и аз в триъгълник

  • 7 340
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 423
Стига глупости, бе?! Откъде накъде ще говорят
жените помежду си. Всяка си взима своето и си
върви по пътя. Муньото е този, който трябва да
е наясно със себе си и да не им причинява болка.
Жените нямат какво да си кажат една на друга!!!

# 46
  • Мнения: 9 990
...ми...като такава с опит казвам-слушай Лиската Tired
аман от пухльовци Close

ПП Дефиниция на пухльо, дадена в съседен подфорум:
путьо+мухльо
*не е редно да обиждам човека, ма на...не се сдържах..много ми иде Tired и теб тук да видя с мелодрама

# 47
  • БГ
  • Мнения: 735
oo с въпросната дама ,нямам какво да говоря,макар че мога да й се обадя,не виждам смисъл .в такъв случай не виня нея,тя се е пробвала и е станал номера.сега съм впроцес на търсене на жилище,мисля че ако не го напусна  няма да се промени ситуацията,а мен не ме устройва това.мерси за мненията и подкрепата   Hug

# 48
  • Мнения: 156
А защо те отбягва след раждането?

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 5 734
Аз бих го погледнала така:
1. Обичам ли го? - Да
2. Обичам ли друго същество повече от него? - Да
3. Щом обичам детето и себе си повече, то трябва да се постарая да сме щастливи. И ако това не става с него, то по - добре без него.
Ако пък отговора на 1. е Не, ситуацията е пъти по лесна.
Отговориш ли си на тези въпроси е ясно какво се прави. Търси себе си, собственото си щастие и това на детето ти. Никой няма да ти върне загубеното време. Животът е един. Всеки миг щастие си струва да го търсиш.

# 50
  • Мнения: 71
За мен "тати от време на време" е по-добрия вариант. И това и направих. Въпреки че в случая - аз съм тази, която създаде триъгълника. Но когато чувствата изчеазнат...извинявайте ама на едното уважение - трудно се живее. Особено при положение че има човек когото обичаш и който те обича. След много дълга борба успях да убедя мъжа ми, че раздялата по взаимно съгласие е най-добрият вариант, за да се запазят нормални човешки отношения- между мен, него и ДЕТЕТО. Защото тя е наясно, макар и малка, че нещата между нас не са "нормални". И когато на едно дете му се обясни ситуацията на достъпен за него език - то ще го приеме нормално. Когато няма скандали и нападки. Мама и тати няма да живеят заедно, но те винаги ще бъдат мама и тати на детето. Някой хора не приемат това. Майка ми например навремето за да изтрие образа на баща ми от живота ми /си - дори го беше изрязала от всички снимки. И лудите скандали при всяко виждане и т.н. Ето това трябва да се избегне.

извинявам се че стана прекалено дълго, но ми болна тема в момента.

# 51
  • Мнения: 9 990
..е, този, който си е намерил друга лИбофф лесно приема нещата за нормални.Онзи другия, наранения има нужда от 300% повече сили, за да удържи фронта на "нормалните"взаимоотношения.И в началото е даже немислимо.Трудно постижимо, с цената на много нервни клетки за сметка на другия.А обикновено другия трябва да е полезен на детето, но с минимум съхранена психика в този момент-мисия невъзможна,Мдам

# 52
  • Мнения: 71
не го отричам. Но всеки случай е различен. Може би и въпроса какво е подтикнало единия да търси друга лИбофф , внимание и т.н. на първо място, също трябва да бъде зададен. поне в моя смучай... след хиляди разговори какво и защо не върви... ми омръзна да моля за внимание и отношение на съпруга ми към мен.... и аз си имах някаква гордост.

# 53
  • Мнения: 212
Абе ви е луди ли сте бе да й давата акъл на жената да си хваща пътя. Ами по принцип има някои хора които са по-влюбчиви от други. Какъвто и да е човека, няма значение мъж или жена, на всеки може да му се случи да се влюби няколко пъти в живота си. Просто ей така да се влюби. Нали сме хора - не сме от камък. Е и това значи ли, че при всяко влюбване човек трябва да си хваща багажа, да зарязва дом, деца и семейство и хоп - при новата любима или любим. Айде стига глупости.  #Cussing out
Всички нещастия на този свят идват от това че доста хора (особено жените) бъркат любовтта с брака. Любовтта е едно, брака е съвсем друго. Любовтта е чувство, брака е юридическа институция. Бракът е съвкупност от финансови, имотни и много други отговорности които нямат нищо общо с чувството "любов". Дори напротив, колкото е по-хладен разума в един брак (т.е. по-малко чувства има) толкова брака е по-стабилен и по-добър.

