  • София
  • Мнения: 708
Мисля , че намазването на косата с къдрин / не и да се къдри с ролки/ ще реши проблема за мин.6 месеца. Не съм пробвала, защото не мога да намеря откъде да си купя къдрин. Ако някой ми каже откъде да купя веднага ще пробвам и ще докладвам тук. Не мога да отида на фризьор и да кажа - не ме къдри, само ме намажи, че да не ми се омазнява косата. А иначе аз съм си къдрила косата  преди годни и то редовно - никакво омазняване за 1 седмица. Сега е ужаса ,който всички описвате по-горе, ама нали е демоде къдренето  Cry

 Shocked
В смисъл че 6 месеца може да не се къпеш, или че 6 месеца както и да се къпеш след това не се омазнява?  Grinning
И как изглежда косата, третирана по този начин? В смисъл сплита ли се, начупва ли се... ?

# 48
  • Мнения: 2 388
Да се разпиша и аз. Шампоаните от които съм доволна са Диплона и Дулгон.
За мен много по - важни са последващите продукти, както и обработката на косата.
Ползвам спрей за обем на Вела, "вафлички" и повечко лак. Така косата ми издържа, без проблем няколко дни.
Друг е въпроса, че аз по принцип не мога да издържа повече от два дни, без да я измия.

Общи условия

Активация на акаунт