!!! ВНИМАНИЕ - Дизентерия !!!

  • 13 860
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
И ние в къщи изкарахме такъв вирус, като аз и детето бяхме най-зле. Даже след 2 дена твърдо ходене пак ни повтори. Аз давах чай от кората на нар, твоето дете е по-голямо мойе и зъната да и дадеш да яде, нишесте разстворено в малко вода, чай от джоджен, и една билка не знам как е медицинския и термин, аз я знам като дришнивче. Тя е някакъв вид бурен и прилича малко на клончета чубрица. Мисля че тя най-вече помогна. Малко от чая който правих ми остана, ако имата възможност утре привечер да дойдете до Пк ще ти дам. Ако те интересува ми пиши и ще ти дам тел на лични

# 16
  • Мнения: 46 520
С/у повръщането "Деган" е сигурен, но не знам доколко е поволен при Дизентерия, консултирай се с лекар!

Успех! Praynig

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Дано бързо да оздравее малката сладурана Hug

# 18
  • Мнения: 2
Инфекциозното във Варна също изглежда трагично.Масово се изписва антибиотик-ние го избегнахме с много пазарлъци-явно идеята е да се предпазят от вътрешноболнични зарази.Отношението на почти всички лекари е отвратително,визитациите по стаите бяха само формалност,за 5-дневния престой ни вляха 4 банки глюкоза,а прахчетата Нистатин по мое мнение можеше да си ги пием и в къщи.Нашето джипи също ни изписа Деган по телефона,но в частната клиника,където отидохме да й го поставят,ни отказаха да го бият,защото можело да доведе до  халюцинации.Относно храненето можеш да даваш банановата каша на Хумана,която се води лечебна,обелени печени ябълки,макарони със сирене,попара,варено пилешко филе и ориз без подправки.Диетата задължително трябва да продължи поне две седмици след оздравяване,защото вирусът може да рецидивира,като внимателно включваш нови храни към гореизброените - започваш с варени зеленчуци,от плодовете-ябълки и банани. Бързо оздравяване!

# 19
  • Мнения: 353
yolk, капсулите се казват LINEX на нас много ни помогнаха, пи6е 4е са за диярия и други стома6ни заболявания.
успех и скоро6но оздравяване Peace

# 20
  • Мнения: 729
И ние изкарахме 5 дни в детското отделение заради повръщане последвано от разстройство.Моника беше много обезводнена и спеше по цели дни и нощи, а на всичкото отгоре неможаха да и намерят вена за да и включат система.Много се бях изплашила-виждах как детето ми гасне пред очите ми,а нищо не можгех да направа.Слава богу всичко приключи и сега е добре,но кошмарът който изживях-няма да забравя никога.Днес как сте-по-добре ли е детето?Скорошно оздравяване ви желая.   Hug

# 21
  • Мнения: 1 674
А пробвала ли си свещички против повръщане?Вършат добра работа,когато повръща всичко п
рието през устата.При нас имаше ефект.Бях се изплашила,защото имаше кръв в повръщаното.Казват се Вомитусхил С.След като овладяхме повръщането ,давах деган няколко дни.Виж мила каквото и да прочетеш тук във форума преди вичко се довери на специалист.

# 22
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Аз изкарах този вирус:( Имах отвратително разстройство + повръщане. За разстройството ми помогна моментално Имодиум, но все пак, аз не съм дете newsm78 Ако искаш, поинтересувай се дали може да се дава и на дете.
Стискам палци и ти пожелавам от сърце по-бързо да се възстновите!!!! Praynig

# 23
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Как е днес малката кукличка? А бебчето?

# 24
  • Мнения: 297
Дано малката се оправи   bouquet

# 25
  • Мнения: 136
Вчера имахме прекрасен ден, без никаква температура и повръщане и като започна да пие по малко сок от моркови постепенно изчезна и кръвта от акото, а вечерта даже изяде няколко печени картофчета. Мисля, че се преборихме с най-страшното, това лекарство явно е вълшебно. Наистина е ужасно да гледаш детето ти как се стопява и да неможеш да направиш нищо и да чакаш само да се пребори. Много са коварни стомашно-чревните инфекции, за това с мъжа ми сме решили и никога да не водим децата на нашето черноморие, където се изливат всички фекални води и няма пречиствателни станции и децата масово след това са в инфекциозното...

Благодаря ви на всички за подкрепата, пазете се и да са ви живи и здрави мъниците  Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 353
yolk , много се радвам за вас  bouquet
със Суметролим ли се подобри

# 27
  • Мнения: 136
Да, със Суметролим, още немога да повярвам, направо е вълшебно, много съм доволна от доктора, че ни го изписа (частен, не сме се обаждали на педито тоя път), ако имаше кой да ни каже и миналата година за това лекарство сигурно нямаше да лежим цяла седмица денонощно на системи.

# 28
  • Мнения: 9 973
 Hug моног се радвам за вас

# 29
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
yolk, Много се радвам за вас  Hug

Общи условия

Активация на акаунт