и аз в триъгълник

  • 7 322
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 111
Ами вие реално вече не сте семейство. Какво има да го мислиш - единадесет метров наказателен удар директно. Да си върви при изгората, макар че моето предположение е, че в крайна сметка той ще остане от два стола на земята. Така мисля, защото връзката им явно датира от доста време, а тя за това време не се е решила да напусне "ангажимента" си. Може би мъжът ти го усеща това и се опасява, че ако ви остави, тя може и да не напусне на свой ред другия човек и в крайна сметка той да остане без жена, дете и любимата любовница. Затова и явно се колебае какво иска. При теб обаче място за колебание няма. Късай и хвърляй, за да не си изгубиш младостта в борба за едно несъществуващо семейство.

# 16
  • Мнения: 46 526
Ако сега не го напуснеш, той ще те напусне (може би не утре, но след месец, година ...), няма смисъл да се унижаваш и да отлагаш, щом вече и не се крие, ами всичко си казва, явно не иска да сте вече заедно Confused

# 17
  • Мнения: 599
Не мога да ти дам съвет.
Всичко е много относително.
Най-добре е да получиш съвет от човек, който ви познава и двамата.
Иначе те прегръщам и се моля всичко да се оправи при вас  Hug

# 18
  • БГ
  • Мнения: 735
и да си живеете тримката с детето? newsm78
[/quote]
не всеки поотделно.щом обича друга го пратих при нея, ама  не тръгва нещо.
не е станало набързо забременяването, познавахме се доста преди сватбата и детето.помага в отглеждането, както казват -не пие не пуши, в къщи стои , абе отстрани идеален, ама само отстрани.мерси за мненията момичета ,в повечето намерих и моето. Hug

# 19
  • Мнения: 156
Поговорете, може нещо да му е липсвало и той да го търси на друго място. Може да е секс. Това момиче стара позната ли е или е отскоро?

# 20
  • Мнения: 3 641
Каквто и да се случи ти пожелавам много сила, кураш и късмет да срещнеш подходящият за теб Hug

# 21
  • БГ
  • Мнения: 735
Поговорете, може нещо да му е липсвало и той да го търси на друго място. Може да е секс. Това момиче стара позната ли е или е отскоро?
поговорихме, много неща му липсвали явно,ами позната от 2,5 год. от скоро явно по-близка.

# 22
  • Мнения: 1 058
Успех ти желая.

# 23
Хората са го кацали: ПО ДОБРЕУЖАСЕН КРАЙ, ОТКОЛКОТО УЖАС БЕЗ КРАЙ.
слушай сърцето си и вземи правилно решение за детето. аз лично бих потърсила любов и щастие и ако не ги получавам довиждане, макар и с дете. не съм егоист, но мисли за себе си все пак, с теди компромиси само му вдигаш рейта и й правиш кефа, да си изливат чувствата взаимно.

# 24
  • Мнения: 156
Ами тя не знае ли, че този мъж има жена и дете? Може и тя да е била активната и той сега нещо да се двуоми?!

# 25
  • Мнения: 156
Някой жени като видят, че един се е оженил и има дом, професия и дете, чак тогава го забелязват. И почват да се въртят около него.  Иначе допреди това са бягали.

# 26
  • София
  • Мнения: 12 554
Някой жени като видят, че един се е оженил и има дом, професия и дете, чак тогава го забелязват. И почват да се въртят около него.  Иначе допреди това са бягали.

И така да е едва ли тя му е свалила насила гащите. То и аз да ти кажа искам да съм гадже на Пламен Константинов, ама той като не иска  Joy
Та същото е положението и с "прекрасния" съпруг.

# 27
  • БГ
  • Мнения: 735
Ами тя не знае ли, че този мъж има жена и дете? Може и тя да е била активната и той сега нещо да се двуоми?!
знае, амаявно не я спира това, след като имат чувства.
незнам дали е имало секс, само че имали  чувства . луда работа, да не ми е скучно ми създават отрицателни емоции явно.
аз не виня мацката в случая.

# 28
  • Мнения: 1 289
tevolere, възхищавам се на начина, по който приемаш ситуацията - с трезво мислене и със самочувствие. Личи си, че си силна и тоя мъж може само да съжалява. И ще съжалява наистина един ден.

# 29
  • Мнения: 3 423
От цялата работа се чудя защо путьото
се лашка накъде да хване. Защо изобщо
те занимава с интимния си живот, питам.
Хем му е удобно да си седи рутинно при
тебе, хем му е гот да се празни с друга.
Явно наистина си държи на семейството
и затова не се решава да ви напусне, но
пък няма против да си изживее аферата.
Според мен е глупак, че те занимава и теб.
Въпросът е, дали сте зависими един от друг,
дали ти имаш нужда от него и дали можеш
да понесеш липсата на внимание или секс.
Иначе е нормално човек да хареса друг човек
някога през живота си, особено ако партньорът
в даден момент не е бил абсолютно всеотдаен
по една или друга причина. Нормално е и дори
да няма причина, някои просто имат нужда...
Прецени си какво печелиш и какво губиш от
връзката ви с мъжа ти и тогава тегли чертата.
И гледай да не влагаш много чувства, че лъжат.

Общи условия

Активация на акаунт