# 54
  • Мнения: 1 294
Е ти направо утрепа рибата #Crazy Разбрах, че даже трябва да е доволна, че брака й става все "по-стабилен" (по твоите разбирания).

# 55
  • Мнения: 212
Е ти направо утрепа рибата #Crazy Разбрах, че даже трябва да е доволна, че брака й става все "по-стабилен" (по твоите разбирания).

Е хубаво де. Аз досега откакто съм се оженил съм се влюбвал поне два пъти. Това да не би да означава че аз два пъти трябваше да си хващам пътя и да си развалям семейството заради някакво моментно увлечение. Влюбването си е влюбване и ако стисне зъби човек то обикновенно минава за няколко седмици до месеци и после човек пак си вижда нещата в реалната светлина. Защото докато си влюбен не можеш да разсъждаваш трезво и нормално.
Затова казах че в брака трябва чист разум защото прозаичните неща в брака са в пъти повече отколкото романтиката. А чувствата обикновенно замъгляват хладния и чист разум.

С една дума исках да каже че не може човек да зарязва отговорностите си в брака само защото се бил влюбил в момента в друга или друг. Любовтта преминава а брака си остава.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 352
А защо те отбягва след раждането?
За мене е ясно защо. Защото тогава се е появила другата.
А може и преди това да е станало.
Година и кусур без секс как си го представяш ти това? Ясно е че човека е
наваксвал другаде. Освен това мъжете, колкото и да са увлечени,
не се влюбват така отчаяно преди да са преспали с обекта на чуствата си.
Според мен връзката им не е само платоническа.
Подкрепям мненията, че трябва да се махнеш първа, а не да го чакаш
да размисля. Унижението да чакаш решението му е ...не е за мен.
Борис - има логика в това което казваш, единствено и само ако влюбчивият е и
достатъчно умен, че да запазва увлеченията си само за себе си. Когато не ощетява
семейството откъм внимание и не предизвиква съмнения и подозрения.
Кой нормален човек ще издържи през няколко години да му сервират
поредната любовница??? Това е цинизъм и аз в такъв водевил не бих участвала!

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 13:28 от Gercho

# 57
  • Мнения: 71
Любовтта преминава а брака си остава.

Въпрос на разбирания предполагам - за мен те трябва да  вървят ръка за ръка. Или по скоро- съжителството - независимо има ли брак или не. Но пак казвам - това си е моята гледна точка

# 58
  • Мнения: 4 668
Вземи си детето и си отиди в големият хубав град . Преди това направи възможното да го оставиш без нищо / пр.на кой е апартамнта в който живете ? /
За детето е много по - добре да не ви вижда заедно , ако не се понасяте . Ужасно силно усещат нещата дечицата .
А влюбеният мухлъо да си я довежда онази и да си чупят главите щом има мерак  Simple Smile

# 59
  • БГ
  • Мнения: 735
не го отричам. Но всеки случай е различен. Може би и въпроса какво е подтикнало единия да търси друга лИбофф , внимание и т.н. на първо място, също трябва да бъде зададен. поне в моя смучай... след хиляди разговори какво и защо не върви... ми омръзна да моля за внимание и отношение на съпруга ми към мен.... и аз си имах някаква гордост.
пуснах темата за да чуя и други мнения, не  да си мисля че само аз "не съм в час".Какво го е подтикнало-разбрах след разговор, провокиран пак от мен, то все аз съм питащата де. Whistling
Борис- за мен  не трябва при всяко влюбване да се бяга при обекат, но за мен е важно да съм с човек,когото аз обичам и който обича мен и детето ми.А явно това не е този човек,или поне аз не разбирам да е той,след като зявява за другата "ние се обичаме".и ако това вклюбване е 3 седмици се преживява, но тук нещата са от 2 години.И за тези 2г. не съм забелязала при хладните ни чувства да е станал по-стабилен брака ни. newsm78.За мен също главното в едно съжителство е да има чувства между двамата и уважение.
Pipinka -апартамента е на двама ни,но не мога да се унижа да "го оставя без нищо:,не е в стила ми.А да дойде някоя тук от голям град ,просто не вярвам да има други луди като мен,за едната любов да го направят вече.,ама ще поживеем ще видим развръзката.

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 16:18 от tevolere

Общи условия

Активация на акаунт