Търсят се кадърни продавачи!

  • 2 032
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 98
Кадърни продавачи има, обаче и те струват пари.
Който не иска и не може да си позволи да плаща повече пари за кадърни продавачи, ще трябва да се задоволява с некадърните.
Не смятам че си прав колкото и да им дадеш не им пука искат да не работят да взимат повече от собственика от години си късам нервите от търсене на сериозни хора за работа .Идват питат колко е заплата? и колко дни ще почивам ? А не си задават въпроса какво , мога да дам от себе си да получа повече? Няма никакво съзнание никакъв самоконтрол. Има и отговорни  хора но са много много малко за съжаление . Има и собственици на фирми които са гадняри. И накрая пожелавам на всички които не са съгласни със мен да станат работодатели да плащат данъци, кредити, наеми , заеми ,всичко ... тогава ще видят истината .

# 16
  • Мнения: 25 624
И накрая пожелавам на всички които не са съгласни със мен да станат работодатели да плащат данъци, кредити, наеми , заеми ,всичко ... тогава ще видят истината .

А защо заплатите на персонала не фигурират в този "стряскащ" списък?  Laughing
Имам наблюдения по въпроса като купувач и знам, че неудовлетворен човек работи през куп за грош. Има голямо текучество не само сред персонала, но и сред собствениците. И да си чорбаджия не е проста работа, освен пари, трябва и акъл.  Mr. Green
Сещам се за два магазина, които не само, че съществуват с едни и същи собственици от поне 15-тина години, но и продавачите им са все едни и същи. Единият е луксозен, продавачките са с висше образование, което автоматично води на мисълта, че би трябвало да бягат, щом си намерят по-престижна работа. Да, ама не. Какво ли ги спира, а?  Wink
Другият е квартален хранителен магазин, двете продавачки са там от откриването му. Не знам колко им плащат, но са споделяли, че са доволни от заплатите си. И още нещо - собствениците не само се отнасят приятелски, но и работят здраво рамо до рамо с тях, че даже и повече. Децата им също помагат в почивните дни.
Та... Някои знаят как.

Общи условия

Активация на акаунт